Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Nikon WR-1 Wireless Remote Controller

Nikon WR-1 je vylepšený multifunkčný bezdrôtový diaľkový ovládač určený pre profesionálne digitálne zrkadlovky s desaťkolíkový konektorom pre príslušenstvo. Dosah ovládača Nikon WR-1 je v závislosti na podmienkach až 120m.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VBJ002AE
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
666,00 € 555,00 €
-+

Nikon WR-1 Wireless Remote Controller

Multifunkčný rádiový bezdrôtový diaľkový ovládač WR-1 od spoločnosti Nikon umožňuje diaľkovo ovládať najdôležitejšie funkcie profesionálnych jednookých digitálnych zrkadloviek Nikon vybavených desaťkolíkovým konektorom pre príslušenstvo. Nikon WR-1 pracuje vždy vo dvojici a to buď s druhou Nikon WR-1, alebo s Nikon WR-R10 (pri tejto kombinácii budete môcť ovládať iba funkcie podporované WR-R10). Jednu jednotku Nikon WR-1 zasuniete do sánok na blesk a káblom ju prepojíte s fotoaparátom pomocou desaťkolíkového konektora na tele fotoaparátu. Druhou jednotkou WR-1 (je možné použiť aj WR-T10 – budú však fungovať len podporované funkcie) potom ovládate prvú. Vstavaný displej Nikon WR-1 umožňuje pokročilú konfiguráciu funkcií, ovládanie a zmeny ponuky fotoaparátu. Dosah medzi jednotkami Nikon WR-1 pri 1,2m pracovnej výške nad terénom je približne 120m v závislosti od vplyvov počasia a prítomnosti prípadných prekážok. Nikon WR-1 môže fungovať aj ako transmitter a súčasne je možné pracovať až s 20 jednotkami naraz (max. počet vysielačov je 3ks). Jednotka pre prácu využíva spektrum až 15 komunikačných kanálov, ktoré pracujú na frekvenciách odstupňovaných po 0,005 GHz od 2.405 GHz po 2,475 GHz. V prípade že je ovládač pripojený k fotoaparátu tak sa napája energiou z jeho akumulátora. Pre jeho samostatné fungovanie je napájaný dvojicou alkalických, alebo NiMH batérií veľkosti AA. Nikon WR-1 dokáže pracovať pri teplotách od -20°až po +50°C a pri vlhkosti do 85%. Jeho rozmery sú 50 x 115 x 27,5 mm a hmotnosť je 90g.

Vlastnosti bezdrôtového diaľkového ovládača Nikon WR-1:
• Na neprerušovanú komunikáciu využíva rádiofrekvencie okolo 2,4 GHz.
• Umožňuje dlhodobú komunikáciu medzi ovládačmi Nikon WR-1 až do vzdialenosti približne 120 m (394 stôp).
• Ak je jeden ovládač Nikon WR-1 nastavený ako vysielač a druhý ako prijímač pripojený k fotoaparátu Nikon D7100, je možné zobraziť, alebo meniť nastavenia fotoaparátu použitím displeja vysielača.
• Spárovaním ovládača Nikon WR-1 s jednotkami Nikon WR-R10 alebo Nikon WR-T10 sa môžu uzávierky viacerých fotoaparátov aktivovať súčasne.
• Možnosť rozdeliť vzdialené fotoaparáty do skupín a ovládať každú skupinu samostatne.
• Funkcie intervalového fotografovania, aretácie spúšte, prenosu a oneskorenia expozície.

Špecifikácia Nikon WR-1 Wireless Remote Controller

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 666,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod