Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 10:00 - 18:00
0911 645 118

Panasonic Lumix G9 II (telo)

  • Panasonic Lumix G9 II (telo)
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
  • Obrázok (6)
  • Obrázok (7)
Obj. čislo: DC-G9M2E
Novinka
Nový LUMIX G9II, je vybavený novým 25M snímačom a technológiou hybridného automatického nastavenia s fázovou detekciou (PDAF). LUMIX G9II je prvým fotoaparátom z radu Micro Four Thirds LUMIX G, ktorý je vybavený technológiou PDAF.

Tento nový model pre náročných, generuje snímky vo vysokom rozlíšení, špičkovej kvalite s bohatou farebnou gradáciou priamo z fotoaparátu. Reaguje na rastúcu potrebu vytvárať vysoko kreatívne umelecké diela a fotografie a videá pomocou rôznych metód. Vďaka novej technológii automatického ostrenia, ktorá kombinuje bohaté skúsenosti spoločnosti Panasonic v oblasti technológie rozpoznávania s PDAF, a režimu vysokorýchlostného sériového snímania, ktorý zaisťuje, že neopakovateľné okamihy sú vždy zachytené, sa tento nový model môže pochváliť výrazne vyšším výkonom a vysokou rýchlosťou v každom ohľade . Lumix G9II uspokojí širokú škálu nárokov z rôznorodých odborov fotografie, a je možné kombinovať s kompaktnými a ľahkými objektívmi štandardu Micro Four Thirds pre maximálnu flexibilitu.
Výrobca:
Obj. čislo:
DC-G9M2E
EAN:
5025232948253
1 899 s DPH 1 582,50 € bez DPH
49 374 Kč s DPH 41 145 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Panasonic Lumix G9 II (telo)

Nový 25,2M Live MOS snímač a nový výkonný procesor vytvárajú snímky s vysokým rozlíšením vo vynikajúcej kvalite as bohatou farebnou gradáciou, zatiaľ čo hybridná technológia PDAF prináša presné automatické zaostrovanie a rýchle sledovanie aj prudko sa pohybujúcich objektov. Sériové snímanie rýchlosťou až 60 snímok za sekundu v režime AFC a Pre-Burst „strojom času“ SH, ktorý vytvorí snímky o 1,5s skôr ako stihnete stlačiť spúšť, navyše zaisťujú, že neopakovateľný okamih bude vždy zachytený, a to aj u nečakane sa pohybujúcich sa objektov.

Legendárny systém stabilizácie obrazu LUMIX je opäť ešte viac vylepšený a kombinuje 8EV stabilizátor B.I.S. (Body Image Stabilizer), 7,5 EV 5-osový duálny optický I.S. 2 a pokročilý Aktívny I.S. pre neuveriteľnú stabilizáciu obrazu videa. Kombinácia týchto funkcií ešte viac uľahčí snímanie dynamických scén z ruky, ktoré by predtým bolo ťažké alebo nemožné zachytiť. Okrem toho môžu tvorcovia využívať vylepšené čiernobiele fotografické profily v štýle LEICA Monochrome a REAL TIME LUT pre farebné presety. Prostredníctvom tejto novej generácie bezzrkadloviek reaguje spoločnosť Panasonic na potreby tvorcov hľadajúcich ďalšie cesty tvorivého vyjadrenia, ktoré presahujú hranice fotografie a tvorby obsahu.

Hlavné funkcie
1. Vynikajúci fotografický výkon a rýchla odozva LUMIX G9II vďaka novému snímaču, procesoru a prvýkrát integrovaným PDAF

·Nový 25,2M snímač Live MOS s vysokým rozlíšením a rýchlym vyčítaním (+13EV*4 V-Log/V-Gamut, technológia zvýšeného dynamického rozsahu Dynamic Range Boost )
·Nový procesor doručuje prirodzené trojrozmerné textúry obrazu a zaisťuje vysokorýchlostné spracovanie videa s vysokým dátovým tokom
·V prístroji je použitá nová technológia rozpoznávania s umelou inteligenciou (vyvinuté pomocou technológie hlbokého učenia) na rozpoznávanie automatického ostrenia v reálnom čase, ktoré teraz rozpoznáva autá, motocykle a zvieracie oči pre lepšiu presnosť pri zaostrovaní na objekty

2. Zachytenie neopakovateľných momentov istí pokročilý vysokorýchlostný výkon
·Sériové snímanie rýchlosťou až 60 snímok za sekundu v režime AFC a dostatočná vyrovnávacia pamäť pre nepretržité sériové snímanie po dobu troch sekúnd (180 snímok) pre zaistenie zachytenia cielených okamihov
·Sériový Pre-Burst režim SH, ktorým je možné urobiť snímky už 1,5 sekundy pred samotným stlačením spúšte a urobiť približne 113 po sebe idúcich snímok skôr ako zareagujete.
·Robustný systém stabilizácie obrazu s účinnosťou 8EV stabilizátora B.I.S. (Body Image Stabilizer), 7,5 EV 5-osový duálny optický I.S. 2, s korekciou perspektívneho skreslenia pre video a super účinný pokročilý režim Active I.S.
·Vysoko mobilný foto systém v kombinácii so širokou škálou kompaktných, ľahkých a rozmanitých objektívov radu LUMIX G

3. Nové režimy rozširujú možnosti kreatívnej fotografie
·Funkcia REAL TIME LUT umožňuje priame nafarbenie obrazu podľa zvolených súborov LUT
·Vylepšený čiernobiely profil v štýle LEICA Monochrome s hlbokým kontrastom
·Režim Extra Vysokého rozlíšenia 100MP pri snímaní z ruky a režim živého náhľadu efektu nastavenej expozície rozšíri slobodu vyjadrenia autora.

4. Zásadné pre tvorbu videa
·4:2:0 10-bit 5,8K (4:3) záznam z celej plochy snímača /5,7K (17:9) umožňuje flexibilné možnosti kompozície pre rôzne formáty aj sociálnych médií
·4:2:0 10-bit C4K/4K 120p/100p Spomalené videá
·Priamy záznam do Apple ProRes, ktorý poskytuje vysokú kvalitu obrazu pri nízkej kompresii, znižuje zaťaženie počítača počas postprodukcie a umožňuje nelineárne úpravy bez prekódovania, čím zefektívňuje, zrýchľuje a zlacňuje váš pracovný postup od začiatku do konca.
·Podpora priameho záznamu na externé SSD disky vrátane prehrávania cez rozhranie.
·Aktívny I.S. Technológia korigujúca aj extrémne otrasy pri snímaní počas pohybu