Samyang MF 14mm f/2,8 baj. Nikon Z

Samyang MF 14 mm F/2.8 Nikon Z je manuálny ultra širokouhlý objektív, ktorý je odolný voči povetrnostným vplyvom, s minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou 28 cm a vynikajúcim optickým výkonom i pri plne otvorenej clone. Objektív je určený pre full frame bezzrkadlovky Nikon s bajonetom Z a otvára úplne nový svet kreatívnej fotografie.
Výrobca:
Samyang
Obj. čislo:
111714
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
405 337,50 €
-+

Samyang MF 14mm f/2,8 baj. Nikon Z

Samyang MF 14 mm F/2.8 Nikon Z je manuálny ultra širokouhlý objektív, ktorý je odolný voči povetrnostným vplyvom, s minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou 28 cm a vynikajúcim optickým výkonom i pri plne otvorenej clone. Objektív je určený pre full frame bezzrkadlovky Nikon s bajonetom Z a otvára úplne nový svet kreatívnej fotografie. Nasmerujte fotoaparát na jasnú a hviezdnu nočnú oblohu a zachyťte celé tajomstvo Mliečnej dráhy alebo ohromujúci ohňostroj polárnej žiary. Ľahnite si na zem a zachyťte detailné zábery jednotlivých kvetov s celou lúkou rozprestrenou v pozadí. Majestátne horské a pobrežné krajiny, mestské panorámy a architektúra sú len ďalšími príkladmi motívov, kde je 14 mm ultra širokouhlý objektív obzvlášť užitočný.

Optická konštrukcia tohoto objektívu sa skladá zo 14 členov usporiadaných do 10 skupín. Medzi nimi sú 2 ED členy, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu. 3 HR členy a 2 asférické členy slúžia na zaistenie vysokého rozlíšenia a ostrosti v celom obraze. Pevná slnečná clona chráni konvexný predný člen od rozptýleného svetla a dopadov. Vďaka konštrukcii tohoto objektívu však nemožno použiť filter, a pretože nemá elektrické kontakty, užívateľ bude musieť nastaviť clonu a expozíciu ručne.

Špecifikácia Samyang MF 14mm f/2,8 baj. Nikon Z

Bajonet objektívuNikon Z
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/2.8

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 405 €

Upozorni ma keď cena klesne pod