Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Nikon Z30 (telo)

  • Nikon Z30 (telo)
  • Obrázok
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
Obj. čislo: VOA110AE
-13%Akcia
Prekročte hranice svojho smartfónu a oživte svoje nápady na vlogy vďaka vyššej kvalite obrazu, aby váš obsah zažiaril. Je malý, ponúka obrovské možnosti a jeho používanie je mimoriadne jednoduché – fotoaparát Z 30 vám otvára priestor na tvorbu s väčším množstvom svetla, vyšším výkonom a väčšou všestrannosťou. Tento mirrorless fotoaparát je určený pre tvorcov s príbehmi, ktoré chcú zdieľať.

Ušetri s Nikonom

Ak čakáte na správny okamih pre kúpu novej techniky Nikon, práve teraz je vhodný čas. Iba od 10.5. do 22.7.2024 si môžete zakúpiť vybrané produkty Nikon so až 700 €. Zľava je počas trvania akcie rovno započítaná v cene produktu. Akcia platí len na produkty dodané v termíne akcie. Viac zvýhodnených produktov Nikon nájdete na Ušetri s Nikonom.
Výrobca:
Obj. čislo:
VOA110AE
EAN:
4960759910776
799 € s DPH 699 s DPH 665,83 € bez DPH 582,50 € bez DPH
20 774 Kč s DPH 18 174 Kč s DPH 17 311,58 Kč bez DPH 15 145 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Nikon Z30 (telo)

Ukážte viac. Povedzte viac. Od rozbaľovania produktov cez recenzie až po recepty a videonávody. Od hudby po varenie, od cestovania po parkour. Nech už vás zaujíma čokoľvek, keď máte možnosť natočiť profesionálne vyzerajúce videosekvencie, svojim fanúšikom dáte viac. Fotoaparát Z 30 vám umožňuje vytvárať zábery s čistotou, hĺbkou ostrosti a čistým zvukom, aký by ste očakávali od najlepších vlogerov a streamerov.

Vyniknite v 4K

Od videa v kvalite 4K UHD (30p) až po timelapse videosekvencie a plynulé spomalené zábery v kvalite Full HD (120p) – Z 30 využíva celú šírku svojho veľkého snímača, aby vám poskytol 100 % zorné pole (približne). Zakomponovať seba a svoj objekt je jednoduché.

 

Nie je dôvod skončiť

Môžete nahrať až 125 minút neprerušeného videozáznamu⁵, čo vám poskytne dostatok priestoru na dlhé zábery alebo nepretržité snímanie. Pripojenie Wi-Fi a Bluetooth a aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon vám umožňujú nahrať obsah na web odkiaľkoľvek.

 

Ostrý a čistý zvuk

Zachyťte skvele znejúci zvuk pomocou citlivého vstavaného stereofónneho mikrofónu – alebo externého mikrofónu. Ponuka Audio ponúka možnosti na nahrávanie vášho hlasu alebo okolitého zvuku, ako je hudba, či zvuky ulice. Nechýba ani funkcia redukcie hluku vetra.

 

Prejdite na kvalitu, ktorá zapôsobí

Doma, v štúdiu alebo na cestách. Obrazový výkon fotoaparátu Z 30 vám umožní nahrávať alebo streamovať tie najživšie vlogy, aké ste kedy vytvorili – a udržať vaše fotografické portfólio pútavé vďaka snímkam s bohatými detailmi. Toto je vaša šanca začať vytvárať obsah, ktorý vynikne priamo z fotoaparátu.

Ultra široký bajonet Nikon Z umožňuje veľkému snímaču CMOS formátu DX s rozlíšením 20,9 Mpx zachytiť oveľa viac svetla ako smartfón. Či snímate videosekvencie alebo fotografie, získate také bohaté detaily, aké vám telefón nedokáže poskytnúť. V interiéri alebo vonku – vo dne alebo v noci.

Videosekvencie a fotografie v slabom svetle sú nasnímané čisto a profesionálne. Snímajte až do citlivosti ISO 25 600 pri videosekvenciách a ISO 51 200 (rozšíriteľné) pri fotografiách. Fotografujte až do noci s rovnako rýchlym a presným automatickým zaostrovaním, na ktoré sa spoliehate počas dňa.

 

Intuitívne kreatívne možnosti

Snímajte zdola. Snímajte zhora. Snímajte naširoko. 3-palcový dotykový výklopný a otočný monitor fotoaparátu Z 30, prehľadné zobrazenie a dobre premyslené ovládacie prvky vám umožnia ľahko zachytiť akýkoľvek záber. Ak nahrávate vlogy a zhotovujete fotografie, fotoaparát vám umožní uložiť samostatné nastavenia pre videosekvencie aj fotografie, a potom medzi nimi podľa potreby prepínať. Nie je potrebné zakaždým zastavovať záznam a opätovne konfigurovať nastavenia.

Vezmite Z 30 do ruky a on vám jednoducho – sadne. Hlboký grip tohto malého fotoaparátu, to je ukážka technického pokroku. Grip umožňuje stabilné snímanie z ruky, a to aj pri vystretých pažiach. Okrem toho funkcia e-VR od spoločnosti Nikon pomáha udržať videozáznam pekný a stabilný.

 

Stvorený na tvorbu vlogov z ruky

Ak otočíte výklopný a otočný monitor smerom dopredu, fotoaparát okamžite aktivuje režim autoportrétu a odstráni z obrazovky všetko nepotrebné, aby ste mali nerušený výhľad. Pohodlne umiestnené tlačidlo nahrávania umožňuje vytvárať momentky alebo snímať videosekvencie.

 

Pripravený na akciu

Tlačidlo nahrávania videa umiestnené na hornej strane tela fotoaparátu je, bez ohľadu na uhol snímania, vždy presne tam, kde ho chcete mať. Jasný červený okraj okolo displeja potvrdzuje, že ste v režime videa. Červená kontrolka na prednej strane potvrdzuje, že nahrávate.

 

Prispôsobiteľné ovládanie

K dispozícii máte množstvo možností, ako si prispôsobiť ovládacie prvky a upraviť nastavenia. Obľúbené položky ponuky môžete priradiť rýchlemu i-Menu a často používané nastavenia uložiť pod Fn tlačidlá fotoaparátu, alebo na pozície U1/U2/U3 voliča režimov.

 

Trúfnite sa na to

Náročné osvetlenie. Rýchla akcia. Tiché prostredie. Fotoaparát Z 30 je nabitý pokročilými automatickými funkciami, ktoré vám uľahčia tvorivú kontrolu pri snímaní videosekvencií i fotografií, a vďaka režimu nehlučného fotografovania môžete snímať úplne potichu. Od nápadov, ktoré viete realizovať, až po tie, ktoré ste ešte ani nevyskúšali – získajte výsledky podľa svojich predstáv bez toho, aby ste sa zapotili.

 

Spoľahlivé zaostrovanie

Snímate akciu alebo seba v pohybe? AF pri snímaní videosekvencií využíva nepretržité automatické zaostrovanie, čo znamená zaostrenie bez starostí.  Fotoaparát zostane zaostrený na váš objekt bez ohľadu na to, čo robí, alebo ako často meníte kompozíciu za pochodu.

 

Sledujte oči

Režimy automatického zaostrovania s detekciou očí a zvierat, dostupné pri fotografovaní aj pri natáčaní, rýchlo zaostria na oči ľudí alebo mačiek či psov. Fotoaparát zostane perfektne zaostrený na oči objektu, aj keď sa na chvíľu odvráti od fotoaparátu.

 

Dokonalá expozícia

Fotografujte s istotou v akejkoľvek svetelnej situácii bez toho, aby ste sa museli učiť zložité nastavenia. Pri snímaní v automatickom režime môžete rýchlo a jednoducho upraviť korekciu expozície na fotoaparáte, aby boli objekt alebo vaša tvár vždy dobre osvetlené.

 

Vzrušujúce statické snímky

Pri snímaní fotografií vám vysoká rýchlosť sériového snímania 11 snímok za sekundu s úplným AF/AE umožní zachytiť dokonalé zábery, aby vaše portfólio vyniklo. Od mestských ulíc až po skejtpark: nasnímate fotografie stvorené pre Instagram priamo uprostred diania.

 

Fotoaparát Z 30 je kompatibilný so širokou škálou výkonných vymeniteľných objektívov a so všetkým príslušenstvom potrebným na tvorbu obsahu, ktorý si vy a vaši fanúšikovia zamilujú. Zrealizujte svoje nápady a rozširujte svoju výbavu zároveň s rozvíjaním svojich zručností.

 

Nájdite si objektívy, ktoré budete milovať

Či už streamujete z malého priestoru alebo vlogujete vonku, vždy existuje objektív Nikon ideálny pre daný záber. Môžete použiť všetky objektívy NIKKOR Z alebo pomocou bajonetového adaptéra Nikon FTZ II objektívy pre DSLR s bajonetom Nikon F.

 

Jednoducho prispôsobte svoje vybavenie

 

 

Máte obľúbený mikrofón? Fotoaparát Z 30 je kompatibilný s obľúbeným príslušenstvom na vlogovanie od tretích strán, ako aj s celým radom príslušenstva Nikon. Chcete zachovať svoju výbavu ľahkú a jednoduchú, alebo ju chcete rozšíriť? Rozhodnutie je na vás.

 

Snímajte z ruky alebo hands-free

 

 

Ovládate fotoaparát na diaľku alebo natáčate sami seba? Môžete použiť diaľkový ovládač Nikon ML-L7 na diaľkové ovládanie funkcií fotoaparátu Z 30. Alebo môžete diaľkový ovládač pripojiť ku statívovému gripu SmallRig a pohodlne ovládať fotoaparát pomocou gripu.

Skúšajte, snímajte, tvorte

Ak sú súčasťou vašej vízie filtre, fotoaparát Z 30 vám umožní prispôsobiť svoje umenie danému okamihu a tvoriť priamo vo fotoaparáte. K dispozícii je 20 nastavení Creative Picture Control (Kreatívny systém Picture Control) pre fotografie aj videosekvencie – všetky sú nastaviteľné a viditeľné v reálnom čase počas snímania.

 

Dajte svojmu smartfónu nejakú inú prácu

Teraz, keď už svoj telefón nepoužívate na vlogovanie, vyťaží ho aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon. Bezdrôtovo prenášajte videosekvencie v kvalite 4K – alebo fotografie s hashtagmi – priamo do telefónu, aby ste ich mohli jednoducho zdieľať. Alebo použite SnapBridge na diaľkové ovládanie fotoaparátu.

 

Pripojte sa a začnite vysielať naživo

Prostredníctvom jedného univerzálneho kábla USB typu C (súčasť balenia) môžete fotoaparát Z 30 neustále napájať: streamujte vlogy naživo a súčasne nabíjajte batériu fotoaparátu! Ak chcete streamovať tie najostrejšie a najlepšie vyzerajúce zábery, jednoducho nasaďte objektív NIKKOR Z a pripojte fotoaparát Z 30 k počítaču s nainštalovaným bezplatným softvérom Nikon Webcam Utility.

 

Príslušenstvo

Mosh Premium Protector Glass Nikon Z30

Ochranné tvrdené sklo zaručuje špičkovú ochranu displeja pred poškrabaním, zašpinením a hlavne absorbuje nárazy. Tempered Glass Protector uchráni Váš displej pred pavučinou aj menšími ryhami a puknutiami. Vďaka tejto pružnej ochrane s hrúbkou 0,3 mm nebude krytie ani cítiť ani vidieť. Na stupnici tvrdosti zastáva TGP deviate miesto (9H) od čoho je pevnejší už len diamant, čím zaručuje spoľahlivejšiu ochranu displeja ako plastové fólie.
12 s DPH
10 € bez DPH
312 Kč s DPH
260 Kč bez DPH
Info v predajni
Obj. čislo: TGK-NZ30-03