Zapojte sa do celoročnej súťaže PRO.Laika fotograf roka 2024.

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Peak Design CUFF, Ash

  • Peak Design CUFF, Ash
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
Obj. čislo: CF-AS-3
Peak Design Cuff™ je praktický popruh na zápästie určený pre všetky druhy fotoaparátov. Popruh je z príjemných materiálov, ma 19mm šírku, plastovú pracku pre utiahnutie na zápästí a je vybavený systémom rýchlospojek Anchor Link™.
Výrobca:
Obj. čislo:
CF-AS-3
EAN:
818373020088
39,90 s DPH 33,25 € bez DPH
1 037,40 Kč s DPH 864,50 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Peak Design CUFF, Ash

Peak Design Cuff™ je praktický popruh na zápästie navrhnutý pre všetky druhy fotoaparátov a je možné k nemu prichytiť aj akčné kamery GoPro. Popruh je veľmi minimalistický a má konštrukciu premyslenú do tých najmenších detailov. Pri šírke 19mm a dĺžke 20cm, ktorú je možné skrátiť alebo predĺžiť pomocou plastovej pracky má hmotnosť iba 25g a nosnosť až 90kg. Popruh je vybavený systémom rýchlospojek Anchor Link™. Tento systém rýchlospojk y je praktický a jednoduchý. Na konci popruhu je kotviaca platnička do ktorej sa zasúva kotvička Peak Design MICRO ANCHOR™ so slučkou z materiálu Dyneema (unesie záťaž minimálne 90kg). Kotvičku si môžete uviazať na fotoaparát, prípadne na rýchloupínaciu statívovú doštičku, ktorá ale nie je súčasťou balenia. V balení nájdete celkovo 2 kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™. Popruh na zápästie Peak Design Cuff™ si v prípade že ho práve nepoužívate môžete omotať okolo zápästia a zaistiť ho v tejto polohe tak aby nezavadzal – podobne ako náramok na zápästí.

Hlavné vlastnosti:
Nielen pre fotoaparáty:
- Vhodný prr fotoaparáty, GoPro a ďalšie: Zápästný popruh Peak Design Cuff™ môžete pripojiť k ľubovoľnému závesu pre popruhy. Popruh je kompatibilný s kompaktnými fotoaparátmi, ale aj s profesionálnymi digitálnymi zrkadlovkami a stredoformátovými fotoaparátmi. Peak Design Cuff™, ale môžete pripojiť aj ku akčným kamerám GoPro, kľúčenke, mikrofónu, alebo čomukoľvek inému, čo potrebujete mať bezpečne pripnuté k zápästiu.
- Rýchle pripnutie a odopnutie: Rýchle odopnutie a pripnutie je možné iba jednou rukou – pomocou systému rýchlospojek Anchor Link™ s kotvičkami Peak Design MICRO ANCHOR™.
- Ultraľahký a kompaktný: Zápästný popruh Peak Design Cuff™ je veľmi ľahký a kompaktný a zbalený sa pohodlne vojde do vrecka na nohaviciach.
- Premena v náramok: Ak práve nepoužívate zápästný popruh Peak Design Cuff™ môžete ho obtočiť okolo zápästia a nosiť ho ako náramok, čím ho budete mať vždy po ruke keď ho budete potrebovať.
- Rýchle utiahnutie: Dĺžku popruhu môžete rýchle a jednoducho nastaviť a pevne ho tak zafixovať na zápästí.
- Super pevný: Popruh na zápästie Peak Design Cuff™ je dostatočne pevný pre nosenie ľubovoľnej kombinácie fotoaparátu/objektívu/výbavy.
- Použitie so sponami Peak Design Capture®: Zápästný popruh Peak Design Cuff™ môžete používať samostatne, alebo so sponami Peak Design Capture®.
- Kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™ z materiálu Dyneema® Kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™ sú vybavené slučkou z materiálu Dyneema®, ktoré v ťahu bezpečne zvládnu 90kg záťaž a majú vysokú odolnosť proti opotrebeniu. Nie je tak problém na popruhu odniesť aj tie najťažšie prenosné fotoaparáty.

Parametre popruhu Peak Design Cuff™:
Dĺžka popruhu: 20cm s prackou pre nastavenie obvodu zápesita
Šírka popruhu: 19mm
Hmotnosť popruhu: 25g
Maximálne zaťaženie popruhu: 90kg
Počet kotvičiek: 2x Peak Design MICRO ANCHOR™
Maximálne zaťaženie kotvičky: Nosnosť kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ so sľučkou z materiálu Dyneema® je minimálne 90kg
Záruka na popruh: Obmedzená doživotná záruka


Obsah balenia popruhu Peak Design Cuff™:
Popruh: Peak Design Cuff™
Kotvičky: 2x kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™
Mäkké puzdro: Mäkké puzdro z mikrovlákna Peak Design
Záruka: Obmedzená doživotná záruka

Recenzie Peak Design CUFF, Ash

100%
hodnotení: 1

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 1

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

  • výborné riešenie pre nosenie fotoaparátu na zápästí

Súvisiace produkty

Canon Handstrap E2 Popruh

Popruh na zápästie pre digitálne zrkadlovky Canon EOS, ktorý je možno navliecť na telá bez batériového gripu ale aj telá s ním. Taktiež je možné navliecť s týmto porpuhom aj klasický popruh okolo krku.
28,90 s DPH
24,08 € bez DPH
751,40 Kč s DPH
626,08 Kč bez DPH
Info v predajni
Obj. čislo: 4991B001AA