Panasonic Lumix S 14-28mm f/4-5.6 Macro

Panasonic Lumix G DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2,8
Nový ultraširokouhlý objektív s priblížením, ktorý umožňuje makrosnímanie objektov s polovičnou veľkosťou. Kompatibilný s filtrami s priemerom 77 mm na kreativitu v oblasti videí a fotografií.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
S-R1428
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
799,00 665,83 €
-+

Panasonic Lumix S 14-28mm f/4-5.6 Macro

Jeden objektív, ktorý flexibilne spĺňa mnohé potreby

Mimoriadne funkčný nový objektív s priblížením. Tento objektív ponúka širokú škálu možností, od ultraširokouhlej polohy 14 mm na zachytávanie prírody a budov vo vysokom rozlíšení až po polohu 28 mm na zobrazenie prirodzenej perspektívy a makrosnímanie s polovičnou veľkosťou (pri ohniskovej vzdialenosti 28 mm), ktorá umožňuje zábery zblízka a nádherné rozostrenie. Dizajn objektívu je ľahký a kompaktný a celková dĺžka zostala nezmenená, vďaka čomu dobre spolupracuje so statívom s guľovou hlavou. Tento ultraširokouhlý objektív môže byť vybavený filtrami s priemerom 77 mm na optimálnu flexibilitu a kreativitu fotografov a kameramanov.

Jeden objektív, ktorý flexibilne spĺňa mnohé potreby

Makrosnímanie objektov s polovičnou veľkosťou

Používa maximálne 0,5-násobné zväčšenie (pri ohniskovej vzdialenosti 28 mm) a najkratšiu zaostriteľnú vzdialenosť 0,15 m pre vynikajúce makrosnímky, od kvetov a hmyzu až po obsah stola.

Makrosnímanie objektov s polovičnou veľkosťou

Konštrukcia odolná voči prachu, striekajúcej vode a mrazu

Objektív LUMIX S 14 – 28 mm F4 – 5,6 MACRO je navrhnutý na snímanie aj v tých najdrsnejších podmienkach vďaka konštrukcii odolnej voči prachu a striekajúcej vode. Okrem toho umožňuje snímať už pri –10 °C.

・Odolnosť voči prachu a striekajúcej vode nezaručuje, že pri priamom kontakte objektívu s prachom a vodou nedôjde k poškodeniu.

Konštrukcia odolná voči prachu, striekajúcej vode a mrazu

Ideálny na nahrávanie videa

Objektív ponúka rýchle a presné automatické zaostrovanie, ako aj plynulú zmenu clony, čo je kľúčové pre moderných tvorcov obsahu. Vďaka tomu môžu zaznamenávať nádherné videá s rozlíšením 4K a statické snímky bez rušenia objektu.

Ideálny na nahrávanie videa

Konštrukcia objektívu S-R1428

Optimalizovaná konfigurácia obsahuje 14 prvkov v 10 skupinách vrátane 1 šošovky ASPH/ED, 1 šošovky ASPH, 3 šošoviek ED a 1 šošovky UHR na minimalizáciu chýb, čím sa dosahuje vynikajúce rozlíšenie.

Konštrukcia objektívu S-R1428

Graf MTF objektívu S-R1428

Tento objektív ponúka vynikajúcu ostrosť a rozlíšenie v celom rozsahu priblíženia a kreatívne príležitosti bez kompromisov, takže je ideálny pre celorámový systém LUMIX.

・V prípade objektívov, ktoré dokážu kompenzovať skreslenie, vyjadruje vodorovná os vzdialenosť od stredu korigovaného obrazu.

Graf MTF objektívu S-R1428

 

Špecifikácia Panasonic Lumix S 14-28mm f/4-5.6 Macro

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 799,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod