RODE Stereo VideoMic Pro

Rode Stereo VideoMic Pro je postavený na funkčnom základe VideoMic Pro s ergonomickým tvarom.
Výrobca:
Rode
Obj. čislo:
SVMPro
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
219 182,50 €
-+

RODE Stereo VideoMic Pro

Stereo VideoMic Pro nie je len nejakou evolúciou Stereo VideoMic alebo stereo verzií VideoMic Pro. SVMP je konštrukčne úplne nový mikrofón a poskytuje vďaka páru 1/2 "kondenzátorových kapslí v XY konfigurácii neuveriteľne široké prirodzené snímanie stereo priestoru.
Montáž na pätku a veľmi kompaktné prevedenie z neho robí ideálny mikrofón k DSLR. Má vlastné napájanie 9V batériou (100h) a výstup na 3,5 mm jack.

Rode Stereo VideoMic Pro je postavený na funkčnom základe VideoMic Pro s ergonomickým tvarom, ktorý je perfektne prispôsobený monáži na DSLR, malé videokamery, rovnako ako na velkočipové kamery. Integrovaný shock mount systém zaisťuje perfektné odtienenie vibrácií a mechanického rušenia pri manipulácii, ktoré by degradovalo kvalitu záznamu. Navyše ľahký, ale robustný káblik zaisťuje vynikajúce akustické oddelenie a ponúka výrazne nižšiu hlučnosť ako tradičné audio kábel.

Premyslený dizajn tohto kamerového mikrofónu sa vyznačuje perfektne umiestnenými ovládacími prvkami na zadnej strane mikrofónu. Prvým z nich je zapínanie 75Hz cut-off HP filtra, ktorý účinne potláča hluk spôsobený vetrom, prevádzkou a ďalším nízkofrekvenčným hlukom. Druhý je prepínač citlivosti mikrofónu, ktorý okrem východiskovej polohy 0dB ponúka útlm-10dB, ktorý sa hodí napríklad na koncertoch alebo športových podujatiach, a tiež boost +20 dB špeciálne navrhnutý pre vyššiu kvalitu signálu pri zázname na DSLR fotoaparátoch.

Špecifikácia RODE Stereo VideoMic Pro

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 219 €

Upozorni ma keď cena klesne pod