Zapojte sa do celoročnej súťaže PRO.Laika fotograf roka 2024.

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Peak Design THE FIELD POUCH 2 - Pohotovostné puzdro, Black New

 • Peak Design THE FIELD POUCH 2 - Pohotovostné puzdro, Black New
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
 • Obrázok (7)
 • Obrázok (8)
 • Obrázok (9)
 • Obrázok (10)
 • Obrázok (11)
 • Obrázok (12)
 • Obrázok (13)
 • Obrázok (14)
 • Obrázok (15)
 • Obrázok (16)
 • Obrázok (17)
 • Obrázok (18)
Obj. čislo: BP-BK-2
Peak Design The Field Pouch je veľmi praktické a elegantné puzdro, ktoré rozšíri možnosti brašien Peak Design The Everyday Messenger. Slúži pre bezpečné uloženie káblov, nabíjačiek, batérií, pevných diskov, malých fotoaparátov a iného drobného príslušenstva.
Výrobca:
Obj. čislo:
BP-BK-2
EAN:
818373022570
59,90 s DPH 49,92 € bez DPH
1 557,40 Kč s DPH 1 297,92 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Peak Design THE FIELD POUCH 2 - Pohotovostné puzdro, Black New

Peak Design The Field Pouch je veľmi praktické a elegantné puzdro, ktoré rozšíri možnosti brašien Peak Design The Everyday Messenger. Slúži pre bezpečné uloženie káblov, nabíjačiek, batérií, pevných diskov, malých fotoaparátov a iného drobného príslušenstva. Peak Design The Field Pouch môžete nosiť vo vnútri fotobrašny, na opasku, alebo ho pripojíte na ľubovoľný popruh značky Peak Design a urobíte tak z neho jednoduchú brašnu cez rameno. S flexibilným rolovacím uzatváracím systémom, voskovaným povrchom a plsteným vnútrajškom je Peak Design The Field Pouch ideálnym pomocníkom pre usporiadanie a bezpečné prenášanie všetkých vašich drobností. Puzdro má dokonca miesto pre pripevnenie spôn Peak Design Capture®, takže sa z neho pripojení k popruhom Peak Design z neho stáva perfektná brašnička pre prenášanie kompaktných systémových fotoaparátov.

Hlavné vlastnosti:
Tri v jednom!:
- Kapsa pre príslušenstvo: Peak Design The Field Pouch je praktické puzdro pre všetky vaše drobnosti: káble, nabíjačky, batérie, pevné disky, kompaktné fotoaparáty, peňaženku... proste pre čokoľvek čo potrebujete zbaliť.
- Brašna cez rameno: Pomocou kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR pripojíte k puzdru Peak Design The Field Pouch ľubovoľný popruh Peak Design a Peak Design The Field Pouch sa tak hneď zmení na malú brašnu cez rameno, alebo na rameno pre krátke výlety.
- Ľadvinka pre príslušenstvo: Vďaka dvojici pevných širokých závesných ok na zadnej strane puzdra Peak Design The Field Pouch ho môžete zavesiť na opasok, alebo ľubovoľný popruh ako ľadvinovú taštičku.
- Univerzálne puzdro s kopou funkcií: Tipy, vlastnosti a funkcie ako na to nájdete v tomto inštruktážnom videu
.
- Rozšíriteľná konštrukcia: Konštrukcia puzdra Peak Design The Field Pouch je navrhnutá tak aby sa dala zrolovať do malého šúľku, ktorý schováte do brašny. Ak však potrebujete priestor tak puzdro Peak Design The Field Pouch vám poskytne až 3 litre vnútorného objemu, kam môžete schovať svoju výbavu.
- 6 elastických vnútorných sieťovaných vreciek: Puzdro Peak Design The Field Pouch je vybavené šiestimi elastickými vnútornými sieťovanými vreckami, do ktorých môžete vložiť všetky potrebné drobnosti rôznej veľkosti a už na prvý pohľad na vrecká máte prehľad kde čo máte.
- Pripevnenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR: Puzdro má po bokoch dve Hypalonom spevnené závesné oka na zadnej strane umožňujúce pripevniť naň kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR (2 kotvičky sú súčasťou balenia). K nim potom môžete pripojiť ľubovoľný popruh Peak Design.
- Vysoko kvalitný a hustý plsťový vnútrajšok: Vnútrajšok puzdra Peak Design The Field Pouch poskytuje ultraľahkú ochranu pre pevné disky, objektívy a iné krehké predmety, ktoré do vnútra uložíte. Plstený vnútorný materiál je šetrný k povrchu uloženej výbavy.
- Vnútorná vrecko na zips: Vo vnútri puzdra je vrecko na zips, ktoré je vhodné pre úschovu peňaženky, náhradných kľúčov, alebo ďalších cenností a dokladov.
- Pripojovacie miesto: Oko z materiálu Hypalon na prednej strane puzdra je určené pre pripevnenie spôn Peak Design Capture®, takže môžete pohodlne pripevniť menší fotoaparáty, objektívy, alebo ďalekohľady.
- Vode odolný povrch vonkajšieho materiálu: Ako vonkajší materiál puzdra bola zvolená vplyvom počasia odolná voskovaná tkanina Kodra 500D s DWR úpravou (impregnácia). Zatváranie preložením zabraňuje vnikaniu prachu a vlhkosti.
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre puzdra Peak Design The Field Pouch:
Vonkajší materiál puzdra: Ultraľahká voskovaná syntetická tkanina Korda 500D s DWR úpravou proti poveternostným vplyvom, spodok brašny z vodotesnej peny Galaxy
Vnútorný materiál puzdra: Plstený vnútrajšok s polstrovaním z EVA peny s vysokou hustotou
Kompatibilita puzdra: Vďaka miestam pre uchytenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR je puzdro je kompatibilné so všetkými popruhmi Peak Design a vďaka mietu pre uchytenie spôn Peak Design Capture® naň môžete pripnúť ďalšiu výbavu z vonkajšej stany puzdra
Objem puzdra: Max. 3 litre
Vonkajšie rozmery prázdneho puzdra (šírka x výška x hĺbka): 26cm x 14cm x 1cm
Vonkajšie rozmery plného puzdra (šírka x výška x hĺbka): 26cm x 20cm x 13cm
Hmotnosť: 155g
Farba: Čierna
Záruka: Obmedzená doživotná záruka


Obsah balenia brašny Peak Design The Field Pouch:
Brašna: Peak Design The Field Pouch
Kotvičky: 2x Peak Design MICRO ANCHOR
Záruka: Obmedzená doživotná záruka