Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Peak Design THE EVERYDAY SLING 10L v2 - Sling brašna, Svetlo šedá

  • Peak Design THE EVERYDAY SLING 10L v2  - Sling brašna, Svetlo šedá
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
  • Obrázok (6)
  • Obrázok (7)
Obj. čislo: BEDS-10-AS-2
Peak Design The Everyday Sling 10L je veľmi praktická a elegantná ramenná brašna pre každodenné nosenie a môžete ju nosiť ako jednoduchý sling batoh na chrbte. Zmestí sa do nej Full-frame DSLR s dvomi objektívmi, 13“ notebook a 10“ tablet.
Výrobca:
Obj. čislo:
BEDS-10-AS-2
EAN:
818373021429
169 s DPH 140,83 € bez DPH
4 394 Kč s DPH 3 661,58 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Peak Design THE EVERYDAY SLING 10L v2 - Sling brašna, Svetlo šedá

Peak Design The Everyday Sling 10L v2 je veľmi praktická a elegantná ramenná brašna pre každodenné nosenie a môžete ju nosiť ako jednoduchý sling batoh na chrbte. Konštrukcia brašne je v porovnaní s konkurenčnými brašnami veľmi originálna, pokroková a je riešená s maximálnym ohľadom na prácu fotografa a jeho potreby. Môžete ju nosiť cez plece okolo krku, ale po utiahnutí ramenného popruhu sa z nej stane jednoduchý batoh konštrukcie Sling. K praktickosti batohu prispievajú dve vyberateľné flexibilne tvarovateľné priehradky FlexFold™ inšpirované Origami. Do brašne sa pohodlne zmestí jedna Full-Frame zrkadlovka (DSLR), dva stredne veľké objektívy, 13“ notebook, 10“ tablet, drobné fotopríslušenstvo, osobné veci a z vonku je možné na brašnu uchytiť stredne veľký statív. Vonkajší oteruvzdorný materiál je odolný voči vplyvom počasia a na exponovaných miestach je brašna zosilnená krycou gumotextíliou. Všetky zipsy na brašne sú robustné a vodeodolné čo zvyšuje jej mechanickú odolnosť a odolnosť voči vplyvom počasia. Brašna má vyhradené miesto pre pripnutie spony Peak Design Capture® Camera Clip a panel s prístupom spredu. Peak Design The Everyday Sling 10L v2 je vybavený pohodlným širokým a dĺžkovo nastaviteľným popruhom s integrovaným polstrovaním. S flexibilnými priehradkami FlexFold™, flexibilným vnútorným objemom, vodeodolnými zipsami a odolným voskovaným povrchom je Peak Design The Everyday Sling 10L v2 ideálnou a pohotovou brašnou pre každodenné bezpečné prenášanie vašej fotovýbavy.

Hlavné vlastnosti:
Pre fotoaparáty a iné použitie:
- Pre fotoaparáty aj pre iné: Peak Design The Everyday Sling 10L v2 nie je iba fotobrašna., ale vďaka vyberateľným a tvarovateľným priehradkám a vnútornému priestoru navrhnutému pre každodenné použitie je rovnako dobrou brašnou úplne pre všetkých.
- Miesto pre všetky vecičky: Vždy ste si priali, aby vaša brašna mala kapsičku práve pre tú jednu vec z výbavy, ktorú so sebou stále nosíte? Peak Design The Everyday Sling 10L v2 má premyslene umiestnené vrecká, do ktorých schováte čokoľvek.
Prispôsobí sa vašej výbave:
- Konštrukcia z pevných panelov: Táto brašna unikátnej konštrukcie spolu umožňuje zväčšenie, alebo zmenšenie vnútorného objemu brašny až o 2 litre.
- Priehradky Flex-Fold™: Vnútorný priestor brašny je rozdelený dvomi vysoko variabilnými vyberateľnými priehradkami, ktoré sú inšpirované Origami a eliminujú nevyužitý vnútorný priestor.
- Priehradka pre notebook/tablet: Pre notebook/tablet má brašna priehradkou vyhradený priestor. Zmestí sa doň 13” notebook, alebo 10“ tablet, prípadne dokumenty. Max. rozmery notebooku/tabletu sú (šírka x výška x hĺbka): 32cm x 22cm x 2cm.
- Priestor pre foto výbavu: Do brašny Peak Design The Everyday Sling 10L v2 sa zmestí bežná foto výbava, od úplne malých kompaktných systémov až po profesionálne Full-Frame digitálne zrkadlovky s dvomi objektívmi a príslušenstvom.
- Jednoduché pripevnenie statívu: Brašna umožňuje pripevnenie stredne veľkého statívu.
Inteligentné a ľahko prístupné riešenie:
- Miesto pre pripnutie spony Peak Design Capture: Brašna Peak Design The Everyday Sling 10L v2 je vybavená miestom pre uchytenie spony Peak Design Capture® Camera Clip čo zaručuje rýchly prístup k fotoaparátu uchyteného na brašne.
- Horný zips pre rýchly prístup: Na hornej strane veka brašny je praktický zips pre rýchly prístup do hlavnej komory.
- Vrecko s rýchlym a dobrým prístupom: Predné vrecko, ktoré je možné zväčšiť, poskytuje priestor pre menšie predmety.
- Farebné švy pre lepšiu organizáciu príslušenstva: Rôzne farby švov vnútorných vreciek slúžia pre lepšiu organizáciu uloženej fotovýbavy a postup pri fotografovaní. Môžete ich tak využiť pre rozlíšenie plných/prázdnych pamäťových kariet alebo batérií apod.
- Schválená príručná batožina: Brašna Peak Design The Everyday Sling 10L v2 spĺňa všetky kritériá príručnej batožiny aj u tých najprísnejších leteckých prepravných spoločností. Pohodlne sa vojde aj pod sedadlo v lietadle.
Pohodlná pre nosenie:
- Brašna cez rameno alebo na rameno: Variabilne nastaviteľný popruh umožňuje použitie Peak Design The Everyday Sling 10L v2 ako sling batoh cez rameno, alebo aj ako klasickú ramennú brašnu s dlhým popruhom.
- 4cm široký popruh s integrovaným polstrovaním: Rýchle nastaviteľný 4cm široký popruh brašne Peak Design The Everyday Sling 10L v2 je vyrobený z materiálu podobného bezpečnostnému pásu v aute a má integrované polstrovanie. Popruh je tak veľmi pohodlný aj pre nosenie väčšej záťaže a veľmi ma „čistý“ vzhľad bez vonkajšieho polstrovania.
V prvom rade ochrana:
- Vode odolný povrch brašny: Peak Design The Everyday Sling 10L v2 je ušitá z odolnej voskovanej tkaniny Korda 400D s DWR úpravou vďaka ktorej je odolná voči vplyvom počasia. Pre čo najvyššiu vode odolnosť je brašna vybavená špeciálnymi prémiovými vplyvom počasia odolnými a robustnými zipsami.
- Prémiové materiály a konštrukcia: Na veľmi namáhaných miestach je brašna vystužená materiálom Hypalon, ktorý je vysoko odolný voči opotrebeniu a oterom. Úhľadné popruhy z materiálu podobného bezpečnostnému pásu prispievajú k vyššiemu komfortu a vnútrajšok z mäkkého odolného kepru zaručuje ochranu, odolnosť a luxusný pocit.
Čistý štýl:
- Žiadne hojdajúce sa konce popruhov: Cieľom dizajnérov brašny bol ultra-čistý design bez hojdajúcich sa koncov popruhov.

Parametre brašny Peak Design The Everyday Sling:
Vonkajší materiál brašny: Ultraľahká voskovaná syntetická tkanina Korda 500D s DWR úpravou proti poveternostným vplyvom, spodok brašny z vodotesnej peny Galaxy
Vnútorný materiál brašny: Keprový vnútrajšok, tlakom tvarované priehradky a ochranné panely z EVA peny s vysokou hustotou
Materiál praciek: Kované a frézované zo zliatiny hliníka s pieskovaným povrchom a ochranným lakom
Zipsy: Vodeodolné robustné zipsy
Objem batohu: 10L
Vonkajšie rozmery (šírka x výška x hĺbka): 42cm x 25cm x 14cm
Maximálne rozmery notebooku (šírka x výška x hĺbka / uhlopriečka): 32cm x 22cm x 2cm / 13“
Maximálne rozmery tabletu (šírka x výška x hĺbka / uhlopriečka): 32cm x 22cm x 2cm / 10“
Čo je možné v brašni odniesť: 1x telo Full Frame DSLR, 2 objektívy (14-24, 24-70), statív, 13“ notebook, 10“ tablet a osobné veci
Kompatibilita brašny: Vďaka miestam pre uchytenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR je puzdro je kompatibilné so všetkými popruhmi Peak Design a vďaka mietu pre uchytenie spôn Peak Design Capture® naň môžete pripnúť ďalšiu výbavu z vonkajšej stany puzdra
Hmotnosť brašny: 880g
Farba brašny: Svetlo šedá

Súvisiace produkty

Peak Design THE EVERYDAY TOTE 20L - Ramenná taška, Svetlo šedá

Peak Design The Everyday Tote 20L je veľmi praktická a elegantná taška na rameno pre každodenné nosenie a vďaka originálnej konštrukcii ju môžete nosiť ako batoh. Zmestí sa do nej Full-frame DSLR s tromi objektívmi, 13“ notebook a 10“ tablet.
189 s DPH
157,50 € bez DPH
4 914 Kč s DPH
4 095 Kč bez DPH
Info v predajni
Obj. čislo: BT-20-AS-1

Peak Design THE EVERYDAY TOTE 20L - Ramenná taška, Tmavo šedá

Peak Design The Everyday Tote 20L je veľmi praktická a elegantná taška na rameno pre každodenné nosenie a vďaka originálnej konštrukcii ju môžete nosiť ako batoh. Zmestí sa do nej Full-frame DSLR s tromi objektívmi, 13“ notebook a 10“ tablet.
189 s DPH
157,50 € bez DPH
4 914 Kč s DPH
4 095 Kč bez DPH
Info v predajni
Obj. čislo: BT-20-BL-1