Nikon D3400 + AF-P DX 18-55mm ED VR, Čierny kit

K fotoaparátu dostanete tieto bonusy:
+ poukaz na kurz "Základy fotografovania a ovládania fotoaparátu Nikon" v hodnote 69€
+ poukaz na 4 čistenia snímača v hodnote 80€

Nikon D3400 je základná amatérska zrkadlovka veľmi kompaktných rozmerov a nízkej hmotnosti. Je vybavená 24,7 MPix CMOS snímačom formátu DX, 11 bodovým AF systémom a možnosťou fotografovať rýchlosťou až 5 obr./s.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VBA490K001
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
449,00 374,17 €

Nikon D3400 + AF-P DX 18-55mm ED VR, Čierny kit

Nikon D3400 je výborne vybavená amatérska digitálna zrkadlovka veľmi kompaktných rozmerov a nízkej hmotnosti. Vo výbave tohto šikovného fotoaparátu je 24,7 MPix CMOS snímač formátu DX (APS-C), výkonný obrazový procesor EXPEED 4, 11 bodový zaostrovací systém Multi-CAM 1000, systémom merania expozície 3D Color Matrix II s 420 Pix RGB snímačom, optickým hľadáčikom s 95% pokrytím, 3” TFT LCD monitorom o rozlíšení 921 000Pix, vstavaným bleskom so smerným číslom 8 (m, ISO 100, 20°C), vstavaným modulo bezdrôtového prenosu dát na princípe technológie Bluetooth 4.1, možnosť natáčať Full HD (1920 x 1080/60p) aj HD (1280 x 720/60p) video, možnosť kontinuálne fotografovať rýchlosťou 5 obr./s a mnoho ďalšieho. Fotoaparát je veľmi vhodný pre začiatočníkov a amatérov. V balení kitu nájdete fotoaparát Nikon D3400 spolu s objektívom Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR.

Detailné vlastnosti fotoaparátu:
Výkonný 24,7 MPix CMOS senzor DX formátu:
Nikon D3400 využíva špeciálne navrhnutý CMOS snímač bez optického antialiasingového filtra (Optical Low Pass Filter - OLPF) s rozlíšením 24,7 MPix o veľkosti formátu DX (APS-C). Vynechanie OLPF filtra výraznou mierou prispieva k zvýšeniu hranovej ostrosti fotografií a to aj v tých najmenších detailoch tak, aby sa naplno využíval potenciál 24,7 MPix rozlíšenia, vďaka čomu vytvoríte fotografie s neuveriteľne ostrými detailami.

Obrazový procesor Nikon EXPEED 4:
Nový vysokovýkonný obrazový procesor Nikon EXPEED 4 tvorí spolu s výborným 24,7 MPix CMOS snímačom jadro fotoaparátu Nikon D3400. Nikon EXPEED 4 je úplne nový procesor spracovania obrazu a zaručuje extrémne rýchlu a energetický šetrnú prevádzku, rýchle reakcie fotoaparátu, presnú reprodukciu farieb a zvýšenú redukciu šumu.

Citlivosť ISO 100 – 25600:
Nikon D3400 umožňuje fotografovať pri natívnej citlivosti snímača kalibrovanej v rozsahu hodnôt ISO 100 - 25600.

420-pixelový snímač merania RGB s rozpoznaním scén:
Fotoaparát je rovnako ako predchádzajúci model vybavený systémom merania expozície 3D Color Matrix II s 420 Pix RGB snímačom schopným rozpoznávania fotografovanej scény. Tento snímač zabezpečuje mimoriadne presné meranie hodnoty expozície, optimalizuje automatickú expozíciu (AE), automatické zaostrovanie (AF) a vyváženie bielej farby (AWB) pre dosiahnutie najvyššej možnej presnosti.

Dokonale ostrý 11-bodový systém automatického zaostrovania:
Bez ohľadu na to, ako rýchlo, alebo nepravidelne sa objekt pohybuje, fotoaparát Nikon D3400 zaostrí na všetko. Jeho dokonale ostrý 11-bodový systém automatického zaostrovania Nikon Multi-CAM 1000 s krížovým snímačom v strede rýchlo zaostrí na objekt a udrží ho zaostrený bez ohľadu na to, či je mimo stredu, rýchlo sa pohybuje, alebo sa pohybuje celkom nepredvídateľne.

Sériové fotografovanie frekvenciou 5 obr./s.:
Rýchlosť sériového fotografovania fotoaparátu Nikon D3400 je 5 obr./s. za čo fotoaparát vďačí najmä novému obrazovému procesoru Nikon EXPEED 4. Dosiahnuť takto vysokú hodnotu sa Nikonu podarilo aj vďaka spolupráci nového obrazového procesora s vylepšeným AF systémom Nikon Multi-CAM 1000. Vďaka týmto technológiám už nie je problém zachytiť každý rýchly pohyb.

Optický hľadáčik:
Fotografovanie skrz jasný, širokouhlý optický hľadáčik fotoaparátu D3400 zjednodušuje tvorbu kompozície a načasovania fotografií a to najmä pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov z diaľky. Hľadáčik je zrkadlový bez optického hranola a poskytuje 95% pokrytie obrazu v hroizontále aj vertikále.

Veľký 3“ LCD displej:
Vďaka veľkému 7,5cm (3“) LCD monitoru, ktorý kraľuje zadnej strane môžete s Nikon D3400 fotografovať, alebo natáčať videosekvencie rovnako jednoducho ako s kompaktnými fotoaparátmi. Komponujte, alebo prezerajte fotografie a pridávajte špeciálne efekty s brilantným obrazom vďaka širokému pozorovaciemu uhlu 170°a rozlíšeniu 921 000 bodov.

Intuitívne ovládanie:
Funkciu D-Movie a živý náhľad môžete používať pomocou jednoúčelových tlačidiel, ktoré sa ovládajú jedným dotykom. Pomocou tlačidla „i“ na zadnej strane fotoaparátu môžete obísť hlavnú ponuku fotoaparátu, dostať sa do rýchleho menu a rýchlo zmeniť nastavenia fotoaparátu podľa aktuálnej potreby. Pri fotografovaní pomocou hľadáčika si môžete vybrať klasické rozhranie a grafické rozhranie, ktoré animuje nastavenia, a preto ľahšie uvidíte, čo robíte.

Staňte sa filmárom – videosekvencie s rozlíšením Full HD:
Pomocou funkcie D-Movie fotoaparátu môžete vytvárať videosekvencie na profesionálnej úrovni, na ktoré budete hrdí. Môžete zaznamenávať ostré videosekvencie s rozlíšením Full HD (1 080p) pri akomkoľvek osvetlení rýchlosťami natáčania až 50p/60p pri kontinuálnom automatickom zaostrovaní. Znamená to, že získate plynulý záznam aj rýchlej akcie a výnimočnú úroveň ostrosti a detailov.

Bezdrôtové pripojenie*:
Fotoaparát umožňuje vytvoriť bezdrôtové dátové pripojenie ku kompatibilným chytrým zariadeniam vďaka vstavanému Bluetooth 4.1 modulu. Pre stiahnutie a zdieľanie svojich výtvorov s kamarátmi priamo na sociálnych sieťach je potrebné stiahnuť si a nainštalovať si do vášho smartphonu/tabletu aplikáciu SnapBridge od spoločnosti Nikon. Samozrejme smartphone alebo tablet musí byť vybavený kompatibilným Bluetooth zariadením.

Špeciálne efekty:
Vďaka 10-tim rôznym efektom, z ktorých si môžete vyberať, fotoaparát D3400 umožňuje jednoduché pridávanie umeleckých prvkov do fotografií a videosekvencií. Pred snímaním stačí vybrať režim efektov a možnosť, ktorú chcete použiť. Vyskúšajte efekt oživenia farieb, aby ste rozjasnili farby, zmestite celý výhľad do záberu pomocou funkcie jednoduchej panorámy alebo vytvorte retroefekt pomocou efektu detského fotoaparátu.

Malé ale ergonomické telo:
Vďaka nízkej hmotnosti iba 445 g (len telo vrátane akumulátora a pamäťovej karty) a malému zasúvateľnému objektívu Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED VR II je fotoaparát D3400 veľmi príjemný na nosenie. Napriek kompaktným rozmerom je Nikon D3400 vybavený veľkým ergonomicky tvarovaným gripom umožňujúcim jeho bezpečné držanie a zachytávanie živých fotografií dôležitých okamihov kdekoľvek sa odohrávajú.

