Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Nikon Z fc + Z DX 16 -50mm f/3.5-6.3 VR + Z DX 50 -250mm f/4.5-6.3 VR

 • Nikon Z fc + Z DX 16 -50mm f/3.5-6.3 VR + Z DX 50 -250mm f/4.5-6.3 VR
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
Obj. čislo: VOA090K003
-16%Akcia
Nikon Z fc formátu DX – prvý fotoaparát radu Z v „tradičnom” dizajne, ktorý podporuje pokročilé funkcie. Zovňajšok fotoaparátu Nikon Z fc je inšpirovaný ikonickou filmovou zrkadlovkou Nikon FM2, ktorá bola uvedená na trh v roku 1982 a predstavuje kľúčový produkt v histórii spoločnosti Nikon.

Kompaktné a ľahké telo fotoaparátu Nikon Z fc je ľahko prenosné, no disponuje vynikajúcou funkčnosťou a obrazovou kvalitou. To umožňuje jednoduché používanie pre existujúcich aj nových používateľov mir-rorless fotoaparátov.

Extra zľava 10% s kódom len 3 dni

Ak si teraz zakúpite niektorý z vybraných produktov Nikon získate ho s extra zľavou 10%. Na uplatnenie zľavy zadajte v prvom kroku objednávky kód "NIKON10". Akciu je možné kombinovať s prebiehajúcou akciou Ušetri s Nikonom a ušetriť tak stovky Eur. Akcia platí od 17.6. do 19.6.2024 (polnoci), len na produkty dodané počas trvania akcie. Ďalšie výhodné produkty Nikon a podrobné podmienky nájdete na Nikon Extra zľava 10%.

Ušetri s Nikonom

Ak čakáte na správny okamih pre kúpu novej techniky Nikon, práve teraz je vhodný čas. Iba od 10.5. do 22.7.2024 si môžete zakúpiť vybrané produkty Nikon so až 700 €. Zľava je počas trvania akcie rovno započítaná v cene produktu. Akcia platí len na produkty dodané v termíne akcie. Viac zvýhodnených produktov Nikon nájdete na Ušetri s Nikonom.
Výrobca:
Obj. čislo:
VOA090K003
EAN:
4960759907912
1 419 € s DPH 1 199 s DPH 1 182,50 € bez DPH 999,17 € bez DPH
36 894 Kč s DPH 31 174 Kč s DPH 30 745 Kč bez DPH 25 978,42 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Nikon Z fc + Z DX 16 -50mm f/3.5-6.3 VR + Z DX 50 -250mm f/4.5-6.3 VR

Zachyťte svoje ikonické okamihy fotoaparátom s dizajnom, ktorý ste vždy milovali. Mirrorless fotoaparát Z fc, inšpirovaný slávnou filmovou jednookou zrkadlovkou Nikon FM2 zo začiatku 80. rokov, sa môže pochváliť autentickými dizajnovými detailmi, ktoré boli starostlivo prepracované: od ovládacích voličov po okrúhly hľadáčik a klasické logo Nikon vyryté na pentaprizme.

 

Ikonickosť – máme ju v rodine

Čierne štruktúrované telo. Strieborný kovový rám s jemnou zrnitosťou. Mirrorless fotoaparát Z fc vyžaruje rovnaký charakter ako filmové jednooké zrkadlovky Nikon z dôb minulých – a špeciálna edícia objektívu NIKKOR Z ho dokonale dopĺňa. Celý je pretkaný originálnymi dizajnovými detailmi z minulosti. A disponuje tvorivými možnosťami dneška.

 

Strieborná edícia širokouhlého objektívu formátu DX so zoomom v rozsahu 16 – 50 mm.

 

Ovládacie voliče sú usporiadané rovnako ako na fotoaparáte Nikon FM2 a každý volič je vyrobený z masívneho hliníka. Mechanizmy pracujú s neuveriteľnou presnosťou – cvaknutie budete doslova cítiť. Ak ste už používali jednookú zrkadlovku Nikon, vaša svalová pamäť sa okamžite prebudí. Ak ešte nie, fyzické vlastnosti voličov budete milovať.

 

Fyzické ovládacie voliče

Samostatné voliče umožňujú nastavovať čas uzávierky, korekciu expozície a citlivosť ISO bez toho, aby ste museli vstúpiť do ponuky fotoaparátu. Fotoaparát môžete tiež nastaviť tak, aby ste mohli nastavovať čas uzávierky alebo korekciu expozície pomocou príkazových voličov.

Displej na hornej strane

Chystáte sa snímať portréty s malou hĺbkou ostrosti alebo široké pouličné scény ostré v celom obraze? Malý displej vám umožní rýchlo overiť veľkosť clony vďaka zobrazeniu hodnoty F, s ktorou fotografujete.

 

Okrúhly elektronický hľadáčik

Hľadáčik s vysokým rozlíšením na fotoaparáte Z fc je elektronický, no má kruhový dizajn – rovnako ako optický hľadáčik na fotoaparáte Nikon FM2. Všetko uvidíte jasne a aktivuje sa, keď priložíte fotoaparát k oku.

 

Stvorený pre dnešnú dobu

Fotoaparát Z fc možno vyzerá, že práve prišiel z 80. rokov, ale robustný rám vyrobený zo zliatiny horčíka zaručuje, že tento mirrorless fotoaparát je pripravený pre dnešok. Telo, ktoré je vo všetkých ohľadoch odolné, je tiež ľahké a pohodlne sa prenáša. Zaveste si ho na rameno a pripravte sa na obdivné pohľady okoloidúcich.

 

Kvalita je citeľná

Skelet fotoaparátu Z fc je vyrobený z horčíkovej zliatiny, rovnakého materiálu, aký sa používa pri profesionálnych fotoaparátoch Nikon. Fotoaparát ponúka optimálnu rovnováhu medzi odolnosťou a nízkou hmotnosťou a je navrhnutý tak, aby s vami mohol ísť kamkoľvek, kam vás inšpirácia zavedie.

 

Oddajte sa výkonu

Mirrorless fotoaparát Z fc s novým revolučným bajonetom Nikon Z dokáže zachytiť vaše ikonické okamihy v ohromujúcej kvalite. Vďaka bajonetu Nikon Z môže veľký snímač formátu DX s rozlíšením 20,9 Mpx zachytiť viac svetla. A viac svetla znamená viac zo všetkého dobrého – ostrosti, kontrastu, rýchlosti zaostrovania a výkonu v slabom svetle.

 

Ikonické okamihy v skutočných detailoch

Fotoaparát Z fc nevyzerá iba ikonicky. Vďaka snímaču s vysokým rozlíšením a veľkému automatickému rozsahu citlivosti ISO 100 – 51 200 vám tento fotoaparát poskytne vynikajúcu ostrosť, detaily a čistotu obrazu – vo dne aj v noci. Plynulý a rýchly systém automatického zaostrovania vám umožňuje snímať rýchlosťou až 11 snímok za sekundu. Záber získate bez ohľadu na to, akú prchavú akciu snímate.

Správne v akomkoľvek svetle

Ikonické okamihy nečakajú na dokonalé svetlo a rovnako ani fotoaparát Z fc. Vďaka širokému rozsahu citlivosti ISO a automatickému zaostrovaniu v slabom svetle môžete pokračovať v snímaní aj po západe slnka.

 

Filtre a efekty

Vo fotoaparáte je k dispozícii 20 nastavení Creative Picture Control (kreatívny systém Picture Control) pre fotografie a videá, ktoré sú počas snímania viditeľné v reálnom čase. Jednoducho nastavte intenzitu efektu tak, aby zodpovedala vašim predstavám.

 

Priatelia a rodina

Snímanie portrétov? AF s detekciou očí rýchlo rozpozná oči fotografovaných objektov – ľudí, mačiek aj psov – a udržuje ich zaostrené, aj keď sa pohybujú.

Rozprávajte príbehy po svojom

 

Ako zachytíte svoje ikonické okamihy? Fotoaparát Nikon FM2 neponúkal možnosť snímania videosekvencií, no napriek tomu táto zrkadlovka svojím príchodom prekonala bariéry a priniesla rýchlejšie časy uzávierky, než aké boli k dispozícii kedykoľvek predtým. Fotoaparát Z fc prináša úžasnú kvalitu videozáznamu – a je to tiež prvý fotoaparát Nikon Z vybavený výklopným a otočným monitorom. Pripravte sa na to, že vytváranie kompozície sa posunie na celkom novú úroveň, či už fotografujete z ruky alebo pomocou statívu.

 

Majstrovské videosekvencie

Môžete nahrávať videosekvencie s rozlíšením 4K/UHD a frekvenciou snímania 30p, alebo premeniť bežné momenty na veľkolepé okamihy vďaka spomaleným videosekvenciám s rozlíšením Full HD. Počas natáčania môžete tiež snímať statické snímky a vytvárať priamo vo fotoaparáte dramatické 4K časozberné sekvencie.

Náročné uhly

Dotykový výklopný a otočný monitor s vysokým rozlíšením umožňuje jednoducho snímať v akomkoľvek požadovanom uhle. Otočte monitor dopredu a fotoaparát sa automaticky prepne do režimu autoportrétu. Dokonalé bez ohľadu na to, či nakrúcate video alebo snímate selfie.

 

Živé vlogy

Skvelý obsah si zaslúži aj krásny vzhľad. S fotoaparátom Z fc získate neuveriteľnú kresbu a pôsobivú hĺbku ostrosti. Použite ho na rozhovory – alebo otočte výklopný a otočný monitor na seba a získajte dokonalú kompozíciu pri snímaní s pohľadom priamo do kamery.

 

Streamujte ako profesionál

Odlíšte svoje živé prenosy od ostatných vďaka skvele vyzerajúcemu videu. Spustite živý prenos vo svojej najlepšej forme pomocou fotoaparátu Z fc a bezplatného softvéru Nikon Webcam Utility.

 

Jednoduché zdieľanie

Stačí sa raz pripojiť z aplikácie SnapBridge k fotoaparátu Z fc. Fotografie a filmy potom môžete prenášať manuálne alebo automaticky, aby ste ich mohli jednoducho zdieľať alebo zálohovať.

 

Nabíjanie cez rozhranie USB

Fotoaparát Z fc môžete nabíjať (pri vypnutom fotoaparáte) alebo napájať pomocou rozhrania USB⁶. To je praktické, ak chcete dlhší čas snímať v interiéri alebo pri nahrávaní time-lapse videosekvencií.

 

NIKKOR Z DX 16 – 50 mm f/3,5 – 6,3 VR
Mimoriadne prenosný širokouhlý objektív so zoomom: objektív s rýchlym zaostrovaním a rozsahom ohniskových vzdialeností 16 – 50 mm od širokouhlej po normálnu (zodpovedá rozsahu ohniskových vzdialeností 24 – 75 mm vo formáte FX alebo 35 mm).

Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť iba 0,2 m: umožňuje zaostriť aj blízke detaily.
Stabilizácia obrazu vstavaná v objektíve: umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o 4,5 expozičného stupňa, než by bolo inak možné.2 Zachytávajte čistejšie snímky pri slabom svetle a zaznamenávajte stabilné videosekvencie, dokonca aj počas chôdze.

Nehlučný ovládací prstenec: pre dôležité funkcie vrátane manuálneho zaostrovania, ovládania clony a korekcie expozície.

Objektív vo vrecku: váži len 135 gramov a v zasunutom stave je plochý ako palacinka.

 

Nikon Z DX 50-250mm f/4,5-6,3 VR
S takto všestranným teleobjektívom so zoomom nebudete mať núdzu o príležitosti. Môžete dokonale ostro zachytiť vzdialené scény. Rýchle zaostrovanie umožňuje zachytiť akciu. Bez ohľadu na to, čo snímate, široký bajonet Nikon Z umožňuje tomuto objektívu zachytiť viac svetla v celej ploche záberu. V každej snímke a videosekvencii získate viac detailov, väčšiu hĺbku a viac farieb.

Akcia
Vychutnajte si slobodu priblíženia obrazu s cieľom získať dramatické zábery vzdialených objektov alebo využite širšie ohnisko a zachyťte celú scénu. Zachytíte akciu so skutočnou čistotou, aj keď zahŕňa rýchly pohyb.

Tento objektív NIKKOR Z vynikne v každom okamihu – či už snímate fotografie alebo videosekvencie. Stabilizácia obrazu vstavaná v objektíve umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o 5 expozičných stupňov, než by bolo inak možné.1 Môžete snímať ostrejšie fotografie aj po západe slnka alebo videosekvencie bez neželaných efektov chvenia fotoaparátu. Zaostrovanie je rýchle a prakticky nehlučné.

Recenzie Nikon Z fc + Z DX 16 -50mm f/3.5-6.3 VR + Z DX 50 -250mm f/4.5-6.3 VR

100%
hodnotení: 3

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 3

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

 • Špičkový prístroj

 • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

 • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.