Pentax K-3 Mk. III (telo) strieborný

PENTAX K-3 MARK III TELO (strieborny) Nová digitálna zrkadlovka Pentax K-3 Mark III s APS-C obrazovým snímačom CMOS (23,5 mm x 15,6 mm) a integrovaným obrazovým stabilizátorom v tele fotoaparátu. Rýchlosť snímania K-3 MKIII je až 12 obr. / s. Záznam na dva sloty SDHC / SDXC. Fotoaparát je utesnený proti prachu a striekajúcej vode. Menu fotoaparátu je aj v jazyku CZ.
Výrobca:
Pentax
Obj. čislo:
01072
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 10 dní
1 999,00 1 665,83 €
-+

Pentax K-3 Mk. III (telo) strieborný

APS-C BSI CMOS snímač s 25,7 MPX
Vďaka revidovanému 25,7 MPX BSI-CMOS snímaču s formátom APS-C podporuje K-3 Mark III nízky šum, hladké tóny a presné podanie farieb v celom rozsahu citlivosti od 100-1 600 000 ISO. Nadštandardne vyhovuje prácu v rôznych svetelných podmienkach. Senzor je spárovaný s aktualizovaným obrazovým procesorom PRIME V, ktorý dosahuje rýchleho výkonu a spracovania v prospech statických snímok aj záznamu videa. Aj preto je možné nepretržité snímanie v plnom rozlíšení rýchlosťou až 12 snímok za sekundu a nahrávanie videa v rozlíšení UHD 4K pri 30p.

Stabilizácia SR II v tele
Pokročilý 5osý systém SR II Shake Reduction poskytuje vybraným objektívom výkon stabilizácie s účinnosťou až 5,5 EV. Tento systém IS v tele pomáha výrazne znížiť otrasy fotoaparátu pri fotografovaní z ruky s nižšími rýchlosťami uzávierky, čo uľahčuje prácu v zložitejších svetelných podmienkach.

Okrem redukcie chvenia a otrasov prináša mechanizmus SR II výhody v podobe funkcie Pixel Shift Resolution a funkcie AA Filter Simulator. Pixel Shift Resolution - Posunom snímače v sekvenčných záberoch v malých krokoch zachytáva informácie o plnej farbe na každom pixelové mieste, a potom tieto sekvenčné snímky zloží a vytvorí jeden záber s bohatšími detailmi a rozlíšením. AA Filter Simulator - využíva počas procesu snímania mikroskopické vibrácie, ktoré pomáhajú zmierniť moaré u textúr a vysokofrekvenčných materiálov.

SAFOX 13 Phase-Detection AF
Senzor automatického ostrenia SAFOX 13 je vylepšený nielen o počet bodov ale aj plochu pokrytia. Systém zaostrovanie s fázovou detekciou využíva 101 jednotlivých bodov, vrátane 25 krížových snímačov uprostred obrazového rámčeka. Toto pole prináša výhody rýchlosti a presnosti zaostrenie v rôznych svetelných podmienkach až do -4 EV.

Nový snímač RGBIr s rozlíšením 307 000 pixelov a nový sledovací algoritmus navyše podporujú presnejšie sledovanie objektov, a to aj pri pohybe rôznymi rýchlosťami alebo v nepravidelných smeroch.

Analýza scény v reálnom čase
Pomocou snímača RGBIr s vysokou hustotou a obrazového procesora PRIME V môže K-3 Mark III používa systém pre analýzu scény v reálnom čase k optimalizácii expozície a presnosti AF detekciou tvárí a očí objektov pomocou procesu rozpoznávania obrazu. Tento systém sa spolieha na technológiu Deep Learning, systéme založenom na AI, pre presnejšie detekciu subjektu a posúdenie scény.

Nový snímač CMOS s podsvietením 25,7MPx
Na ďalšie zlepšenie kvality obrazu slúži ikona PENTAX K-3 Mark III, obsahuje novo prijatý, podsvietený obrazový snímač s približne 25,7 efektívnych megapixelov. Je tiež vybavený dizajnom bez AA (vyhladzovaním), ktorý verne reprodukuje jemnosť svetla alebo jemné obrysy subjektu.

Neuveriteľný rozsah ISO
Vďaka svojmu procesu filtrovania viacrozmerného obrazového priestoru dokáže PENTAX K-3 Mark III, výrazne redukuje šum a pritom zachováva jemné obrysy objektu. Táto pokročilá technológia optimalizuje rozlišovaciu schopnosť fotoaparátu a verne reprodukuje textúru a detaily objektu.
Vylepšuje tiež popis obrazu v nižšom rozsahu citlivosti, pričom minimalizuje nevernú reprodukciu čiernej farby vo vyššom rozsahu citlivosti, kde je sťažená reprodukcia farieb. Aj pri najvyššej citlivosti ISO 1 600 000 poskytuje prirodzený a dobre definovaný obraz s ostrými obrysmi objektu a živými farbami.

Prirodzené a sýte farby
Prostredníctvom opakovaných hodnotení citlivosti PENTAX výrazne zlepšil celkovú kvalitu obrazu tým, že efektívne kontroloval proces redukcie šumu fotoaparátu a venoval maximálnu pozornosť celkovej vyváženosti nasnímaných obrázkov s dôrazom na faktory, ako je prirodzená reprodukcia gradácie a farieb. Systém ďalej umožňuje použitie rôznych farebných filtrov, resp. farebných režimov, ktoých má v ponuke až 13.

SR (Shake Reduction) mechanizmus
Mechanizmus SR II PENTAX K-3 Mark III kompenzuje otrasy fotoaparátu spôsobené horizontálnym a vertikálnym posunom, nakláňaním, rozstupom a vybočením so širokým rozsahom kompenzácie až do približne 5,5 krokov uzávierky. *
Okrem univerzálneho automatického režimu tento mechanizmus tiež poskytuje režim panorámovania na snímanie pomaly sa pohybujúcich objektov. Môžete si zvoliť režim, ktorý poskytuje ideálny kompenzačný efekt pre váš objekt.

Ergonomický dizajn 
Pre pohodlné fotografovanie a jednoduché prenášanie,PENTAX K-3 Mark III uchopenie a rozloženie ovládacích tlačidiel boli optimalizované tak, aby vyhovovali rôznym veľkostiam rúk a dĺžkam prstov. Dokonalé po vyrobení série makiet a opakovaných overeniach vám umožnia úplne sa sústrediť na fotografovanie.

Systém Hyper Operation novej generácie
Konvenčný systém Hyper Operation vám umožňuje okamžite posunúť režim AE na Tv (priorita uzávierky) alebo Av (priorita clony), keď je expozičný režim fotoaparátu nastavený na P (program). ThePENTAX K-3 Mark III systém Hyper Operation novej generácie poskytuje flexibilnejšie riadenie expozičného režimu pridaním nového pokročilého režimu * k bežnému štandardnému režimu.

PENTAX K-3 Mark III je vybavený veľkým 3,2-palcovým LCD monitorom s dotykovým ovládaním. Kombináciou intuitívneho ovládania dotykovej obrazovky so štvorsmerovým ovládačom a prednými / zadnými elektronickými voličmi poskytuje nový, užívateľsky prívetivý systém, ktorý zvyšuje rýchle fungovanie fotoaparátu.

Vysokovýkonný hľadáčik
Optický hľadáčik s pribl. 100% zorné pole a cca. Zväčšenie 1,05x. Napriek kompaktnému a ľahkému telu zrkadlovky formátu APS-C poskytuje pravdivý širokouhlý obraz, ktorý sa rovná zrkadlovke full-frame, a pomáha vám lepšie sa ponoriť do procesu fotografovania.
 
Nová uzávierka
PENTAX K-3 Mark III je vybavený mechanizmom, ktorý sa predtým používal v PENTAX 645Z a PENTAX K-1. V porovnaní s dotykovým spínačom, ktorý sa bežne používa v kompaktných zrkadlovkách, poskytuje listový spínač ľahšiu a plynulejšiu akciu uzávierky a minimalizuje otrasy fotoaparátu spôsobené aktiváciou spúšte. 

Špecifikácia Pentax K-3 Mk. III (telo) strieborný

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 1 999,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod