Nikon Nikkor Z 85mm f/1.8 S

Nový vysoko svetelný štandardný portrétny objektív. NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S je objektív s rýchlym zaostrovaním, ktorý poskytuje neuveriteľné detaily v celom obrazovom poli. Či snímate statické snímky alebo videosekvencie, tento plnoformátový objektív pre fotoaparáty mirrorless umožňuje fotografom zobraziť zaznamenávaný objekt s dych berúcou čistotou. Od klasických záberov hlavy s ramenami cez portréty zahŕňajúce okolité prostredie, intímne detaily až po veľké udalosti. Pokročilý optický výkon objektívu NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S umožňuje dosiahnuť ohromujúce výsledky na ľubovoľnom mieste. Ponúka vynikajúcu ostrosť až po okraj snímky – dokonca aj keď snímate s plne otvorenou clonou F1,8. Bokeh je krásne prirodzený a závoj účinne potlačený aj pri snímaní v protisvetle.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JMA301DA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
839,00 699,17 €
-+

Nikon Nikkor Z 85mm f/1.8 S

NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S je neuveriteľne všestranný objektív. Vďaka rýchlemu multi-focusing systému a vysokej svetelnosti sa nemusíte obávať náročných svetelných podmienok alebo nečakaných príležitostí. Či snímate na podujatiach, v štúdiu alebo vonku, môžete bez problémov vytvárať jasné portréty, ktoré budú niečím výnimočné.

Od klasických záberov hlavy s ramenami cez portréty zahŕňajúce okolité prostredie, intímne detaily až po veľké udalosti. Pokročilý optický výkon objektívu NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S umožňuje dosiahnuť ohromujúce výsledky na ľubovoľnom mieste. Ponúka vynikajúcu ostrosť až po okraj snímky – dokonca aj keď snímate s plne otvorenou clonou F1,8. Bokeh je krásne prirodzený a závoj účinne potlačený aj pri snímaní v protisvetle.

Zaostrovanie je rýchle a nová funkcia zaostrovania s detekciou očí fotoaparátov Nikon Z umožňuje zaostriť na oko objektu bez ohľadu na to, či je v zábere sám alebo je jeho tvár súčasťou davu. Používatelia snímajúci videosekvencie môžu využiť 85 mm ohniskovú vzdialenosť na izolovanie objektov a zachytávať videosekvencie s pôsobivou nízkou hĺbkou ostrosti.

Intímne detaily alebo veľké udalosti. Naaranžované alebo prirodzené zábery. Tento vysoko svetelný portrétny objektív 85 mm f/1,8 ponúka vynikajúcu agilnosť. Široký bajonet Nikon Z umožňuje dosiahnuť brilantné detaily v celom obrazovom poli, aj keď snímate v dostupnom svetle. Zaostrovanie je rýchle a váš fotoaparát Nikon Z dokáže zaostriť na oči vášho objektu bez ohľadu na to, či je v zábere sám alebo je súčasťou davu.

Skutočná hĺbka
Rozostrené pozadie (bokeh) vyzerá prirodzene a plynulo prechádza až k okrajom snímky. Oblasť v rovine zaostrenia je vždy vykreslená ostro a výrazné svetlá sú reprodukované ako jemné body.

Jemné detaily
Pleťové tóny sú prirodzené a ostrosť od okraja po okraj je vynikajúca – dokonca aj keď snímate s plne otvorenou clonou. Najkratšia vzdialenosť zaostrenia len 0,80 m vám poskytuje plnú kontrolu nad kompozíciou – od snímok zblízka až po nekonečno.

Krása protisvetla
Nezáleží kam namierite objektív, antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon znižuje reflexy a závoj na dosiahnutie čistejších snímok. Každý detail scény je dokonalo reprodukovaný, dokonca aj pri snímaní v protisvetle.a charakter

Snímajte videosekvencie s nádherne malou hĺbkou ostrosti. Či je to emocionálny detail alebo nočná scéna s výrazným bokehom, tento 85 mm objektív vám umožní krásne izolovať svoj objekt. Takmer nehlučné automatické zaostrovanie umožňuje zaznieť aj najtichším okamihom. Nehlučný ovládací krúžok umožňuje zaostrovať s absolútnou presnosťou. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je takmer úplne eliminovaná.

Inštinktívne ovládanie
Pracujte nerušene. Široký vrúbkovaný ovládací krúžok umožňuje presné a intuitívne používanie. Možno ho použiť na nehlučné nastavenie clony či korekcie expozície, a ako zaostrovací krúžok pri snímaní s manuálnym zaostrovaním.

Nech idete kamkoľvek
Snímajte v kvapkách dažďa – alebo šampanského! Každá pohyblivá časť objektívu je utesnená proti prachu a kvapkám vody.

Súhrn hlavných funkcií:
NIKKOR Z: tento objektív určený pre široký bajonet Nikon Z zachytí v celom obrazovom poli viac svetla.
Rad S: optická konštrukcia novej generácie. Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat. Plynulý, tichý multi-focusing systém.
Ostré detaily: výnimočný výkon od okraja po okraj. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť len 0,80 m.
Odolná konštrukcia: každá pohyblivá časť objektívu je utesnená proti prachu a kvapkám vody. Fluórová vrstva aktívne odpudzuje vodu, prach a nečistoty.
Skvelý na filmovanie: nehlučné nastavenie clony a takmer úplne nehlučné automatické zaostrovanie. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je takmer úplne eliminovaná.
Prispôsobiteľný ovládací krúžok: možno ho použiť na manuálne zaostrovanie (predvolené nastavenie), nastavenie clony alebo korekciu expozície.

Špecifikácia Nikon Nikkor Z 85mm f/1.8 S

Bajonet objektívu:Nikon Z
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/1.8
Priemer filtra objektívu67 mm

Recenzie Nikon Nikkor Z 85mm f/1.8 S

100%

2 recenzií užívateľov

2x

0x

0x

0x

0x

 • Musím povedať, že mi ani veľmi nechýba prípadná 1,4. Je to veľmi decentný objektív, som rád, že som uprednostnil Z sériu pred F sériou. Je to krásne ostré :) .Na prvom portrétnom fotení jasne uspel.

  Veľmi dobrý objektív. NEĽUTUJEM ♥

  Krásna ostrosť v celej snímke
  Pekný decentný bokeh
  Pevne konštruovaný
  Tiché ostrenie
  Nádherné prirodzené farby v protisvetle, nedochádza k žiadnym aberáciám a pod.

  Z-ka nemajú práve najrýchlejší autofocus, no na moje potreby to úplne stačí ;)

 • +Vynikajúca ostrosť
  +Prakticky nulová CA
  +Odolnosť proti prachu a vlhkosti
  +Vynikajúca manipulácia

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 839,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod