Samyang AF 85mm f/1,4 Mk.II (baj. Sony FE)

Nový inovovaný Samyang AF 85 mm F1,4 FE II je kompaktný portrétny objektív s úžasným výkonom pre fotoaparáty Sony full-frame. Objektív je vybavený rýchlym automatickým zaostrovaním a tesnením proti nepriaznivým vplyvom, ktoré z neho spolu s nízkou hmotnosťou a krátkou dĺžkou robia vynikajúci nástroj pre fotografovanie v mnohých situáciách.

Objektív je najľahší zo všetkých objektívov s veľkou clonou F/1,4 as ohniskovou vzdialenosťou 85 mm, ktoré sú kompatibilné s bajonetom Sony FE.
Výrobca:
Samyang
Obj. čislo:
120871
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
748 623,33 €
-+
Novinka

Samyang AF 85mm f/1,4 Mk.II (baj. Sony FE)

Nový 85mm objektív má pôsobivú optickú konštrukciu pozostávajúcu z 8 skupín a 11 členov (4 HR a 1 ED). V kombinácii s obrazovým snímačom full-frame spoločnosti Sony poskytuje tento objektív skvelú kvalitu vo všetkých častiach obrazu.

Clona F/1,4 má 9 lamiel, ktoré vytvárajú jemný, krémový a prirodzene vyzerajúci bokeh. S využitím tohto jemného bokehu ľahko vytvoríte snímky, ktoré vaše subjekty zvýraznia oproti nápadným pozadím, či už fotíte portréty, zábery zblízka alebo výrobky.

Nový objektív sa dodáva s lineárnym krokovým motorom (STM) od spoločnosti Samyang, ktorý uspokojí fotografov aj videografy svojim tichším a presnejším ovládaním väčších a ťažších skupín zaostrovacích šošoviek. V porovnaní s predchádzajúcim modelom AF 85 mm je tento nový objektív AF 85 mm F1,4 FE II optimalizovaný vďaka minimalizácii vibrácií a hluku nielen pre fotografovanie, ale aj pre natáčanie videí.

Na strane objektívu je vlastný prepínač, ktorý je možné nastaviť na ručné ostrenie alebo tak, aby umožnil úpravu clony otáčaním ostriaceho prstenca.

Pod vlastným prepínačom je tlačidlo na držanie ostrenia. Stlačením tohto tlačidla na objektíve uzamknete objektív na danú zaostrovaciu vzdialenosť. Prostredníctvom nastavenia ponuky na tele fotoaparátu môže užívateľ tlačidlu pre držanie ostrenia priradiť aj iné požadované funkcie.

Objektív má gumový ostriaci prstenec s mikrovzorom, s ktorým sa skvele manipuluje a ktorý sa ľahšie ovláda, keď na sebe máte rukavice. Tesnenie proti vplyvom počasia zaisťuje používanie aj v náročných poveternostných podmienkach.

Hlavné vlastnosti
• Nízka hmotnosť, iba 509 g
• Skvelý pre úžasné portréty
• Vlastný prepínač a tlačidlo pre držanie ostrenia
• Vybavený lineárnym krokovým motorom (STM) od spoločnosti Samyang
• 9lamelová clona, ktorá vytvára jemný, krémový a prirodzene vyzerajúci bokeh
• Pôsobivá optická konštrukcia

Špecifikácia Samyang AF 85mm f/1,4 Mk.II (baj. Sony FE)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 748 €

Upozorni ma keď cena klesne pod