Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Peak Design PRO PAD II - Gelová podložka pod spony CAPTURE, Čierna

Peak Design PROpad™ je gelová podložka pod spony Peak Design Capture® výrazne zvyšujúca komfort a stabilitu spôn na ktorých sú uchytené naozaj ťažké fotoaparáty a objektívy. Gelová podložka Peak Design PROpad™ môžete použiť na opasky aj popruhy batohov.
Výrobca:
Peak Design
Obj. čislo:
PP-2
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
19,90 € 16,58 €
-+

Peak Design PRO PAD II - Gelová podložka pod spony CAPTURE, Čierna

Peak Design PROpad™ je gelová podložka pod spony Peak Design Capture® výrazne zvyšujúca komfort a stabilitu spôn na ktorých sú uchytené naozaj ťažké fotoaparáty a objektívy. Gelová podložka Peak Design PROpad™ môžete použiť na opasky aj popruhy batohov. Podložka je vyrobená z mimoriadne odolného materiálu Hypalon® s tlakom tvarovaným gelom, ktorý je odolný voči vplyvom počasia a poškriabaniu.

Hlavné vlastnosti:
- Podložka kompatibilná so všetkými verziami spôn Peak Design Capture®: Gelovú podložku Peak Design PROpad™ môžete používať v kombinácii so sponami Peak Design Capture® v1, Peak Design Capture® v2 aj Peak Design Capture® PRO.
- Na výber sú až 3 možnosti upevnenia: Gelovú podložku Peak Design PROpad™ je možné upevniť na opasok pre zasúvanie fotoaparátu z vrchu, zo strany, alebo na popruh batohu.
- Obsahuje ďalšie pripevňovacie skrutky: Pomocou dlhších pripevňovacích skrutiek Peak Design LONG CLAMPING BOLTS môžete spony Peak Design Capture® a gelovú podložku Peak Design PROpad™ upevniť na opasok, alebo popruhy batohu oveľa jednoduchšie. Pozor – dlhšie pripevňovacie skrutky Peak Design LONG CLAMPING BOLTS je možné používať iba s Peak Design Capture® v2 aj Peak Design Capture® PRO.
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre gelovej podložky Peak Design PROpad™:
Materiál gelovej podložky: Hypalon® s tlakom tvarovaným gelom
Rozmery gelovej podložky (Dĺžka x Šírka x Hrúbka): 15,5cm x 9,3cm x 2,0cm)
Hmotnosť gelovej podložky: 72g
Celková hmotnosť balenia: 114g
Záruka na sponu: Doživotná


Obsah balenia gelovej podložky Peak Design PROpad™:
Gelová podložka: Peak Design PROpad™
Skrutky: 2x Peak Design LONG CLAMPING BOLTS
Záruka: Obmedzená doživotná záruka

Špecifikácia Peak Design PRO PAD II - Gelová podložka pod spony CAPTURE, Čierna

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 19,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod