Nikon Nikkor Z 24-70 mm f/2,8 S

Profesionálny štandardný objektív so zoomom a svetelnosťou f/2,8 Nikon predstavuje všestranný svetelný objektív so zoomom s rozsahom 24 – 70 mm vo výnimočne kompaktnom vyhotovení. Vďaka pokročilým optickým prvkom a rozsiahlemu utesneniu voči poveternostným vplyvom tento plnoformátový objektív poskytuje výborný výkon v akomkoľvek svetle a je skutočne odolným pracantom. OHNISKO: 24 – 70 MM KONŠTANTNÁ CLONA: F/2,8 VRSTVA: ARNEO KVALITA: RADU S OLED: DISPLEJ
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JMA708DA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
2 289,00 1 907,50 €
-+

Nikon Nikkor Z 24-70 mm f/2,8 S

Neobyčajné snímky. Pôsobivé príbehy.
Sústreďte sa na príbeh vďaka profesionálnemu štandardnému objektívu so zoomom, ktorý sa vám prispôsobí. Tento objektív 24 – 70 mm f/2,8 zachytáva viac detailov, pri fotografovaní zblízka sa pýši v danom rozsahu ohnísk doteraz nevídaným výkonom. Umožňuje ovládať parametre snímania priamo z objektívu. A vďaka odolnej konštrukcii je pripravený do akéhokoľvek prostredia.

Skutočná hĺbka
Široký bajonet Nikon Z a konštantná clona f/2,8 s 9 lamelami umožňujú dosiahnuť senzačný výkon v akomkoľvek svetle. Ostré svetlá sa zobrazujú ako exkluzívne hviezdice. A prirodzene vyzerajúce rozostrené pozadie (bokeh), ktoré plynulo prechádza až k okrajom snímky.

Neuveriteľné zábery zblízka
Ostrosť je vynikajúca – a jedinečná pri fotografovaní zblízka. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť len 0,38 m v rámci celého rozsahu zoomu vám poskytuje plnú kontrolu nad kompozíciou – od snímok zblízka až po nekonečno.

Dajte zbohom závoju
Dokonca aj bodové zdroje svetla sú vykreslené v nádherných detailoch vďaka konštrukcii pozostávajúcej zo 17 prvkov v 15 skupinách. Antireflexné vrstvy ARNEO a Nano Crystal Coat zamedzujú vzniku reflexov a závoja, ktoré vytvára svetlo prichádzajúce zo strán.

Viac svetla. Viac slobody.
Reportáž. Svadby. Komerčné fotografovanie. Nezáleží na tom, čo fotografujete. Každá časť scény je vykreslená s dokonalou čistotou. Dokonca aj hviezdy a pouličné svetlá sú reprodukované verne ako okrúhle body. A keď príbeh vyžaduje video, máte k dispozícii precíznu kontrolu nad hĺbkou ostrosti priamo na objektíve.
Jeden objektív. Takmer akékoľvek prostredie.
Tento objektív je úplne utesnený voči poveternostným vplyvom a je pripravený odolávať každodennému profesionálnemu používaniu. Fluórová vrstva odpudzuje vodu, prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.

Intuitívny
Prstence zoomu a zaostrovania kladú prirodzenú mieru odporu. Ovládací prstenec možno použiť na tiché nastavenie clony alebo korekciu expozície.

Prispôsobiteľný
Od uzamknutia automatického zaostrovania cez meranie až po bracketing a ďalšie funkcie. Fn tlačidlu na objektíve môžete priradiť až 21 rôznych funkcií.

Zaostrený
Informačný displej OLED umožňuje rýchlo overiť clonu, zaostrenú vzdialenosť, presnú ohniskovú vzdialenosť a hĺbku ostrosti priamo na objektíve.
Špecifikácia Nikon Nikkor Z 24-70 mm f/2,8 S

Bajonet objektívu:Nikon Z
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/2.8
Priemer filtra objektívu82 mm

Recenzie Nikon Nikkor Z 24-70 mm f/2,8 S

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

 • Vzhľadom k výborným optickým vlastnostiam, presnému automatickému zaostrovaniu, dôkladnému utesneniu a kvalitnej konštrukcií sa jedná o najlepší profesionálny základný objektív, aký som doposiaľ vlastnil. Jeho obrazový výkon je neskutočný.

  Neskutočná kvalita obrazu v rohoch už pri clone F/2.8
  Výborná práca v protisvetle
  Tichučké a veľmi presné automatické ostrenie
  Krásny bokeh

  Trochu väčší objektív
  Vyššia cena

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 289,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod