Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Peak Design CAPTURE (V3) Standard plate - Štandardná spona, Čierna

 • Peak Design CAPTURE (V3) Standard plate - Štandardná spona, Čierna
 • Obrázok (9)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
 • Obrázok (7)
Obj. čislo: CP-BK-3
Peak Design Capture® Camera Clip je štandardná spona s rýchloupínacou doštičkou pre uchytenie fotoaparátu na popruhu akéhokoľvek batohu či opasku. Ergonomická konštrukcia zo zliatin hliníku a plastu tvrdeného sklenenými vláknami je veľmi ľahká a s atraktívnou cenou.
Výrobca:
Obj. čislo:
CP-BK-3
EAN:
818373020521
89,90 s DPH 74,92 € bez DPH
2 337,40 Kč s DPH 1 947,92 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Peak Design CAPTURE (V3) Standard plate - Štandardná spona, Čierna

Peak Design Capture® Camera Clip je štandardná spona s rýchloupínacou doštičkou pre uchytenie fotoaparátu, alebo akčných videokamier na popruhu akéhokoľvek batohu či opasku. Ergonomická konštrukcia spony vyrobenej zo zliatin hliníku a plastu vytvrdeného sklenenými vláknami je veľmi ľahká, praktická a pohodlná. Táto praktická spona sa predáva za veľmi atraktívnu cenu.

Hlavné vlastnosti:
- Istota pevného uchytenia a bezkonkurenčná pohotovosť
- Možnosť uchytenia spony na akýkoľvek opasok alebo popruh batoha/brašne vďaka čomu budete mať fotoaparát vždy po ruke: Popruhy batohu, ramenné pásy, bederné pásy, popruhy lezeckého sedáku, detské nosiče – vy sami si určíte kam si upnete fotoaparát, spona Peak Design Capture® Camera Clip sa prispôsobí. Je možné ju použiť na popruhy do celkovej šírky 7,6cm a pri použití štandardných skrutiek do hrúbky 1,3cm.
- Stabilné uchytenie: Na rozdiel od iných produktov drží spona Peak Design Capture® Camera Clip fotoaparát úplne pevne a je tak vhodná aj pre aktivity ako turistika, cyklistika, lyžovanie, snowboarding, lezenie a pre mnoho iných športových aktivít.
- Ľahká výmena objektívu: Rýchloupínaciu doštičku je možné do spony zasunúť všetkými 4 smermi a ľubovoľne tak orientovať fotoaparát – výmena objektívu je tak veľmi bezpečná a rýchla. Pre ešte pohodlnejšiu a rýchlejšiu výmenu objektívov odporúčame zakúpiť aj držiak objektívov Peak Design LENS KIT.
- Kompatibilita so všetkými fotoaparátmi: Spona Peak Design Capture® Camera Clip funguje rovnako dobre s profesionálnymi zrkadlovkami, kompaktnými systémovými fotoaparátmi ako aj s kompaktnými fotoaparátmi či videokamerami. Podmienkou je iba prítomnosť závitu pre statívovú skrutku.
- Rozšíriteľný systém: Pomocou Peak Design P.O.V. KIT môžete na sponu uchytiť akčné kamery GoPro a za pomoci Peak Design BINO KIT zase bezproblémov uchytíte na sponu akýkoľvek ďalekohľad. So sponou Peak Design Capture® Camera Clip môžete prenášať ľubovoľnú kombináciu fotoaparátu/objektívu/príslušenstva.
- Kompatibilita s statívmi systému ARCA SWISS: Po uvoľnení fotoaparátu s rýchloupínacou doštičkou systému ARCA SWISS zo spony Peak Design Capture® Camera môžete fotoaparát upevniť rovno na statívy kompatibilné so systémom ARCA SWISS.
- Kompatibilita so všetkými Peak Design popruhmi a remienkami: Štandardná rýchloupínacia doštička Peak Design ARCA PLATE má v rohoch štyri oká pre upevnenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ a je ju tak možné použiť so všetkými Peak Design popruhmi a remienkami (Peak Design SLIDE, Peak Design SLIDE SUMMIT EDITION, Peak Design SLIDE LITE, Peak Design LEASH, Peak Design CUFF, Peak Design CLUTCH)
- Dostatočná pevnosť pre akúkoľvek fyzickú aktivitu: Zámok spony je stavaný na záťaž až 90kg.
- Vyrobený z hliníku a nylonu: Spona Peak Design Capture® Camera Clip je veľmi robustná a odolná voči poveternostným vplyvom. Je vyrobená z ľahkých hliníkových zliatin a jej zadná doska je vyrobená z plastu vytvrdeného sklenými vláknami. Ak radšej preferujete celokovovú konštrukciu tak si pozrite Peak Design CAPTURE PRO.
- Poistka tlačidla pre uvoľnenie rýchloupínacej doštičky: Pootočením tlačidla pre rýchle uvoľnenie rýchloupínacej doštičky zabránite krádeži, alebo jej nechcenému uvoľneniu.
- Poistka rýchloupínacej doštičky: Pomocou skrutkovej poistky je možné rýchloupínaciu doštičku perfektne zafixovať a zlepšiť tak kvalitu P.O.V. videosekvencií (Point of view videí – videí z vlastnej perspektívy).

Parametre spony Peak Design Capture® Camera Clip:
Maximálne zaťaženie spony: 90kg
Hmotnosť spony: 100g
Štandardná rýchloupínacia doštička dodávaná v balení: Peak Design ARCA PLATE
Hmotnosť štandardnej rýchloupínacej doštičky: 22g
Kompatibilné rýchloupínacie doštičky: Peak Design ARCA PLATE, Peak Design PRO PLATE, Peak Design MICRO PLATE, Peak Design DUAL PLATE, Peak Design STANDARD PLATE
Rozmery spony: 10,4cm x 5,2cm x 2,8cm
Záruka na sponu: Doživotná


Obsah balenia spony Peak Design Capture® Camera Clip:
Spona: Peak Design Capture® Camera Clip
Štandardná rýchloupínacia doštička: Peak Design ARCA PLATE
Náradie: 4mm uťahovací imbusový kľúč
Mäkké puzdro: Peak Design
Záruka: Obmedzená doživotná záruka

Recenzie Peak Design CAPTURE (V3) Standard plate - Štandardná spona, Čierna

100%
hodnotení: 7

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 7

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

 • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

 • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

 • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

 • nemusím mať ťažký foťák cez plece,už ma bolo lakeť

 • Kupil som uz druhu. Vyborna vec pri vymene objektivov v terene. Fotak je bezpecne zafixovany. Viac vyuzivsm prave pri vymene objektivov, ako pre samotne nosenie fotaka.

 • Váha,Veľkosť,kvalita.

  Žiadne.

 • Úloha pre ktorú je produkt vyrobený je splnená a 100%, to znamená že nevýhoda neexistuje.

Príslušenstvo

Peak Design CAPTURE TOOL - Nástroj na uťahovanie skrutiek na sponách CAPTURE

Peak Design CAPTURE TOOL je univerzálny uťahovací kľúč určený ako náradie pre spony Peak Design Capture® Camera Clip a Peak Design Capture® PRO Camera Clip. Kľúč je vybavený všetkými potrebnými náradiami a dokonca aj otváračom na fľaše.
9,90 s DPH
8,25 € bez DPH
257,40 Kč s DPH
214,50 Kč bez DPH
Info v predajni
Obj. čislo: CT-1