Samyang AF 75mm f/1.8 FE baj. Sony FE

Nový teleobjektív Samyang AF 75 mm f / 1.8 FE so svojou krátkou ohniskovou vzdialenosťou a veľkou maximálnou clonou je ideálnym objektívom pre každého fotografa, ktorý miluje portréty a iné snímky s jemným a krásnym efektom bokeh.
Výrobca:
Samyang
Obj. čislo:
113896
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
409,00 340,83 €
-+

Samyang AF 75mm f/1.8 FE baj. Sony FE

Séria Tiny but almighty uzrela svetlo sveta v roku 2017 a uspokojila dopyt po ľahších objektívoch pre mirorless fotoaparáty s nadštandardným optickým výkonom. AF 75 mm f/1.8 FE sa tak stáva piatym členom série, ktorá bola navrhnutá pre mirorless fotoaparáty Sony a zameriava sa na fotografov venujúcich sa portrétovej a lifestyle fotografii.

AF 75 mm f/1.8 FE sa nesie v minimalistickom duchu, váži len 230 g a je 6,9 cm dlhý. V kombinácii s kvalitnou clonou je tak ideálnym objektívom pre fotografov svadieb a portrétov, ktorí sú v pohybe. Objektív je navrhnutý pre fotoaparáty s full frame snímačmi a funguje aj s APS-c snímačmi.

Samyang svojou skvele navrhnutou optikou ukazuje, že krásny krémový bokeh nie je ovplyvnený len clonou, ale aj jedinečným optickým dizajnom. Objektív má celkovo 10 členov v 9 skupinách a používa 5 špeciálnych členov (3 s extra nízkou disperziou a 2 s vysokým indexom lomu), vďaka čomu vytvára neuveriteľne ostrý obraz s nízkou chromatickou aberáciou a minimálnym skreslením. Clona má 9 lamiel a spolu s optickým dizajnom zabezpečuje pekný okrúhly bokeh.

Objektív zabezpečuje rýchle a stabilné automatické zaostrovanie pomocou nového krokového motorčeka (STM), ktorý je rýchly, tichý a presný. Je vhodný pre fotografov a kameramanov, ktorý hľadajú rýchle a spoľahlivé automatické zaostrovanie. Skvele sa hodí do rýchleho a premenlivého prostredia, napríklad na svadby či na fotenie detských portrétov.

Objektív prichádza s novou funkciou vlastného spínača, ktorá umožňuje prispôsobovať si clonu zaostrovacím prstencom prepínaním vlastného spínača na bočnej strane objektívu. Funkcia vlastného spínača sa dá cez firmware prispôsobiť požiadavkám používateľa (vyžaduje sa dokovacia stanica Samyang).

                                                                                                                                                                    
Parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 75 mm
Maximálna svetelnosť: 1.8
Obrazový kruh: 24 × 36 mm (full frame, pasuje tiež na APS-C)
Bajonet: Sony E / FE
Ostrenie: automatické
Stabilizácia obrazu: No
Optická konštrukcia: 10 členov / 9 skupín
Minimálna svetelnosť: 16
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 90 cm
Maximálny pomer zväčšenia: 0.11x (1: 9)
Lamely clony: 9
Priemer filtra: 
Dĺžka: 69 mm
Priemer: 
Hmotnosť: 230 g
Dodávané príslušenstvo: slnečná clona, predná a zadná krytka

Špecifikácia Samyang AF 75mm f/1.8 FE baj. Sony FE

Bajonet objektívuSony E
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/1.4
Priemer filtra objektívu77 mm

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 409,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod