Panasonic Leica DG MACRO-ELMARIT 45mm f/2.8 ASPH MEGA O.I.S.

Špeciálny makro objektív Leica, ktorý spĺňa najvyššie nároky na kvalitu pri fotografovaní detailov a makra. Vhodný je ale aj na portrét, či výrezy z krajiny a všade, kde sa vyžaduje nekompromisné rozlíšenie.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
0000000ADF
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
790,00 € 749,00 658,33 € 624,17 €
-+
Akcia -5%

Panasonic Leica DG MACRO-ELMARIT 45mm f/2.8 ASPH MEGA O.I.S.

Objektív LEICA DG MACRO-ELMARIT 45 mm / F2,8 ASPH. / MEGA O.I.S. sa pýši mimoriadnou kvalitou obrazu s minimálnym skreslením, minimálnou chromatickou aberáciou a odrazmi. Vyhovuje prísnemu štandardu Leica a dokonca prekračuje očakávania.

Tento objektív používa asférické a ED šošovky – celkovo 14 šošoviek v 10 skupinách, vďaka ktorým je mimoriadne kompaktný a využíva výhody štandardu Micro Four Thirds.

Panasonic MEGA O.I.S. (optický stabilizátor obrazu) potláča rozmazanie, ku ktorému bežne dochádza chvením rúk, a uľahčuje vytváranie jasných a ostrých makro záberov alebo záberov pri zlých svetelných podmienkach aj bez použitia statívu.

Obsahuje lineárny motor s priamym pohonom s vnútorným zaostrovaním, ktoré umožňuje zaostrenie bez zmeny celkovej dĺžky objektívu a bez rotácie predného člena. Použitie krokového motora umožnilo plynulé a tiché zaostrovanie pri fotografovaní a natáčaní videoklipov. Prepínačom na objektíve je možné v závislosti od podmienok a potrieb okamžite prepnúť najmenšiu zaostriteľnú vzdialenosť na 15 cm alebo 50 cm.

Ak objektív nasadíte na fotoaparát so systémom Lumix G Micro, môžete použiť funkciu pokročilého automatického zaostrovania podľa kontrastu, ktorá zahŕňa funkciu rozpoznávania tvárí a ponúka viac radosti a pohodlia pri fotografovaní.
Sedem lamiel vytvára okrúhly otvor clony, ktorý prispieva k atraktívnemu rozostreniu oblasti mimo roviny ostrenia.

Objektív LEICA DG MACRO-ELMARIT 45 mm / F2,8 ASPH. / MEGA O.I.S. je vybavený aj spoľahlivým kovovým bajonetom a používa optické prvky s viacnásobnými antireflexnými vrstvami, ktoré minimalizujú duchov a odrazy a pomáhajú vylepšiť optický výkon objektívu.

Uhol záberu : 27°
14 členov v 10 skupinách, 2x asféricky člen
Minimálna clona F22
7 lamiel kruhovej clony
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 15 cm
Maximálne obrazové zväčšenie 2x (35 mm kinofilm)
Priemer filtrového závitu 46 mm
Rýchle ostrenie pri Contrast AF
Kovový bajonet
Rozmery 63 x 62,5 mm
Hmotnosť: 225g

Špecifikácia Panasonic Leica DG MACRO-ELMARIT 45mm f/2.8 ASPH MEGA O.I.S.

Bajonet objektívu:Micro 4/3
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/2.8

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 749,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod