Predajňa je otvorená.

Panasonic Lumix S Pro 24-70mm /F2.8

Ak si teraz zakúpite jeden z vybraných fotoaparátov Panasonic Lumix S, získate ho so zľavou 300 €. Ďalšiu zľavu 200 € môžete získať pri nákupe vybraných objektívov spoločne s telom, alebo kitom. Stačí, ak v prvom kroku objednávky zadáte kód "LUMIX300". Zľavu na objektív Vám v prípade, že spĺňate podmienky akcie, potvrdíme dodatočne. Akcia platí od 1.4. do 31.7.2021, alebo do vypredania zásob. Ďalšie výhodné produkty nájdete na Panasonic Lumix S zľava až 500 €.
Nekompromisný prístup ku kreativite. Malá clona F2,8, vynikajúci výraz v celom rozsahu priblíženia a nádherný efekt rozostrenia. S objektívom LUMIX S PRO 24 – 70 mm F2,8 môžu fotografi vytvárať širokú škálu fotografických umeleckých diel, od snímok krajín a miest s vysokým rozlíšením a vysokým kontrastom až po impresionistické portréty s ohromujúcou hĺbkou a rozostreným pozadím. Systém dvojitého zaostrovania s lineárnym aj krokovým motorom a ovládanie automatického zaostrovania so 480 snímkami za sekundu navyše pomáhajú fotografom zachytiť rýchlo sa pohybujúce okamihy. Bajonet L-Mount Full Frame
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
S-E2470
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
2 490,00 2 075,00 €
-+

Panasonic Lumix S Pro 24-70mm /F2.8

Nekompromisný prístup ku kreativite

Malá clona F2,8, vynikajúci výraz v celom rozsahu priblíženia a nádherný efekt rozostrenia. S objektívom LUMIX S PRO 24 – 70 mm F2,8 môžu fotografi vytvárať širokú škálu fotografických umeleckých diel, od snímok krajín a miest s vysokým rozlíšením a vysokým kontrastom až po impresionistické portréty s ohromujúcou hĺbkou a rozostreným pozadím. Systém dvojitého zaostrovania s lineárnym aj krokovým motorom a ovládanie automatického zaostrovania so 480 snímkami za sekundu navyše pomáhajú fotografom zachytiť rýchlo sa pohybujúce okamihy.


Odolný dizajn - viac kreatívnych možností

Vzdorujte živlom takmer v každom počasí alebo na každom mieste snímania. Tento objektív je odolný voči prachu a striekajúcej vode* a je navrhnutý na používanie aj pri –10 °C. Jeho konštrukcia je dostatočne pevná na to, aby zvládla aj náročné používanie v teréne. Chráni systém objektívu vo vnútri pred pieskom, dažďom a ďalšími vplyvmi, vďaka čomu je ideálny na snímanie v drsných podmienkach. Už vám nič nebráni v zhotovovaní kreatívnych záberov prírody alebo krajiny, po akých túžite. 


Podpora videa – dokonalé nahrávanie videa

Vďaka podpore videa má každý používateľ všetko, čo potrebuje na nahrávanie pomocou fotoaparátu LUMIX. Nielenže dokáže plynulo meniť clonu, aby nedochádzalo k náhlym skokom expozície, ale pýši sa aj tichou konštrukciou na lepšie zachytávanie zvuku scény. Vynikajúci výkon funkcie automatického zaostrovania tohto objektívu navyše umožňuje nahrávať skvelé video s rozlíšením 4K, v prípade ktorého zohráva presné zaostrovanie zásadnú úlohu.


S-E2470

18 prvkov v 16 skupinách: 
– 3 asférické šošovky
– 4 šošovky zo skla s mimoriadne nízkym rozptylom
– 1 šošovka s ultravysokým indexom lomu

Asférické šošovky (ASPH) zmenšujú veľkosť a hmotnosť a účinne zabraňujú sférickej chybe a skresleniu.
Šošovky zo skla s mimoriadne nízkym rozptylom (ED) korigujú chromatickú chybu a vykresľujú ostrý, vysokokontrastný obraz s jasnými farbami od okraja po okraj. Šošovka s ultravysokým indexom lomu (UHR) zlepšuje optický výkon, zmenšuje veľkosť a hmotnosť a zabezpečuje konštantnú kvalitu od stredu k okrajom snímky.

Funkcie Konštrukcia objektívu 18 prvkov v 16 skupinách (3 asférické šošovky, 4 šošovky zo skla ED, 1 šošovka UHR)
Bajonet Bajonet objektívu
Optická stabilizácia obrazu Nie
Ohnisková vzdialenosť f = 24-70 mm
Typ clony 11 lamiel clony/okrúhly otvor clony
Maximálna svetelnosť F2,8
Najväčšie zaclonenie F22
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia 0,37 m / 1,21 st.
Maximálne zväčšenie Približne 0,25×
Všeobecné informácie Diagonálny obrazový uhol 84° (širokouhlá poloha) – 34° (teleobjektív)
Odolnosť voči prachu a striekajúcej vode Áno*
Odporúčaná prevádzková teplota -10 °C až 40 °C (14 °F až 104 °F)
Veľkosť filtra φ 82 mm
Maximálny priemer φ 90,9 mm / 3,58 palca
Celková dĺžka Približne 140 mm / 5,51 palca (od konca objektívu po základňu bajonetu)
Hmotnosť Približne 935 g / 32,98 unce (bez krytky objektívu, zadnej krytky objektívu a clony objektívu)
Štandardné príslušenstvo Krytka objektívu, zadná krytka objektívu, clona objektívu, puzdro na uloženie objektívu
POZNÁMKA POZNÁMKA *Odolnosť voči prachu a striekajúcej vode nezaručuje, že pri priamom kontakte objektívu s prachom a vodou nedôjde k poškodeniu.

Špecifikácia Panasonic Lumix S Pro 24-70mm /F2.8

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 490,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod