Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

OWC Cardreader Atlas USB-C Dual-slot CFexpress Type B and SDXC UHS-II

 • OWC Cardreader Atlas USB-C Dual-slot CFexpress Type B and SDXC UHS-II
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
 • Obrázok (7)
 • Obrázok (8)
 • Obrázok (9)
 • Obrázok (10)
Obj. čislo: 124433
Novinka
Maximálna flexibilita pre efektivitu pracovných postupov s dvojslotovou čítačkou kariet CFexpress typu B a SDXC UHS-II USB-C.
Výrobca:
Obj. čislo:
124433
EAN:
810100982386
98,90 s DPH 82,42 € bez DPH
2 571,40 Kč s DPH 2 142,92 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

OWC Cardreader Atlas USB-C Dual-slot CFexpress Type B and SDXC UHS-II

Široká kompatibilita: USB-C, počítače Mac, Windows a Linux, iPady a Chromebooky.
Efektívne rýchly: Prijímanie pamäťových kariet rýchlosťou až 1032 MB/s
Pripravené na cesty: Napájanie zo zbernice s integrovaným káblom, ktorý sa schová, keď sa nepoužíva.
Pripravené pre stolné počítače: Druhý port USB-C pre použitie dlhšieho kábla v štúdiu/domácej kancelárii so vstavanou ochranou pri náhodnom pripojení k zdroju napájania.
Vrecková veľkosť: Veľkosť a hmotnosť ako malý šikovný telefón pre ľahké prenášanie.
Bezpečný: Prepínač ochrany proti zápisu zabraňuje nechcenému vymazaniu súborov, formátovaniu karty a zápisu dát do oboch slotov
Stabilný: * Zaručuje, že sa karta bude môcť používať aj v prípade, že sa bude chcieť uložiť do pamäte: Čítačka je vybavená protišmykovými gumovými nožičkami, ktoré ju udržia na mieste, a podporou OWC ClingOn pre zaistenie kábla USB-C.
Informatívne: Oddelené LED diódy pre okamžitú aktualizáciu stavu napájania a aktivity každého slotu
Kompletné: Vrátane nástroja Innergize™ pre správu stavu, výkonu a aktualizácie v teréne pri použití pamäťových kariet OWC Atlas.
Bez starostí: 2-ročná obmedzená záruka OWC

**Maximálna flexibilita pre efektivitu pracovných postupov ** Kompaktná zbernicová čítačka pamäťových kariet CFexpress a SD s dvoma slotmi, ktorá pomáha profesionálnym fotografom, kameramanom, DIT a tvorcom obsahu pracovať múdrejšie a efektívnejšie.

Sila pohodlnej všestrannosti Vaša práca a vybavenie vyžadujú všestrannosť pri používaní rôznych typov pamäťových kariet. Možno váš fotoaparát používa karty CFexpress typu B aj SDXC UHS-II alebo máte niekoľko fotoaparátov, ktoré používajú rôzne karty. Alebo ste filmár, ktorý nahráva oddelene video a audio obsah. Teraz si môžete dopriať maximálnu efektivitu pracovných postupov vďaka tomu, že môžete súčasne zhotovovať dva rôzne súbory pamäťových kariet pomocou čítačky OWC Atlas Dual CFexpress a SD Reader.

Vďaka zbernicovému napájaniu a integrovanému káblu, ktorý sa úhľadne zasunie do základne, je čítačka Atlas Dual CFexpress a SD Reader pohodlne pripravená na prenosné použitie s počítačmi Mac, PC so systémom Windows, iPadmi a Chromebookmi vybavenými rozhraním USB-C.

**Zlepšuje váš pracovný postup ** Mať čítačku kariet, ktorá spĺňa požiadavky profesionálneho vysielania, kinematografie a fotografie, je nutnosťou pre maximalizáciu vášho tvorivého času. Môžete začať pracovať s obsahom rýchlejšie, keď si vylepšíte pracovný postup o čítačku, ktorá si poradí s akoukoľvek multimediálnou kartou, ktorú vám vaša práca predhodí. Táto kompaktná čítačka je nielen mimoriadne všestranná, ale aj rýchla, pretože "žerie" dáta v reáli testovanou rýchlosťou až 1032 MB/s. Keď sa počíta každá minúta, výkon čítačky OWC Atlas Dual CFExpress a SD Reader OWC Beyond Fast ™ je merateľným rozdielom, ktorý potrebujete na včasné odovzdanie projektov.

**Zostaňte v bezpečí a informovaní ** Dôvera hrá veľkú úlohu pri múdrejšej a efektívnejšej práci. Pomocou prepínača ochrany proti zápisu na čítačke Atlas Dual CFexpress a SD Reader môžete zabrániť náhodnému prepísaniu/vymazaniu svojich cenných dát alebo preformátovaniu karty SD v oboch slotoch. A keď chcete mať pokoj na duši a získať aktuálne informácie o stave napájania a aktivity každého slotu, samostatné LED diódy vás o tom budú prehľadne informovať.

**Pripravení kamkoľvek vás práca zavedie ** Čítačku Atlas Dual CFexpress a SD Reader, ktorá má rozmery a hmotnosť ako kompaktný chytrý telefón, ľahko strčíte do vrecka alebo do tašky s vybavením. Vďaka tomu je ideálny na spojenie s notebookom alebo tabletom s rozhraním USB-C, aby ste vytvorili ľahké, ale pritom mohutne výkonné riešenie pre snímanie a úpravy. Späť v štúdiu alebo na pracovnom stole v domácej kancelárii vám port USB-C s podporou OWC ClingOn na zaistenie dlhšieho kábla, ktorý už vlastníte, umožní umiestniť Atlas Dual CFexpress a SD Reader kamkoľvek si budete priať. Žiadne starosti, pokiaľ omylom pripojíte tento kábel od zdroja do portu USB-C. Tento Atlas Dual CFexpress a SD Reader má vstavanú ochranu, ktorá zabraňuje preťaženiu.

**Efektívne chladné detaily ** Na detailoch záleží, pokiaľ ide o získanie najvyššieho výkonu pamäťových kariet. Čítačka Atlas Dual CFexpress a SD Reader je vyrobená s konštrukciou odvádzajúcou teplo a protišmykovými gumovými nožičkami, ktoré zaisťujú vysoko účinné a tiché chladenie prúdom vzduchu okolo celej čítačky, takže sa vaše pamäťové karty nebudú prehrievať a škrtil vašu rýchlosť.

Po intenzívnych záťažových testoch s niekoľkými cyklami plnej kapacity čítačka Atlas Dual CFexpress a SD Reader stále poskytuje konzistentný trvalý výkon čítania a zápisu z dvoch pamäťových kariet Atlas pri zachovaní bezpečnej teploty.


Technické špecifikácie

Prepojenie
Bus Powered
Rozmery (Š x V x D) (mm)
80 x 80 x 23
Typ pamäťovej karty
SD, CFexpress Type-B
USB rozhranie
USB Type C, USB 3.2
Hmotnosť (g)
144
Typ príslušenstva (Storage Devices)
Čítačka kariet