Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Rode VideoMic NTG Hybrid Analog/USB Shotgun mikrofón

RODE VideoMic NTG je úzko smerový kondenzátorový mikrofón typu "shotgun" s broadcastovou kvalitou zvuku, určený pre všestranné použitie s DSLR fotoaparátmi, smartphonmi, mikrofónovými tyčami, či ako desktopový USB mikrofón. Je ideálnym nástrojom pre všetkých tvorcov obsahov.
Výrobca:
Rode
Obj. čislo:
MROD086
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
269,00 € 224,17 €
-+

Rode VideoMic NTG Hybrid Analog/USB Shotgun mikrofón

Vysoko smerový mikrofón typu "shotgun" pre DSLR.
Kondenzátor so superkardioidnou smerovou charakteristikou.
Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria (viac ako 30 hodín prevádzky na plné nabitie)
Inovatívny akustický dizajn použitý z RODE NTG5.
Vyrovnaná frekvenčná charakteristika.
Plynulá regulácia umožňuje presné nastavenie signálu z mikrofónnej na linkovú a slúchadlovú úroveň.
Držiak SM7-R s odpružením Rycote® Lyre®.
Výstup 3,5 mm jack s automatickým prepínaním medzi TRS a TRRS konektorom pre bezproblémové pripojenie k fotoaparátu alebo mobilnému zariadeniu.
USB audio kompatibilita pre priame pripojenie a nahrávanie do počítača, tabletu alebo smartphonu
Slúchadlový výstup pre direct monitoring.
Digitálne prepínače útlmu, HF boost a dvojstupňového high-pass filtra.
Výstražná led dióda indikujúca prebudenia vstupu.
Vyrobené z hliníka používanom v leteckom priemysle - váha iba 94g

Revolučný akustický dizajn
VideoMic NTG sa rovnako ako NTG5 vyznačuje novou technológiou kruhových portov, ktorá využíva akustické perforácie pozdĺž dĺžky mikrofónu a nahrádza lineárne štrbiny známe z iných mikrofónov typu "shotgun". Tento revolučný akustický dizajn poskytuje bezkonkurenčne transparentný a prirodzený, bezfarebný zvuk. Pridajte k tomu neuveriteľne vyrovnanú frekvenčnú odozvu, vysoko smerovú superkardioidnu charakteristiku a veľmi nízky šum, a máte kompaktný mikrofón pre foťák, ktorý smelo konkuruje najlepším "shotgun" mikrofónom na trhu.

Najflexibilnejší z rodiny VideoMic vôbec
VideoMic NTG je mimoriadne flexibilný a ponúka rad nástrojov a funkcií, ktoré vám pomôžu zvládnuť akúkoľvek situáciu pri nahrávaní. Mikrofón ponúka digitálny prepínač high-pass filtra (voliteľne 75 Hz alebo 150 Hz), vysokofrekvenčý "boost" pre zvýraznenie jasnosti a detailov, prepínač útlmu (-20 dB) a bezpečnostný kanál, ktorý umožňuje zaznamenávať s 20dB útlmom samostatnú stopu pre prípad, že hlavné záznamový kanál zlyhá.

Pre svoju prevádzku využíva VideoMic NTG internú dobíjaciu lítium-iónovú batériu, ktorá poskytuje viac než 30-hodinovú prevádzku na jedno plné nabitie - dosť na to, aby ste natočili aj tie najnáročnejšie zábery. Nabíja sa cez obsiahnutý konektor USB-C (z prázdnej kapacity po plné nabitie za 2 hodiny). V praxi to znamená možnosť používania mikrofónu aj s pripojeným napájacím zdrojom.

Bezkonkurenčná všestrannosť
VideoMic NTG je oveľa viac než len mikrofón pre fotoaparát. Okrem dokonalého spojenia s digitálnymi zrkadlovkami, kompaktnými fotoaparátmi a smartfónmi . Najzábavnejšie na tom ale je, že vďaka USB portu máte vo VideoMic NTG plne vybavený USB mikrofón, ktorý možno jednoducho pripojiť k počítaču, tabletu alebo smartphonu. V momente tak disponujete ideálnym nástrojom pre nahrávanie hlasových hovorov, podcastov, komentárov pri hraní hier alebo živých prenosov.
Pri pripojení pomocou USB oceníte, že 3,5mm konektor možno využiť ako výstup pre slúchadlá pre priamy monitoring zvuku.
Hlasitosť slúchadiel možno regulovať rovnakým prepínačom používaným pri nastavení zisku signálu mikrofónu. Vďaka tejto variabilite vie 3,5 mm konektor dodávať všetky potrebné úrovne signálu - od mikrofónneho, cez linkový, až po úroveň, ktorú vyžadujú pripojené slúchadlá.

Špecifikácia Rode VideoMic NTG Hybrid Analog/USB Shotgun mikrofón

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 269,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod