Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Peak Design CLUTCH, Black

 • Peak Design CLUTCH, Black
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
 • Obrázok (7)
Obj. čislo: CL-3
Peak Design Clutch™ je praktický rýchloupínací popruh na ruku určený pre bezpečné držanie fotoaparátu jednou rukou. Popruh je rýchlo nastaviteľný pomocou duralovej pracky a je vyrobený z prvotriednych materiálov (Hypalon, mikrovláknová vypchávka).
Výrobca:
Obj. čislo:
CL-3
EAN:
818373020743
49,90 s DPH 41,58 € bez DPH
1 297,40 Kč s DPH 1 081,08 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Peak Design CLUTCH, Black

Peak Design Clutch™ je veľmi praktický rýchloupínací popruh na ruku pre bezpečné držanie a ovládanie fotoaparátu jednou rukou. Popruh na ruku je veľmi jednoduchý a keď potrebujete poskytne vám Peak Design Clutch™ pevné uchytenie, ktoré je zároveň možné veľmi ľahko a rýchle povoliť pre lepší dosah na ovládacie prvky fotoaparátu. Popruh a jeho prvky sú vyrobené z prvotriednych materiálov ako Hypalon, Dural a mikrovláknová vypchávka. Pri návrhu popruhu sa Peak Design inšpiroval konštrukciou horolezeckého vybavenia. Súčasťou balenia Peak Design Clutch™ je štandardná rýchloupínacia doštička Peak Design ARCA PLATE kompatibilná so systémom ARCA SWISS ako aj dvojica kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ systému rýchlospojek Anchor Link™.

Hlavné vlastnosti:
Kompatibilita:
- Kompatibilný so všetkými fotoaparátmi: Môžete ho pripojiť ľubovoľnej digitálnej/klasickej zrkadlovke, vrátane veľkých Full-Frame zrkadloviek s batériovými gripmi.

Používajte ho ako chcete:
- Rýchlo nastaviteľný popruh: Popruh Peak Design Clutch™ je možné rýchlo utiahnuť a pevne upevniť k ruke, alebo povoliť pre ľahší prístup k ovládacím prvkom fotoaparátu.
- Rýchle pripnutie alebo odopnutie: Odopnutie a pripnutie fototechniky k popruhu Peak Design SlideLITE™ je rýchle a jednoduché. Vďaka patentovanému systému rýchlospojek Peak Design Anchor Link™ je pripnutie/odopnutie fotoaparátu jednou rukou naozaj bezproblémové a rýchle.
- Použítie so sponami Peak Design Capture®: Fotoaparát s nasadeným popruhom Peak Design Clutch™ je možné vďaka rýchloupínacej doštičke Peak Design ARCA PLATE (o ktorú je prichytený cez kotvičku Peak Design MICRO ANCHOR™) bez problémov používať samostatne, alebo so sponou Peak Design Capture® Camera Clip.
- Kompatibilita s statívmi systému ARCA SWISS: Fotoaparát s nasadeným popruhom Peak Design Clutch™ a jeho rýchloupínacou doštičkou Peak Design ARCA PLATE je kompatibilný so systémom ARCA SWISS. Je tak možné bez problémov používať široké spektrum statívov a monopodov vybavených hlavami s uchytením ARCA SWISS.
Elegancia a premyslený dizajn:
- Nenápadný a elegantný: Oproti ostatným popruhom na ruku na trhu je popruh Peak Design Clutch™ veľmi nenápadný a elegantný.
- Premyslený dizajn: Peak Design Clutch™ je vyrobený z prvotriednych materiálov a je inšpirovaný konštrukciou horolezeckého vybavenia.
Prémiová konštrukcia:
- Ultra pevný: Peak Design Clutch™ a systém rýchlospojky Anchor Link™ s kotvičkami Peak Design MICRO ANCHOR™ je nadimenzovaný na nosnosť minimálne 90kg. Kotvičky sú vybavené slučkou z materiálu Dyneema®, ktoré v ťahu bezpečne zvládnu 90kg záťaž a majú vysokú odolnosť proti opotrebeniu. Nie je tak problém na popruhu odniesť aj tie najťažšie prenosné fotoaparáty.
- Ultra odolný Hypalon: Vonkajšia kostra popruhu Peak Design Clutch™ je z rovnakého materiálu ako nafukovacie člny - rafty pre splavovanie divokých riek. Vyznačuje sa vysokou mierou mechanickej odolnosti voči oteru a roztrhnutiu, pričom je zároveň odolný voči vode.
- Vypchávka z mikrovlákna: Popruh Peak Design Clutch™ je vybavený mikrovláknovým polstrovaním, vďaka čomu sa Vaša ruka pod popruhom nikdy nespotí. Nikto nemá rád spotené ruky.
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre popruhu Peak Design Clutch™:
Dĺžka popruhu: Nastaviteľná od 20cm do 29cm
Šírka popruhu: 51mm
Hmotnosť popruhu: 50g (123g kompletné predajné balenie)
Maximálne zaťaženie popruhu: 90kg
Typ rýchloupínacej doštičky: Štandardná statívová rýchloupínacia doštička Peak Design ARCA PLATE kompatibilná so systémom ARCA SWISS so 4 okami pre uchytenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™
Počet kotvičiek: 2x Peak Design MICRO ANCHOR™
Maximálne zaťaženie kotvičky: Nosnosť kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ so sľučkou z materiálu Dyneema® je minimálne 90kg
Záruka na popruh: Doživotná


Obsah balenia popruhu Peak Design Clutch™:
Popruh: Peak Design Clutch™
Štandardná rýchloupínacia doštička: Peak Design ARCA PLATE
Kotvičky: 2x kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™
Náradie: 4mm uťahovací imbusový kľúč
Mäkké puzdro: Mäkké puzdro z mikrovlákna Peak Design
Záruka: Obmedzená doživotná záruka

Recenzie Peak Design CLUTCH, Black

100%
hodnotení: 2

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 2

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

 • Omnoho lepsie a istejsie drzanie tela fotaka, ako popruh okolo krku.

  Pohodlne drzanie

  Ziadne

 • Pre fotografov, ktorý nemajú radi dlhé popruhy na krk. S týmto popruhom dobrá akcia.

  jednoduchá inštalácia na NIKON 5600, praktické ovládanie na ruku

  zatiaľ nič

Súvisiace produkty

Canon Handstrap E2 Popruh

Popruh na zápästie pre digitálne zrkadlovky Canon EOS, ktorý je možno navliecť na telá bez batériového gripu ale aj telá s ním. Taktiež je možné navliecť s týmto porpuhom aj klasický popruh okolo krku.
28,90 s DPH
24,08 € bez DPH
751,40 Kč s DPH
626,08 Kč bez DPH
Info v predajni
Obj. čislo: 4991B001AA