Objektívy Nikkor:
Nikon D3400 je prostredníctvom svojho bajonetu Nikon F kompatibilný s celou rodinou uznávaných objektívov Nikkor určených pre DX a FX formát.

Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR:
Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR je kompaktný stabilizovaný základný objektív rady G určeným pre APS-C digitálne zrkadlovky Nikon formátu DX. Je vybavený úplne novým systémom automatického zaostrovania založenom na krokovom zaostrovacom motorr a optickou stabilizáciou VR.

Obľúbený objektív s 3x priblížením:
Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR pokrýva univerzálny rozsah ohniskových vzdialeností 18 – 55 mm (ekvivalent po prepočte na kinofilm: 27 – 82,5 mm). Takto univerzálny rozsah ohnísk sa hodí na rôzne každodenné fotografie a videosekvencie v rozlíšení HD.

Kvalitný obraz Nikon:
Tento objektív, ktorý je osobitne navrhnutý pre použitie so snímačmi digitálnych jednookých zrkadloviek formátu DX spoločnosti Nikon, umožňuje získať ostré fotografie a videosekvencie. Dva asférické optické prvoky minimalizujú sférickú aberáciu a iné formy skreslenia a zaisťujú tak vysoké rozlíšenie a kontrast.

Systém stabilizácie obrazu (VR):
Objektív je vybavený systémom optickej stabilizácie obrazu VR (Vibration Reductor), ktorý je veľmi nápomocný najmä pri fotografovaní z ruky. Optický stabilizátor totiž redukuje chvenie vašich rúk čo vám umožní fotografovať s až o štyri stupne dlhšími časmi uzávierky.

Krokový zaostrovací motor:
Objektív je vybavený rýchlym, tichým a presným krokovým zaostrovacím motorom, vďaka ktorému dokážete okamžite presne a spoľahlivo zaostriť na objekt vašej fotografie. Zaostrovanie je skutočne tak tiché, že ho vo videu nepočuť.

Extrémne kompaktné a ľahké vyhotovenie:
Je postavený na úplne novom konštrukčnom princípe ktorý umožnil vytvoriť vďaka zasúvateľnému tubusu výnimočne kompaktnú a skladnú konštrukciu. Vďaka tomu je objektív nielen malý (64,5 x 62,5mm), ale aj veľmi ľahký (205g) čo sa hodí pre cestovateľov.

Špecifikácie objektívu Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR:
Ohnisková vzdialenosť: 18-55mm
Zorný uhol (diag.): 76°-28° 50´
Konštrukcia optickej sústavy (členy/skupiny): 12/9
Počet lamiel clony: 7
Minimálna clona: f/3.5-5.6
Maximálna clona: f/22-38
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,25m
Maximálne zväčšenie: 0,38x
Pohon automatického zaostrovania: Krokový motor
Priemer filtrov: 55mm
Rozmery objektívu (priemer x dĺžka): 64,5mm x 62,5mm
Hmotnosť objektívu: 205g
Bajonet: Nikon


Obsah balenia:
Digitálna zrkadlovka Nikon D3400:
Fotoaparát: Nikon D3400 – Telo
Akumulátor: Nikon EN-EL14a
Nabíjačka: Nikon MH-24
Popruh: Nikon AN-DC3
Gumová očnica: Nikon DK-25
Krytka bajonetu: Nikon BF-1B
Krytka sánok blesku: Nikon BS-1
Krytka okuláru: Nikon DK-5
Dokumentácia: Návod, záručné listy, poukážka Nikon na 4x čistenie snímača zadarmo

Objektív Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR:
Objektív: Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR
Predná krytka objektívu: Nikon LC-55A
Zadná krytka objektívu: Nikon LF-4
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Nikon D3400 + AF-P DX 18-55mm ED VR, Čierny kit

Veľkosť snímača:APS-C / DX
Počet megapixelov:24,2
Rýchlosť sekvenčného snímania:5
Max. rozlíšenie videa:Full HD 60obr./s
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
BluetoothMá vstavaný Bluetooth
Wi-FiNemá Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 449,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod