Nikon Nikkor Z DX 50-250 mm f/4.5-6.3 VR

NIKKOR Z DX 50 – 250 mm f/4,5 – 6,3 VR Kompaktný teleobjektív so zoomom: objektív s rýchlym zaostrovaním a rozsahom ohniskových vzdialeností 50 – 250 mm od normálnej ohniskovej vzdialenosti až po teleobjektív (zodpovedá rozsahu ohniskových vzdialeností 75 – 375 mm vo formáte FX alebo 35 mm).
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JMA707DA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
399,00 332,50 €
-+

Nikon Nikkor Z DX 50-250 mm f/4.5-6.3 VR

S takto všestranným teleobjektívom so zoomom nebudete mať núdzu o príležitosti. Môžete dokonale ostro zachytiť vzdialené scény. Rýchle zaostrovanie umožňuje zachytiť akciu. Bez ohľadu na to, čo snímate, široký bajonet Nikon Z umožňuje tomuto objektívu zachytiť viac svetla v celej ploche záberu. V každej snímke a videosekvencii získate viac detailov, väčšiu hĺbku a viac farieb.

Akcia
Vychutnajte si slobodu priblíženia obrazu s cieľom získať dramatické zábery vzdialených objektov alebo využite širšie ohnisko a zachyťte celú scénu. Zachytíte akciu so skutočnou čistotou, aj keď zahŕňa rýchly pohyb.

Portréty
Môžete z diaľky snímať portréty s hladko rozostreným pozadím (bokeh), a to aj pri slabom osvetlení. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť iba 0,5 m vám umožní zaostriť aj na objekty, ktoré sú bližšie.

Videosekvencie
Či už snímate celú scénu alebo približujete vzdialené horizonty, tento objektív zaostruje plynulo a potichu. Získate ostré a stabilné videosekvencie v kvalite 4K, dokonca aj keď filmujete počas chôdze.
Priblížte si život

Tento objektív NIKKOR Z vynikne v každom okamihu – či už snímate fotografie alebo videosekvencie. Stabilizácia obrazu vstavaná v objektíve umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o 5 expozičných stupňov, než by bolo inak možné.1 Môžete snímať ostrejšie fotografie aj po západe slnka alebo videosekvencie bez neželaných efektov chvenia fotoaparátu. Zaostrovanie je rýchle a prakticky nehlučné.

Prevezmite kontrolu
Nehlučný ovládací prstenec možno používať na ovládanie dôležitých funkcií vrátane manuálneho zaostrovania, ovládania clony (skvelé na stmievanie a rozjasnenie počas záznamu videosekvencií) a korekcie expozície.

Buďte pripravení
Nikdy nezmeškajte príležitosť na snímanie. Mechanizmus zasúvateľného objektívu bez tlačidiel je rýchly a ľahko použiteľný. Jednoducho vysuňte alebo zasuňte objektív otočením prstenca zoomu.

Cestujte naľahko
Tento teleobjektív so zoomom pre mirrorless systém formátu DX je v zasunutom stave mimoriadne kompaktný. Keď objektív zasuniete, uzamkne sa, aby sa vám v taške nešmýkal a nevysúval.

Špecifikácia Nikon Nikkor Z DX 50-250 mm f/4.5-6.3 VR

Recenzie Nikon Nikkor Z DX 50-250 mm f/4.5-6.3 VR

100%

3 recenzií užívateľov

3x

0x

0x

0x

0x

 • Dar pre moju 16 ročnú dcéru, je veľmi spokojná.

 • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

 • Celkove je systém Z super, užívateľsky je oveľa príjemnejší ako sú zrkadlovky
  Objektív ako základný bez extrémnych očakávaní na ostrosť môže byť
  Kúpu neľutujem

  Nie je tak ostrý, ako som dúfal že bude
  Trochu v ňom pri strmších pohyboch hrká

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 399,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod