Panasonic Leica DG SUMMILUX 15mm f/1.7 ASPH, Čierny

Model Leica DG SUMMILUX 15 mm f1.7 ASPH, určený pre digitálne fotoaparáty triedy Micro 4/3, ponúka pevnú ohniskovú vzdialenosť zodpovedajúcu 30 mm pri klasickom fotoaparáte, čo zhruba zodpovedá perspektíve ľudského oka.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
H-X015E9-K
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
599,00 499,17 €
-+

Panasonic Leica DG SUMMILUX 15mm f/1.7 ASPH, Čierny

Panasonic Leica DG SUMILUX 15mm f/1.7mm ASPH. je širokouhlý objektív určený pre kompaktné systémové fotoaparáty so snímačmi formátu Micro 4/3. Ponúka pevnú ohniskovú vzdialenosť 30mm (equivalent 35mm) pri špičkovej svetelnosti f/1.7. Vďaka extrémnej svetelnosti f/1.7 sa dá s novým objektívom fotografovať aj v slabom svetle bez blesku či statívu, vysoká svetelnosť zároveň umožňuje kreatívnu prácu s hĺbkou ostrosti.

Špičkovú optickú kvalitu zaručuje renomovaná značka Leica:
Pri výrobe objektívu bola využitá špeciálna technológia optických vrstiev Nano Surface Coating, ktorá výrazným spôsobom znižuje odlesky pri fotografovaní oproti slnku alebo ostrému svetlu. S novým objektívom sa tak nemusíte báť zníženej kvality snímok ani v zlých svetelných podmienkach.

Použitá technológia v kombinácii s optimálne stavanou konštrukciou objektívov (9 optických členov vrátane dvoch asférických v 7 skupinách) účinne bráni vzniku zdvojenej kresby či prežiareniu. Tri šošovky sú vyrobené ako asféricky tvarované optické členy.

Svetelné objektívy s pevným ohniskom sú veľmi vhodné na fotografovanie portrétov, zátiší a ďalších motívov, pri ktorých veľmi záleží nielen na kvalitnej ostrej kresbe hlavného motívu, ale tiež na atraktívnej podobe rozostrenej oblasti (pozadie či popredie, tzv. bokeh). Pri novom objektíve značky Panasonic sa o to stará sedemlamelová clona s kruhovým tvarom, vďaka ktorej sa v rozostrených pasážach neobjavujú rušivé artefakty ani geometrické obrazce typické pre lacnejšie objektívy.

Odolnosť a trvácnosť objektívu zase zaručuje kovový bajonet a kvalitné plasty.

Špecifikácia Panasonic Leica DG SUMMILUX 15mm f/1.7 ASPH, Čierny

Bajonet objektívuMicro 4/3
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/1.7

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 599,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod