Predajňa je otvorená.

Samyang AF 24mm f/1.8 Sony FE

Objektív AF 24mm f / 1.8 FE váži len 230 g a je dlhý len 7,1 cm. Vďaka svojej veľkosti a skvelé clone je to dokonalý objektív pre fotografov krajiny na cestách. Objektív je navrhnutý pre snímače full frame, ale skvele funguje aj so snímačmi APS-C.
Výrobca:
Samyang
Obj. čislo:
116184
Dostupnosť tovaru:
Na predobjenávku
449,00 € 374,17 €
-+
Novinka

Samyang AF 24mm f/1.8 Sony FE

Kompaktný prvotriedny pevný objektív Samyang  AF 24 mm F1,8

Majstrovské dielo pre astrofotografiu

      

Najnovšia optická technológia spoločnosti Samyang dosahuje ohromujúce rozlíšenie medzi jednotlivými uhlami od maximálnej clony F1,8 vo širokouhlom objektíve s veľkou clonou. Celkom 11 prvkov v 8 skupinách so 7 špeciálnymi objektívmi (2 ASP, 3 HR, 2 ED) vám umožní prejaviť vašu nekonečnú tvorivosť; obzvlášť vhodný pre astrofotografiu, pretože môžete získať úžasné snímky s minimálnou sférickou kómou.

[Nové] Tlačidlo podržania zaostrenia a vlastný prepínač na maximalizáciu použiteľnosti

Nastaviteľné tlačidlo zaostrenia na zaostrenie

Stlačením tohto tlačidla na objektíve udržíte objektív zaostrený na túto zaostrovaciu vzdialenosť. Používateľ môže tlačidlu podržania zaostrenia priradiť ďalšie požadované funkcie prostredníctvom nastavenia ponuky na tele fotoaparátu.

Vlastný prepínač

Vďaka Custom Switch je snímanie a ovládanie intuitívnejšie a jednoduchšie. Na prepínači môžete ľahko zvoliť rôzne funkcie, ako napríklad režim riadenia clony alebo režim MF, a vychutnať si režim snímania, ktorý vyhovuje vašim osobným preferenciám.

* Ďalšie funkcie budú pridané prostredníctvom aktualizácie firmvéru v budúcnosti.

 

Kompaktný a ľahký s moderným dizajnom

AF 24 mm F1,8 FE váži iba 230 g (8,1 oz) a 71,5 mm (2,8 palca) na dĺžku. Malé rozmery a nízka hmotnosť zvyšujú mobilitu pri použití s ​​kompaktnými zrkadlovými fotoaparátmi s bajonetom E. Jeho matná povrchová úprava laserom gravírovaným písmom poskytuje lepšiu čitateľnosť a hmatový index pripevnenia zvyšuje pohodlie používateľov. Je tiež vybavený tesnením proti poveternostným vplyvom na 5 miestach, ktoré chráni pred ľahkým prachom, dažďom a snehom a poskytuje schopnosť snímať úžasné snímky aj v nie úplne dokonalých podmienkach.

Ohnisková vzdialenosť 24 mm sa dá použiť na krajinu, interiér

24 mm objektív F1.8 FE poskytuje širokouhlý záber s uhlom 83,7 ° a krátku minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť 0,19 m (0,62 stopy). Vďaka čomu môžete fotografovať v rôznych prostrediach, či už v interiéroch alebo exteriéroch. V kombinácii s týmto širokouhlým objektívom môžete s kreativitou slobodne vytvárať svoju vlastnú perspektívu.

Malá hĺbka ostrosti s veľkou apertúrou F1.8

AF 24 mm F1,8 FE má rýchlu clonu F1,8 pre ostré zaostrenie a krásne rozmazané pozadie. Poskytuje vám úplnú kontrolu nad hĺbkou ostrosti, aby ste mohli izolovať objekt a pozadie, a 9-lamelovú kruhovú clonu, ktorá prispieva k plynulému, krémovému a prirodzene vyzerajúcemu bokehu.

Pokročilé rýchle a tiché automatické zaostrovanie pre statické snímky a filmy

Automatické zaostrovanie teraz musí brať do úvahy nielen to, ako presnejšie a rýchlejšie sníma obrázky, ale aj to, aké tiché a plynulé je. AF 24 mm F1,8 FE je vybavený najnovším STM (krokovým motorom), väčšiu a ťažšiu skupinu zaostrovacích objektívov je možné ovládať tichšie a presnejšie, čo poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu ako na fotografiách, tak aj vo videách.

Názov modelu

AF 24mm F1.8 FE

Rozsah clony

F1,8 ~ 22

Optická konštrukcia objektívu

11 prvkov v 8 skupinách

Špeciálny objektív

ASP 2, HR 3, ED 2 UMC coating

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť

0,19 m

Veľkosť filtra (mm)

58

Bajonet

Sony FE

Uhol pohľadu

Full Frame 83,7˚, APS-C 60,9˚

Dĺžka

71,5 mm

Hmotnosť

230 g

AF motor

lineárny STM

Špecifikácia Samyang AF 24mm f/1.8 Sony FE

Bajonet objektívu:Sony FE
Ohnisková vzdialenosť objektívu:24mm
Svetelnosť objektívu:F/2,8
Priemer filtra58 mm

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 449,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod