Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Peak Design THE EVERYDAY BACKPACK 20L v2, Čierny

  • Peak Design THE EVERYDAY BACKPACK 20L v2, Čierny
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
  • Obrázok (6)
  • Obrázok (7)
Obj. čislo: BEDB-20-BK-2
Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 je veľmi praktický a elegantný prémiový batoh pre fotografov, cestovateľov, do práce a všetko medzi tým. Veľmi originálna a pokroková konštrukcia je navrhnutá pre prácu fotografa.
Výrobca:
Obj. čislo:
BEDB-20-BK-2
EAN:
818373021344
299 s DPH 249,17 € bez DPH
7 774 Kč s DPH 6 478,42 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Peak Design THE EVERYDAY BACKPACK 20L v2, Čierny

Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 je veľmi praktický a elegantný prémiový batoh pre fotografov, cestovateľov, do práce a všetko medzi tým. Konštrukcia batohu je v porovnaní s konkurenčnými batohmi riešená veľmi originálne a pokrokovo s maximálnym ohľadom na prácu fotografa a jeho potreby. Batoh má bezpečné patentované zatváranie veka pomocou zámku MagLatch™, ktorý sa dá nastaviť v 4 polohách a reguluje sa ním objem batohu. Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 môže zväčšiť, alebo zmenšiť svoj vnútorný objem v rozsahu od 17l po 20l tak, aby sa do neho zmestilo všetko potrebné vybavenie. K praktickosti batohu prispievajú tri flexibilne tvarovateľné priehradky FlexFold™ inšpirované Origami. Do batohu sa pohodlne zmestí jedna Profi Full Frame DSLR, 3-6 objektívov, 15“ notebook, 10“ tablet a osobné veci. Z vonkajšej strany batoha sú dve praktické vrecká napr. na fľašu a z boku na batoh môžete upnúť statív. Vonkajší oteruvzdorný materiál je odolný voči vplyvom počasia a na exponovaných miestach je batoh zosilnený krycou gumotextíliou. Všetky zipsy batohu sú robustné a vodeodolné čo zvyšuje jeho mechanickú odolnosť a odolnosť voči vplyvom počasia. Batoh má vyhradené miesto pre pripnutie spony Peak Design Capture® Camera Clip a panel s prístupom spredu. Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 je vybavený dvomi pohodlnými širokými a dĺžkovo nastaviteľnými popruhmi s integrovaným polstrovaním a výškovo nastaviteľným kompresným hrudným popruhom medzi nimi.

Hlavné vlastnosti:
Pre fotoaparáty a iné použitie:
- Pre fotoaparáty aj pre iné: Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 nie je iba fotobatoh., ale vďaka vyberateľným a tvarovateľným priehradkám a vnútornému priestoru navrhnutému pre cestovateľov a denné použitie je rovnako dobrou brašnou úplne pre všetkých.
- Miesto pre všetky vecičky: Vždy ste si priali, aby váš batoh mal kapsičku práve pre tú jednu vec z výbavy, ktorú so sebou stále nosíte? Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 má premyslene umiestnené vrecká, do ktorých schováte čokoľvek.
Prispôsobí sa každej výbave:
- Konštrukcia z pevných panelov: Tento batoh unikátnej konštrukcie spolu s variabilným uzatváraním umožňuje zväčšenie, alebo zmenšenie svojho vnutorného objemu bez straty svojho tvaru.
- Priehradky Flex-Fold™: Vnútorný priestor brašny je rozdelený trojicou vysoko variabilných vyberateľných priehradiek, ktoré sú inšpirované Origami a eliminujú nevyužitý vnútorný priestor.
- Priehradky pre notebook a tablet: Pre notebooky má batoh vlastnú priehradu vyhradenú pre až 15” notebook a ďalší menší pre 10“ tablet, alebo dokumenty. Max. rozmery netobooku sú (šírka x výška x hĺbka): 38cm x 25cm x 2,5cm. Max rozmery tabletu sú (šírka x výška x hĺbka): 33cm x 22cm x 1cm.
- Priestor pre kompletnú foto výbavu: Do batohu Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 sa zmestí každá bežná foto výbava, od úplne malých kompaktných systémov až po profesionálne Full-Frame digitálne zrkadlovky s tromi až šiestimi objektívmi a príslušenstvom.
- Jednoduché pripevnenie statívu: Batoh umožňuje na boku pripevnenie takmer ľubovoľného statívu – od malých cestovných po veľké profesionálne statívy. Revolučný zatvárací systém:
- Patentovaný zámok MagLatch™: MagLatch™ je pravdepodobne jediný zatvárací systém, ktorý je ovládateľný jednou rukou, tichý a bezpečný. Pozostáva z magnetickej pracky a štyroch závesných ok, ktoré sú prinitované k vstavanej doštičke z nerezovej oceli. Magnet pritiahne pracku k doštičke a vytvorí tak spojenie bez zámku. Potom jednoducho pritiahnete závlačku, ktorá sa bezpečne zaklapne do najbližšieho oka. Otváranie je rovnako jednoduché ako zatváranie. Jednoducho zatiahnete za držiak závlačky.
Inteligentné a ľahko prístupné riešenie:
- Miesto pre pripnutie spony Peak Design Capture: Batoh Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 je vybavený dvomi miestami na popruhoch batohu pre uchytenie spony Peak Design Capture® Camera Clip čo zaručuje rýchly prístup k fotoaparátu uchyteného na batohu.
- 2 bočné veká na zips pre rýchly prístup k foto technike: Obe bočné steny batohu tvoria praktické veká zatvárateľné robustným a počasiu odolným zipsom. Skrz tieto dve bočné veká sa rýchlo a jednoducho dostanete k vašej foto technike uloženej vo vnútri batohu.
- Horný zips pre rýchly prístup: Na hornej strane veka brašny je praktický zips pre rýchly prístup do priehradky pre notebook.
- Dve vrecká s rýchlym a dobrým prístupom: Na bokoch batohu sú dve praktické a rýchlo prístupné vrecká poskytujúce priestor pre menšie predmety (fľaše a pod.).
- Farebné švy pre lepšiu organizáciu príslušenstva: Rôzne farby švov vnútorných vreciek slúžia pre lepšiu organizáciu uloženej fotovýbavy a postup pri fotografovaní. Môžete ich tak využiť pre rozlíšenie plných/prázdnych pamäťových kariet alebo batérií apod.
- Schválená príručná batožina: Batoh Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 spĺňa všetky kritériá príručnej batožiny aj u tých najprísnejších leteckých prepravných spoločností. Pohodlne sa vojde aj pod sedadlo v lietadle.
- Pripevnenie k batožine: Pre jednoduchší pohyb po letisku je možné batoh Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 veľmi jednoducho pomocou hornej rukoväti pripevniť k väčšej batožine a kolieskovým kufrom s teleskopickými rukoväťami.
Pohodlná pre nosenie:
- Komfort klasických batohov: Dĺžkovo nastaviteľné popruhy batohu Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 Vám umožnia nastaviť si chrbtový systém batohu presne podľa vašich potrieb. V prednej časti je jeden kompresný, výškovo nastaviteľný popruh.
- 5cm široké popruhy s integrovaným polstrovaním: Batoh má dva rýchlo nastaviteľné 5cm široké polstrované popruhy, ktoré sú vyrobené z rovnakého materiálu ako batoh samotný. Popruhy sú tak veľmi pohodlné aj pre nosenie väčšej záťaže.
- Hrudný stabilizačný popruh: Hrudný stabilizačný popruh je možné zapnúť cez hruď pre lepšie rozdelenie váhy a stabilitu batohu. Popruh je kompresný a pohyblivo uchytený na popruhoch batoha.
V prvom rade ochrana:
- Vode odolný povrch batohu: Peak Design The Everyday Backpack 20L v2 je ušitý z odolnej voskovanej tkaniny Korda 400D s DWR úpravou vďaka ktorej je odolný voči vplyvom počasia. Pre čo najvyššiu vode odolnosť je batoh vybavený špeciálnymi prémiovými vplyvom počasia odolnými a robustnými zipsami.
- Prémiové materiály a konštrukcia: Na veľmi namáhaných miestach je batoh vystužený materiálom Hypalon, ktorý je vysoko odolný voči opotrebeniu a oterom. Úhľadné popruhy z materiálu podobného bezpečnostnému pásu prispievajú k vyššiemu komfortu a vnútrajšok z mäkkého odolného kepru zaručuje ochranu, odolnosť a luxusný pocit.
Čistý štýl:
- Žiadne hojdajúce sa konce popruhov: Cieľom dizajnérov batohu bol ultra-čistý design bez hojdajúcich sa koncov popruhov.

Parametre batohu Peak Design The Everyday Backpack 20L v2:
Vonkajší materiál batohu: Ultraľahká voskovaná syntetická tkanina Korda 400D s DWR úpravou proti poveternostným vplyvom, spodok brašny z vodotesnej peny Galaxy
Vnútorný materiál batohu: Keprový vnútrajšok, tlakom tvarované priehradky a ochranné panely z EVA peny s vysokou hustotou
Materiál praciek: Kované a frézované zo zliatiny hliníka s pieskovaným povrchom a ochranným lakom
Minimálny objem batohu: 17L
Maximálny objem batohu: 20L
Vonkajšie rozmery (šírka x výška x hĺbka): 30cm x 56cm x 21cm – schválené ako kabínová batožina všetkými leteckými spoločnosťami. Pohodlne sa vojde aj pod sedadlo
Čo je možné v batohu odniesť: 1x Profi telo Full Frame DSLR, 4 objektívy (14-24, 24-70, 70-200 a pevné sklo), statív, 15“ notebook, 10“ tablet a osobné veci
Maximálne rozmery notebooku (šírka x výška x hĺbka / uhlopriečka): 38cm x 25cm x 2,5cm / 15“
Maximálne rozmery tabletu (šírka x výška x hĺbka / uhlopriečka): 33cm x 22cm x 1cm / 10“
Hmotnosť batohu: 1660g
Farba batohu: Čierna