Peak Design Wash Pouch Black

Najpremyslenejší cestovná toaletná / kozmetická taštička.

Toaletný alebo hygienická taštička, kozmetické puzdro ... nenazývajte duchovnými to ako chcete, ale je to jedna z najdôležitejších vecí pre cestovanie a môže byť tiež jednou z najviac frustrujúcich. Pri navrhovaní Wash Pouch sme sa zamerali na vytvorenie perfektnej rovnováhy medzi elegantný jednoduchosťou a premyslenú funkčnosťou. Či už taštička stojí (vzpriamene) na podložke alebo visí pomocou háčika (možno ho skryť), vždy poskytuje kompletný prehľad obsahu a prístup k vašim toaletným potrebám. Početné vnútorné vrecká z nylonu s povrchovou úpravou TPU, magneticky uzatváraná vrecko na zubné kefky, vonkajšie vrecko na žiletky a vnútorné puzdro na zips udržujú veci perfektne usporiadané a čisté. Všetky vrecká sa ľahko otočiť von, aby ich bolo možné rýchlo vyčistiť.

Wash Pouch je jedným z baliacich prvkov Packing Tools, ktoré ponúka nekonečné možnosti prispôsobenia, usporiadanie a ochranu oblečenia, obuvi, kozmetických potrieb, drobné techniky a foto / video výbavy. Sú navrhnuté tak, aby perfektne sedeli (nielen) v cestovných batožine Peak Design Travel Line. Ponúka ľahký prístup, premyslené usporiadanie, odolné materiály a jednotnú estetickú čistotu. Každý baliaci prvok bol navrhnutý od samého začiatku ako samostatný produkt, ktorý má svoju kategóriu posunúť vpred jedinečným štýlom, vlastnosťami a inováciami.
Výrobca:
Peak Design
Obj. čislo:
BWP-BK-1
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
69,90 58,25 €
-+

Peak Design Wash Pouch Black

Pri navrhovaní Wash Pouch sme sa zamerali na vytvorenie perfektnej rovnováhy medzi elegantnou jednoduchosťou a premyslenou funkčnosťou. Či už taštička stojí (vzpriamene) na podložke alebo visí pomocou háčika (možno ho skryť), vždy poskytuje kompletný prehľad obsahu a prístup k vašim toaletným potrebám. Početné vnútorné vrecká z nylonu s povrchovou úpravou TPU, magneticky uzatvárané vrecko na zubné kefky, vonkajšie vrecko na žiletky a vnútorné puzdro na zips udržujú veci perfektne usporiadané a čisté. Všetky vrecká je možné ľahko otočiť von, aby ich bolo možné rýchlo vyčistiť.

Wash Pouch je jedným z baliacich modulov Packing Tools, ktoré ponúka nekonečné možnosti prispôsobenia, usporiadanie a ochranu oblečenia, obuvi, kozmetických potrieb, drobnej techniky a foto / video výbavy. Sú navrhnuté tak, aby perfektne sedeli (nielen) v cestovnej batožine Peak Design Travel Line. Ponúka ľahký prístup, premyslené usporiadanie, odolné materiály a jednotnú estetickú čistotu. Každý baliaci prvok bol navrhnutý od samého začiatku ako samostatný produkt, ktorý má svoju kategóriu posunúť vpred jedinečným štýlom, vlastnosťami a inováciami.

PREHĽAD VLASTNOSTÍ

- Konštrukcia a rozloženie vnútorných vreciek pojme veľmi dobre toaletné predmety rôznych veľkostí / tvarov
- Pri otvorení a položení na podložku stojí vzpriamene pre ľahký prístup dovnútra, zaberá málo miesta
- Priehradka magneticky uzatváraná na zubné kefky s vyťahovaciou podšívkou pre jednoduché čistenie
- Vonkajšie vrecko na uloženie holiaceho strojčeka
- Vnútorné vrecká so silikónovým poťahom zostávajú čisté a suché
- Hliníkový hák pre zavesenie (možno ho skryť)
- Veľký zips odolný proti poveternostným vplyvom
- Vonkajší obal z 100% recyklovanej 200D nylonovej tkaniny

 

ŠPECIFIKÁCIA
Hmotnosť: 248g
Objem: 2.5l
Vonkajšie rozmery: 15cm x 26cm x 11cm
Farba: čierna alebo sage

Špecifikácia Peak Design Wash Pouch Black

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 69,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod