Podporte nás v súťaži Shop roku

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Peak Design THE EVERYDAY TOTE 20L - Ramenná taška, Tmavo šedá

 • Peak Design THE EVERYDAY TOTE 20L - Ramenná taška, Tmavo šedá
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
 • Obrázok (7)
 • Obrázok (8)
 • Obrázok (9)
 • Obrázok (10)
 • Obrázok (11)
 • Obrázok (12)
 • Obrázok (13)
 • Obrázok (14)
 • Obrázok (15)
 • Obrázok (16)
Obj. čislo: BT-20-BL-1
Peak Design The Everyday Tote 20L je veľmi praktická a elegantná taška na rameno pre každodenné nosenie a vďaka originálnej konštrukcii ju môžete nosiť ako batoh. Zmestí sa do nej Full-frame DSLR s tromi objektívmi, 13“ notebook a 10“ tablet.
Výrobca:
Obj. čislo:
BT-20-BL-1
EAN:
855110003829
189 s DPH 157,50 € bez DPH
4 914 Kč s DPH 4 095 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Peak Design THE EVERYDAY TOTE 20L - Ramenná taška, Tmavo šedá

Peak Design The Everyday Tote 20L je veľmi praktická a elegantná taška na rameno pre každodenné nosenie a vďaka originálnej konštrukcii ju môžete nosiť ako batoh. Konštrukcia tašky je v porovnaní s brašnami riešená veľmi originálne a pokrokovo s maximálnym ohľadom na praktickosť, prácu fotografa a jeho potreby. Môžete ju nosiť klasicky v ruke pozdĺž tela, cez plece, cez plece okolo krku, ale uvoľnení popruhu pravej rukoväte sa z nej stane jednoduchý batoh. Taška má bezpečné zatváranie pomocou magnetiek zašitých do hrany otvoru. Taška Peak Design The Everyday Tote 20L môže zväčšiť, alebo zmenšiť svoj vnútorný objem v rozsahu od 18l po 20l tak, aby sa do neho zmestilo všetko potrebné vybavenie. K jej praktickosti prispievajú dve vyberateľné flexibilne tvarovateľné priehradky FlexFold™ inšpirované Origami. Do tašky sa pohodlne zmestí jedna Full-Frame zrkadlovka (DSLR), tri stredne veľké objektívy (12-24, 24-70, 70-200), 13“ notebook, 10“ tablet, drobné fotopríslušenstvo, osobné veci a z vonku je možné na tašku uchytiť stredne veľký statív. Vonkajší oteruvzdorný materiál je odolný voči vplyvom počasia a na exponovaných miestach je taška zosilnená krycou gumotextíliou. Taška má vyhradené miesto pre pripnutie spony Peak Design Capture® Camera Clip a panel s prístupom spredu. S flexibilnými priehradkami FlexFold™, flexibilným vnútorným objemom a odolným voskovaným povrchom je Peak Design The Everyday Tote 20L ideálnou a pohotovou taškou pre každodenné bezpečné prenášanie vašej fotovýbavy.


Hlavné vlastnosti:
Pre fotoaparáty a iné použitie:
- Pre fotoaparáty aj pre iné: Peak Design The Everyday Tote 20L nie je iba fototaška., ale vďaka vyberateľným a tvarovateľným priehradkám a vnútornému priestoru navrhnutému pre každodenné použitie je rovnako dobrou taškou úplne pre všetkých.
Prispôsobí sa vašej výbave:
- Konštrukcia z pevných panelov: Táto taška unikátnej konštrukcie spolu umožňuje zväčšenie, alebo zmenšenie vnútorného objemu brašny až o 2 litre.
- Priehradky Flex-Fold™: Vnútorný priestor tašky je rozdelený dvomi vysoko variabilnými vyberateľnými priehradkami, ktoré sú inšpirované Origami a eliminujú nevyužitý vnútorný priestor.
- Priehradka pre notebook/tablet: Pre notebook/tablet má taška priehradkou vyhradený priestor. Zmestí sa doň 13” notebook, alebo 10“ tablet, prípadne dokumenty. Max. rozmery notebooku/tabletu sú (šírka x výška x hĺbka): 32cm x 22cm x 2cm.
- Priestor pre foto výbavu: Do tašky Peak Design The Everyday Tote 20L sa zmestí bežná foto výbava, od úplne malých kompaktných systémov až po profesionálne Full-Frame digitálne zrkadlovky s tromi objektívmi a príslušenstvom.
- Jednoduché pripevnenie statívu: Taška umožňuje pripevnenie stredne veľkého statívu z vonku.
Revolučný zatvárací systém:
- Patentovaný zámok MagLatch™: MagLatch™ je pravdepodobne jediný zatvárací systém, ktorý je ovládateľný jednou rukou, tichý a bezpečný. Pozostáva z magnetickej pracky a štyroch závesných ok, ktoré sú prinitované k vstavanej doštičke z nerezovej oceli. Magnet pritiahne pracku k doštičke a vytvorí tak spojenie bez zámku. Potom jednoducho pritiahnete závlačku, ktorá sa bezpečne zaklapne do najbližšieho oka. Otváranie je rovnako jednoduché ako zatváranie. Jednoducho zatiahnete za držiak závlačky.
Inteligentné a ľahko prístupné riešenie:
- Miesto pre pripnutie spony Peak Design Capture: Taška Peak Design The Everyday Tote 20L je vybavená miestom pre uchytenie spony Peak Design Capture® Camera Clip čo zaručuje rýchly prístup k fotoaparátu uchyteného na brašne.
- Rýchly prístup do vnútra: Na hornej strane tašky je hrana otvoru vybavená magnetkami pre rýchle, jednoduché otváranie a rýchly prístup dovnútra.
- Postranné vstupy do vnútra: Taška má dve bočné veká pre prístup do vnútra k fototechnike. Obe veká sa uzatvárajú pomocou vodeodolných zipsov a umožňujú veľmi rýchly a praktický prístup.
- Farebné švy pre lepšiu organizáciu príslušenstva: Rôzne farby švov vnútorných vreciek slúžia pre lepšiu organizáciu uloženej fotovýbavy a postup pri fotografovaní. Môžete ich tak využiť pre rozlíšenie plných/prázdnych pamäťových kariet alebo batérií apod.
- Schválená príručná batožina: Taška Peak Design The Everyday Tote 20L spĺňa všetky kritériá príručnej batožiny aj u tých najprísnejších leteckých prepravných spoločností. Pohodlne sa vojde aj pod sedadlo v lietadle.
Pohodlná pre nosenie:
- Taška cez rameno alebo na rameno: Variabilne nastaviteľný popruh pravej rukoväte umožňuje použitie Peak Design The Everyday Tote 20L ako klasickú tašku do ruky, tašku cez rameno, tašku okolo hlavy cez rameno, alebo aj ako jednoduchý klasický batoh.
- 4cm široký popruh: Rýchle nastaviteľný 4cm široký popruh pravej rukoväte tašky Peak Design The Everyday Tote 20L je vyrobený z materiálu podobného bezpečnostnému pásu v aute. Popruh je tak veľmi pohodlný aj pre nosenie väčšej záťaže a veľmi ma „čistý“ vzhľad bez vonkajšieho polstrovania.
V prvom rade ochrana:
- Vode odolný povrch tašky: Peak Design The Everyday Tote 20L je ušitá z odolnej voskovanej tkaniny Korda 500D s DWR úpravou vďaka ktorej je odolná voči vplyvom počasia.
- Prémiové materiály a konštrukcia: Na veľmi namáhaných miestach je taška vystužená materiálom Hypalon, ktorý je vysoko odolný voči opotrebeniu a oterom. Úhľadné popruhy z materiálu podobného bezpečnostnému pásu prispievajú k vyššiemu komfortu a vnútrajšok z mäkkého odolného kepru zaručuje ochranu, odolnosť a luxusný pocit.
Čistý štýl:
- Žiadne hojdajúce sa konce popruhov: Cieľom dizajnérov tašky bol ultra-čistý design bez hojdajúcich sa koncov popruhov.
- Klasický tvar ramennej tašky: Tvar tašky bol inšpirovaný klasickými ramennými taškami z 60-90 tých rokov minulého storočia. Peak Design The Everyday Tote 20L tak kombinuje klasický štýl s modernými materiálmi.
- Vyberte si farbu: Peak Design The Everyday Tote 20L je k dispozícii vo farbách Charcoal (tmavo šedá) a Ash (svetlo šedá).
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre tašky Peak Design The Everyday Tote 20L:
Vonkajší materiál tašky: Ultraľahká voskovaná syntetická tkanina Korda 500D s DWR úpravou proti poveternostným vplyvom, spodok brašny z vodotesnej peny Galaxy
Vnútorný materiál tašky: Keprový vnútrajšok, tlakom tvarované priehradky a ochranné panely z EVA peny s vysokou hustotou
Materiál praciek: Kované a frézované zo zliatiny hliníka s pieskovaným povrchom a ochranným lakom
Zipsy: Vodeodolné robustné zipsy
Minimálny objem tašky: 18L
Maximálny objem tašky: 20L
Vonkajšie rozmery tašky (šírka x výška x hĺbka): 40cm x 34cm x 20cm – schválené ako kabínová batožina všetkými leteckými spoločnosťami. Pohodlne sa vojde aj pod sedadlo
Maximálne rozmery notebooku (šírka x výška x hĺbka / uhlopriečka): 32cm x 22cm x 2cm / 13“
Maximálne rozmery tabletu (šírka x výška x hĺbka / uhlopriečka): 32cm x 22cm x 2cm / 10“
Čo je možné v taške odniesť: 1x telo Full Frame DSLR, 3 objektívy (14-24, 24-70, 70-200), statív, 13“ notebook, 10“ tablet a osobné veci
Kompatibilita tašky: Vďaka miestam pre uchytenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR je puzdro je kompatibilné so všetkými popruhmi Peak Design a vďaka mietu pre uchytenie spôn Peak Design Capture® naň môžete pripnúť ďalšiu výbavu z vonkajšej stany puzdra
Hmotnosť brašny: 1088g
Farba brašny: Tmavo šedá
Záruka: Obmedzená doživotná záruka


Obsah balenia tašky Peak Design The Everyday Tote 20L:
Taška: Peak Design The Everyday Tote 20L
Záruka: Obmedzená doživotná záruka

Súvisiace produkty

Peak Design THE EVERYDAY TOTE 20L - Ramenná taška, Svetlo šedá

Peak Design The Everyday Tote 20L je veľmi praktická a elegantná taška na rameno pre každodenné nosenie a vďaka originálnej konštrukcii ju môžete nosiť ako batoh. Zmestí sa do nej Full-frame DSLR s tromi objektívmi, 13“ notebook a 10“ tablet.
189 s DPH
157,50 € bez DPH
4 914 Kč s DPH
4 095 Kč bez DPH
Info v predajni
Obj. čislo: BT-20-AS-1