Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Panasonic Lumix DC-G100 + Lumix 12-32mm f/3.5-5.6 ASPH + Lumix 35-100mm ASPH

  • Panasonic Lumix DC-G100 + Lumix 12-32mm f/3.5-5.6 ASPH + Lumix 35-100mm ASPH
  • Obrázok
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
  • Obrázok (6)
Obj. čislo: DC-G100WEG-K
Panasonic Lumix DC-G100 + Lumix 12-32mm f/3,5-5,6 ASPH + Lumix 35-100mm ASPH, je ultrakompaktná bezrkadlovka. Ide o hybridný prístroj, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre vloggerov a tvorcov obsahu a kombinuje výmenné objektívy s Bajonetom M 4/3, plynulým 4K videozáznamom a celým radom špeciálnych video efektov.
Výrobca:
Obj. čislo:
DC-G100WEG-K
EAN:
5025232940394
849 s DPH 707,50 € bez DPH
22 074 Kč s DPH 18 395 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Panasonic Lumix DC-G100 + Lumix 12-32mm f/3.5-5.6 ASPH + Lumix 35-100mm ASPH

Model G100 je konštruovaný tak, aby sa stal jasnou voľbou pre tých, ktorí majú vášeň, tvoria príbehy a majú cestovateľskú dušu. Ľahké a kompaktné telo spolu s vynikajúcou kvalitou fotografií i videa z neho robia ideálneho partnera pre tvorcov obsahu.

Výrazne lepšia kvalita videa
S LUMIX G100 môžete produkovať úplne plynulé videá vo vysokom rozlíšení 4K alebo Full HD v rôznych snímkových frekvenciách. Vo svete, kde mnoho tvorcov obsahu používa na natáčanie videa smartfóny, sa od nich môžete vďaka vynikajúcej kvalite obrazu G100 odlíšiť. Vďaka dramaticky väčšiemu senzoru môžete, na rozdiel od smartfónov, zhotovovať fantastické fotografie aj videá v rôznych svetelných podmienkach. Vaše zábery budú krásne jasné aj pri slabom osvetlení a v nočných podmienkach. Väčší MFT senzor tiež pomáha vytvárať umelecky rozmazané pozadie, ktoré vášmu obsahu dodá punc profesionality.

Výkonných päť špeciálnych hybridných stabilizátorov obrazu preukazuje vynikajúcu službu pri natáčaní videa za pohybu. Výsledné zábery sú oveľa plynulejšie, elegantnejšie a pre diváka komfortnejšie. Či už chodíte po dome, idete na bicykli alebo dokonca natáčate z idúceho vozidla – vždy sa môžete spoľahnúť na model G100, ktorý vás podrží potrebnou stabilitou.

Model LUMIX G100 vás nesklame ani kvalitou zvuku: obsahuje totiž integrovaný zvukový systém s prelomovou technológiou OZO Audio od Nokie. Ide o vôbec prvú bezzrkadlovku na svete, ktorá ponúka túto vyspelú funkciu. Tri interné mikrofóny sa postarajú o nahrávku s čistým, jasným a nijako neskresleným zvukom. Model G100 tiež sleduje hlas detegovanej osoby a automaticky prepína do najvhodnejšieho zvukového režimu pre danú situáciu. Vďaka tejto všestrannej zvukovej technológii bude váš zvuk taký dobrý, že už nebudete musieť investovať do samostatného externého mikrofónu.

Pri použití vymeniteľného objektívu (H-FS12032 nebo H-FS35100), ktorý je v predeji pred uvedením fotoaparátu, je potrebné aktualizovať firmvér objektívu na najnovšiu verziu.

Špeciálne funkcie
Či tvoríte akýkoľvek druh obsahu, LUMIX G100 si s tým poradí. Dokonalým príkladom je nový režim Video Selfie, vďaka ktorému budete vy aj pozadie na zázname dokonale ostrí hneď na prvý pokus.

Špeciálne videoefekty, ako napríklad spomalené zábery (slowmotion), časozber, sú tiež veľmi jednoduché. Skúsených vloggerov určite poteší, že nechýba ani možnosť nahrávania vo farebnom profile V-LogL vrátane podpory LUT (Look Up Table), ktoré možno použiť v postprodukcii.

Zachytenie okamihov s dĺžkou zlomkov sekúnd vám umožní fantastická funkcia 4K Foto Panasonic, s ktorou môžete snímať rýchlosťou 30 snímok za sekundu a vybrať si iba záber, ktorý je najviac „akčný“, a to napríklad akciu, ktorá sa udiala o 1 sekundu skôr, než ste stihli stlačiť spúšť.

Vyvážená ergonómia a praktickosť
S váhou len 422 g je LUMIX G100 veľmi ľahkým a kompaktným prístrojom, ktorý si radi pribalíte, keď cestujete kamkoľvek.

Na výber máte hľadáčik s vysokým rozlíšením alebo trojpalcový displej, opäť s vysokým rozlíšením. Dotykový selfie displej sa pohodlne otáča do všetkých smerov, čím podstatne uľahčuje fotografovanie aj natáčanie z podhľadu, nadhľadu a ďalších uhlov vrátane selfie.

Najmä vloggerom je potom určená funkcia Frame Marker, ktorá uľahčuje kontrolu nad kompozíciou a ponúka niekoľko najpopulárnejších pomerov strán.Aby ste na prvý pohľad videli, či sa natáča, zobrazí sa neprehliadnuteľný červený rámček indikátora natáčania „REC Frame Indicator“.

Cez štandardný USB navyše môžete LUMIX G100 tiež nabíjať, takže sa nemusíte báť, že by vám niekde v teréne mohla dôjsť „šťava“.

Zdieľanie vášho príbehu nebolo nikdy jednoduchšie vďaka rozšíreným možnostiam konektivity.
LUMIX G100 integruje pripojenie Bluetooth i Wi-Fi pre jednoduché zdieľanie vašich najlepších „stories“.

Špeciálne tlačidlo na nahrávanie prenáša videá a fotografie rovno do vášho telefónu, z ktorého môžete okamžite zdieľať váš obsah na sociálnych sieťach prostredníctvom bezplatnej aplikácie LUMIX Sync. Tá funguje pre operačný systém iOS a Android.

Bluetooth Low Energy (Bluetooth 4.2) umožňuje, aby váš smartfón a fotoaparát boli neustále online s minimálnou spotrebou energie. Pomocou smartfónu môže fotoaparát diaľkovo aktivovať a priraďovať GPS geotagy.

Smartfón môžete tiež použiť ako diaľkový ovládač pre nahrávanie videa i fotografovanie.    

             
Panasonic Lumix G Vario 12-32mm f/3.5-5.6 ASPH. Mega O.I.S
Je kompaktný transfokátorový objektív určený pre použitie s fotoaparátmi vybavenými bajonetom Micro 4/3. 
Objektív po prepočte na kinofilm disponuje ohniskovým rozsahom 24-64mm. Je vybavený 7 lamelovou kruhovou clonou, filtrovým závitom s priemerom 37mm a optickým stabilizátorom obrazu Mega O.I.S. 
Jeho optická sústava podáva špičkový výkon a je zložená z 8-mych šošoviek zoradených do 7-mych skupín. Z toho 3 optické členy sú vybavené asférickým profilom špeciálne vypočítaným tak aby sa zamedzilo skresleniu obrazu ako aj vzniku chromatickej aberácie. Jedna z použitých šošoviek je zo špeciálneho nízko rozptylového ED skla, ktoré výrazne eliminuje chromatickú aberáciu. 
Všetky šošovky sú vybavené kvalitnými viacvrstvovými antireflexnými vrstvami, ktoré výrazne redukujú výskyt odrazov a odleskov pri fotografovaní v protisvetle. Optická sústava objektívu dokáže zaostrovať v rozsahu 0,2m – nekonečno a dokáže poskytnúť zväčšenie až 0,26x. Objektív je iba 70g ťažký a dodáva sa s prednou a zadnou krytkou.                                                                             
Panasonic Lumix G Vario 35-100mm f/4.0-5.6 ASPH Mega O.I.S
Objektív sa vyznačuje kvalitným spracovaním a konštrukciou. Rozsah jeho ohniskových vzdialeností 35-100mm (70-200mm po prepočte na kinofilm) čo skvele dopĺňa ostatné objektívy v ponuke. Panasonic Lumix G Vario 35-100mm f/4.0-5.6 ASPH Mega O.I.S. vyniká vzhľadom k uvedeným ohniskovým vzdialenostiam mimoriadnou kompaktnosťou a veľmi nízkou hmotnosťou. Zároveň je výborne vybavený, medzi iným aj výkonným a osvedčeným 4 stopovým stabilizátorom Mega O.I.S. z dielne Panasonic, vďaka čomu teraz udržíte z ruky aj dlhšie expozičné časy.
Pri fotografovaní sa tak netreba obávať neostrosti fotografií vplyvom chvenia fotoaparátu počas expozície. Možnosť nastaviť nízku hodnotu clony ocenia najmä kreatívny fotografi a milovníci portrétov a detailnej fotografie. Vďaka tejto nízkej clone je možné dosiahnuť úzku hĺbku ostrosti a dokonalý bookeh pozadia, kedy fotografovaný predmet doslova hĺbkou ostrosti vyrežete z krásne rozostreného pozadia. Pre dokonalé rozostrenie pozadia je objektív vybavený tvarovanou kruhovou sedem čepielkovou clonou vďaka ktorej dosiahnete skutočne skvelého bookehu. Kvalitná optická sústava objektívu sa skladá z 12-tich šošoviek v 9-tich skupinách, kde sú zaradené aj dve šošovky z nízkorozptylového ED skla a jedna asférická šošovka.