Zapojte sa do celoročnej súťaže PRO.Laika fotograf roka 2024.

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Peak Design P.O.V. KIT II - Rozširujúca sada pre uchytenie akčných kamier GoPro, Čierna

  • Peak Design P.O.V. KIT II - Rozširujúca sada pre uchytenie akčných kamier GoPro, Čierna
  • Obrázok (1)
Obj. čislo: POV-2
Peak Design P.O.V. KIT je kit zložený zo sady komponentov potrebných k uchyteniu GoPro kamier, akčných kamier iných výrobcov a kompaktných fotoaparátov na spony Peak Design Capture®, ktoré sa vďaka tomuto kitu premenia na držiaky akčných kamier.
Výrobca:
Obj. čislo:
POV-2
EAN:
818373020729
34,90 s DPH 29,08 € bez DPH
907,40 Kč s DPH 756,08 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Peak Design P.O.V. KIT II - Rozširujúca sada pre uchytenie akčných kamier GoPro, Čierna

Peak Design P.O.V. KIT je kit zložený zo sady komponentov potrebných k uchyteniu GoPro kamier, akčných kamier iných výrobcov a kompaktných fotoaparátov na spony Peak Design Capture® (predávané samostatne), ktoré sa vďaka tomuto kitu premenia na držiaky akčných kamier. Kit obsahuje doštičku Peak Design GoPro Adapter Plate, J-Arm rameno, krátku GoPro skrutku, štandardnú doštička Peak Design s statívovou skrutkou 1/4“, stabilizačnú podložku Peak Design, dve Peak Design LONG CLAMPING BOLTS skrutky, 4mm imbusový uťahovací kľúč a mikrovláknové vrecko. Ak už ste majiteľom niektorej zo spôn Peak Design Capture® ako aj akčnej videokamery, tak tento rozširujúci kit sa vám ideálne hodí do výbavy a stane sa pre vás veľmi užitočným príslušenstvom prinášajúcim nové možnosti uchytenia vašej akčnej kamery. Vďaka sponám Peak Design Capture® (predávajú sa samostatne) si budete môcť uchytiť vašu akčnú kameru/kompaktný fotoaparát na akýkoľvek opasok a popruh batohu do celkovej šírky popruhu 7,6cm a hrúbky 2,5cm. Toto príslušenstvo vám umožní umiestniť vašu akčnú kameru presne do tej polohy, ktorú pre natáčanie videí z vášho pohľadu (P.O.V. – Point Of View) potrebujete.

Hlavné vlastnosti:
- Prináša kompatibiltu s takmer všetkými akčnými kamerami: GoPro®, Drift Innovation®, Sony® ActionCam, Contour® a ďalšie akčné kamery či kompaktné fotoaparáty.
- Kompatibilita so všetkými verziami spôn Peak Design Capture®: Sadu Peak Design P.O.V. KIT môžete použiť so sponami Peak Design Capture® Camera Clip v2 a Peak Design Capture® PRO Camera Clip, funguje však aj s pôvodnou verziou spony Peak Design Capture® Camera Clip v1.
- Možnosť uchytenia spony na akýkoľvek opasok alebo popruh batoha/brašne: Popruhy batohu, ramenné pásy, bederné pásy, popruhy lezeckého sedáku, plávacej vesty detské nosiče, lyžiarky či ľubovoľná výstroj s popruhom – vy sami si určíte kam si upnete vašu akčnú kameru, spona Peak Design Capture® Camera Clip (predávaná samostatne) sa prispôsobí. Je možné ju použiť na popruhy do celkovej šírky 7,6cm a pri použití štandardných skrutiek do hrúbky 1,3cm. V sade sú aj dlhé zaisťovacie skrutky pre upnutie na hrubé popruhy do celkovej hrúbky 2,5cm.
- Veľmi plynulé video: Súčasťou balenia je stabilizačná podložka a poistka, zaisťujúca perfektne stabilné a plynulé video zábery z vlastného pohľadu.
- Výškovo aj stranovo otočný úchyt a J-Arm rameno: V držiaku máte možnosť natáčať kameru tak, ako potrebujete – kľudne aj hore nohami – pre dosiahnutie najlepšieho uhlu záberu. J-Arm rameno vám umožní polohovanie akčných kamier GoPro tak aby ste dostali presne ten uhol záberu aký potrebujete.
- Sada vhodná aj pre kompaktné fotoaparáty: Sadu je možné použiť aj pre diskrétne a praktické nosenie kompaktného fotoaparátu.
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním, alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre kitu Peak Design P.O.V. KIT:
Materiál komponentov:
Peak Design GoPro Adapter Plate – Nylon vystužený sklenými vláknami, oceľ
Štandardná doštička Peak Design - Nylon vystužený sklenými vláknami, vstrekovaná guma, oceľ
J-Arm - Nylon vystužený sklenými vláknami, Eloxovaný hliník, oceľ
Krátka GoPro skrutka - Nylon vystužený sklenými vláknami, nehrdzavejúca oceľ
Peak Design LONG CLAMPING BOLTS - Nylon vystužený sklenými vláknami, hliník
4mm Imbusový uťahovací kľúč – Oceľ
Stabilizačná podložka Peak Design - Hypalon
Vrecúško Peak Design - Mikrovlákno
Hmotnosť držiaka GoPro: 25g
Hmotnosť J ramena: 30g
Celková hmotnosť balenia: 136g
Rozmery ramena J-Arm: 3,8cm x 5,7cm x 5,1cm
Záruka na sponu: Doživotná


Obsah balenia kitu Peak Design P.O.V. KIT:
Držiak GoPro: 1x Peak Design GoPro Adapter Plate (zasúva sa do spôn Peak Design Capture®)
Rameno: 1x Peak Design J-Arm rameno (podporuje GoPro adaptér aj kameru GoPro)
Pripojovacia skrutka: 1x Krátka GoPro skrutka
Rýchloupínacia doštička: 1x Štandardná doštička pre kompakty a akčné kamery iných výrobcov
Podložka: Stabilizačná podložka Peak Design
Skrutky: 2x dlhá Peak Design LONG CLAMPING BOLTS skrutka pre sponu
Náradie: Peak Design 4mm imbusový uťahovací kľúč
Mäkké vrecúško: Mikrovláknové vrecúško Peak Design
Záruka: Obmedzená doživotná záruka