Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Nikon D3300 + AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED VR, Čierny kit + kurz za 69€ zadarmo

Recenziu na tento model nájdete na portále FOTOma.sk
K tomuto fotoaparátu dostanete od nás ZADARMO poukaz na fotokurz "Základy fotografovania a ovládania fotoaparátu Nikon" v hodnote 69€,- s DPH a poukaz na 4 čistenia snímača ZADARMO!

Nikon D3300 je základná amatérska zrkadlovka veľmi kompaktných rozmerov a nízkej hmotnosti. Ide o skutočne výkonný stroj vybavený 24,2 MPix CMOS snímačom formátu DX, 11 bodovým AF systémom a možnosťou fotografovať rýchlosťou až 5 obr./s.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VBA390K008
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
429,00 € 357,50 €

Nikon D3300 + AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED VR, Čierny kit + kurz za 69€ zadarmo

Výkonný 24,2 MPix CMOS senzor DX formátu:
Nikon D3300 využíva rovnaký typ snímača aký je použitý v poloprofesionálnom modeli Nikon D7100. Jedná sa o špeciálne navrhnutý CMOS snímač bez optického antialiasingového filtra (Optical Low Pass Filter - OLPF) s rozlíšením 24,2 MPix o veľkosti formátu DX (APS-C). Vynechanie OLPF filtra výraznou mierou prispieva k zvýšeniu hranovej ostrosti fotografií a to aj v tých najmenších detailoch tak, aby sa naplno využíval potenciál 24,2

MPix rozlíšenia, vďaka čomu vytvoríte fotografie s neuveriteľne ostrými detailami. Fotoaparát sa dodáva v balení spolu s objektívom Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR.

Obrazový procesor Nikon EXPEED 4:
Nový vysokovýkonný obrazový procesor Nikon EXPEED 4 tvorí spolu s výborným 24,1 MPix CMOS snímačom jadro fotoaparátu Nikon D3300. Nikon EXPEED 4 je úplne nový procesor spracovania obrazu a zaručuje extrémne rýchlu a energetický šetrnú prevádzku, rýchle reakcie fotoaparátu, presnú reprodukciu farieb a zvýšenú redukciu šumu.

Citlivosť ISO 100 – 12800 s možnosťou rozšírenia na 25600:
Nikon D3300 umožňuje fotografovať pri natívnej citlivosti snímača kalibrovanej v rozsahu hodnôt ISO 100 - 12800. V prípade, že ste nútený fotografovať pri nedostatočných svetelných podmienkach a hodnota ISO 12800 vám už neumožňuje využívať rozumné expozičné časy, je možné využiť digitálne zvýšenie citlivosti na hodnotu Hi 1 (zodpovedajúcu ekvivalentu ISO 25600).

2 016-pixelový snímač merania RGB s rozpoznaním scén:
Fotoaparát je rovnako ako predchádzajúci model vabavený 420 Pix RGB snímačom merania expozície so schopnosťou rozpoznávania fotografovanej scény. Tento snímač zabezpečuje mimoriadne presné meranie hodnoty expozície, optimalizuje automatickú expozíciu (AE), automatické zaostrovanie (AF) a vyváženie bielej farby (AWB) pre dosiahnutie najvyššej možnej presnosti.

Dokonale ostrý 11-bodový systém automatického zaostrovania:
Bez ohľadu na to, ako rýchlo, alebo nepravidelne sa objekt pohybuje, fotoaparát Nikon D3300 zaostrí na všetko. Jeho dokonale ostrý 11-bodový systém automatického zaostrovania Nikon Multi-CAM 1000 s krížovým snímačom v strede rýchlo zaostrí na objekt a udrží ho zaostrený bez ohľadu na to, či je mimo stredu, rýchlo sa pohybuje, alebo sa pohybuje celkom nepredvídateľne.

Sériové fotografovanie frekvenciou 5 obr./s.:
Rýchlosť sériového fotografovania sa napriek rovnakému rozlíšeniu snímača oproti predošlému modelu Nikon D3200 zvýšila až na 5 obr./s. za čo fotoaparát vďačí najmä novému obrazovému procesoru Nikon EXPEED 4. Dosiahnuť takto vysokú hodnotu sa Nikonu podarilo udržať aj vďaka spolupráce nového obrazového procesora s vylepšeným AF systémom Nikon Multi-CAM 1000. Vďaka týmto technológiám už nie je problém zachytiť každý rýchly pohyb.

Optický hľadáčik:
Fotografovanie skrz jasný, širokouhlý optický hľadáčik fotoaparátu D3300 zjednodušuje tvorbu kompozície a načasovania fotografií a to najmä pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov z diaľky. Hľadáčik je zrkadlový bez optického hranola a poskytuje 95% pokrytie obrazu v hroizontále aj vertikále.

Veľký 3“ LCD displej:
Vďaka veľkému 7,5cm (3“) LCD monitoru, ktorý kraľuje zadnej strane môžete s Nikon D3300 fotografovať, alebo natáčať videosekvencie rovnako jednoducho ako s kompaktnými fotoaparátmi. Komponujte, alebo prezerajte fotografie a pridávajte špeciálne efekty s brilantným obrazom vďaka širokému pozorovaciemu uhlu 170°a rozlíšeniu 921 000 bodov.

Intuitívne ovládanie:
Funkciu D-Movie a živý náhľad môžete používať pomocou jednoúčelových tlačidiel, ktoré sa ovládajú jedným dotykom. Pomocou tlačidla „i“ na zadnej strane fotoaparátu môžete obísť hlavnú ponuku fotoaparátu, dostať sa do rýchleho menu a rýchlo zmeniť nastavenia fotoaparátu podľa aktuálnej potreby. Pri fotografovaní pomocou hľadáčika si môžete vybrať klasické rozhranie a grafické rozhranie, ktoré animuje nastavenia, a preto ľahšie uvidíte, čo robíte.

Staňte sa filmárom – videosekvencie s rozlíšením Full HD:
Pomocou funkcie D-Movie fotoaparátu môžete vytvárať videosekvencie na profesionálnej úrovni, na ktoré budete hrdí. Môžete zaznamenávať ostré videosekvencie s rozlíšením Full HD (1 080p) pri akomkoľvek osvetlení rýchlosťami natáčania až 50p/60p pri kontinuálnom automatickom zaostrovaní. Znamená to, že získate plynulý záznam aj rýchlej akcie a výnimočnú úroveň ostrosti a detailov.

Bezdrôtové pripojenie*:
Fotoaparát umožňuje vytvoriť bezdrôtové dátové Wi-Fi pripojenie ku kompatibilným chytrým zariadeniam vybavením Wi-Fi zariadením. Pre vytvorenie a zdieľanie svojich výtvorov s kamarátmi priamo na sociálnych sieťach je potrebný mobilným Wi-Fi adaptér Nikon WU-1a, ktorý sa dodáva ako voliteľné príslušenstvo fotoaparátu.

Špeciálne efekty:
Vďaka 13 rôznym efektom, z ktorých si môžete vyberať, fotoaparát D3300 umožňuje jednoduché pridávanie umeleckých prvkov do fotografií a videosekvencií. Pred snímaním stačí vybrať režim efektov a možnosť, ktorú chcete použiť. Vyskúšajte efekt oživenia farieb, aby ste rozjasnili farby, zmestite celý výhľad do záberu pomocou funkcie jednoduchej panorámy alebo vytvorte retroefekt pomocou efektu detského fotoaparátu.


Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR:
Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR je kompaktný stabilizovaný základný objektív rady G určeným pre APS-C digitálne zrkadlovky Nikon formátu DX. Je vybavený úplne novým systémom automatického zaostrovania založenom na krokovom zaostrovacom motorr a optickou stabilizáciou VR.

Obľúbený objektív s 3x priblížením:
Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR pokrýva univerzálny rozsah ohniskových vzdialeností 18 – 55 mm (ekvivalent po prepočte na kinofilm: 27 – 82,5 mm). Takto univerzálny rozsah ohnísk sa hodí na rôzne každodenné fotografie a videosekvencie v rozlíšení HD.

Kvalitný obraz Nikon:
Tento objektív, ktorý je osobitne navrhnutý pre použitie so snímačmi digitálnych jednookých zrkadloviek formátu DX spoločnosti Nikon, umožňuje získať ostré fotografie a videosekvencie. Dva asférické optické prvoky minimalizujú sférickú aberáciu a iné formy skreslenia a zaisťujú tak vysoké rozlíšenie a kontrast.

Systém stabilizácie obrazu (VR):
Objektív je vybavený systémom optickej stabilizácie obrazu VR (Vibration Reductor), ktorý je veľmi nápomocný najmä pri fotografovaní z ruky. Optický stabilizátor totiž redukuje chvenie vašich rúk čo vám umožní fotografovať s až o štyri stupne dlhšími časmi uzávierky.

Krokový zaostrovací motor:
Objektív je vybavený rýchlym, tichým a presným krokovým zaostrovacím motorom, vďaka ktorému dokážete okamžite presne a spoľahlivo zaostriť na objekt vašej fotografie. Zaostrovanie je skutočne tak tiché, že ho vo videu nepočuť.

Extrémne kompaktné a ľahké vyhotovenie:
Je postavený na úplne novom konštrukčnom princípe ktorý umožnil vytvoriť vďaka zasúvateľnému tubusu výnimočne kompaktnú a skladnú konštrukciu. Vďaka tomu je objektív nielen malý (64,5 x 62,5mm), ale aj veľmi ľahký (205g) čo sa hodí pre cestovateľov.

Špecifikácie objektívu Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR:
Ohnisková vzdialenosť: 18-55mm
Zorný uhol (diag.): 76°-28° 50´
Konštrukcia optickej sústavy (členy/skupiny): 12/9
Počet lamiel clony: 7
Minimálna clona: f/3.5-5.6
Maximálna clona: f/22-38
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,25m
Maximálne zväčšenie: 0,38x
Pohon automatického zaostrovania: Krokový motor
Priemer filtrov: 55mm
Rozmery objektívu (priemer x dĺžka): 64,5mm x 62,5mm
Hmotnosť objektívu: 205g
Bajonet: Nikon DX

* Kompatibilný s inteligentnými zariadeniami používajúcimi systémy iOS™ a Android™. Na používanie tejto funkcie je potrebná špeciálna softvérová aplikácia Wireless Mobile Utility, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť zo služieb Google Play™ a Apple App Store™.

Android, Google, Google Play, YouTube a ďalšie označenia sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.


Obsah balenia:
Digitálna zrkadlovka Nikon D3300:
Fotoaparát: Nikon D3300 – Telo
Akumulátor: Nikon EN-EL14a
Nabíjačka: Nikon MH-24
Popruh: Nikon AN-DC3
Gumová očnica: Nikon DK-25
Krytka bajonetu: Nikon BF-1B
Krytka sánok blesku: Nikon BS-1
Krytka okuláru: Nikon DK-5
USB kábel: Nikon UC-E17
Audio/Video kábel: Nikon EG-CP14
Software: Nikon ViewNX2
Dokumentácia: Návod, záručné listy, poukážka Nikon na 4x čistenie snímača zadarmo

Obsah balenia:
Objektív: Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR
Predná krytka objektívu: Nikon LC-55A
Zadná krytka objektívu: Nikon LF-4
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Nikon D3300 + AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED VR, Čierny kit + kurz za 69€ zadarmo

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:0
Rýchlosť sekvenčného snímania:0
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Nemá GPS

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 429,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod