Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Nikon Coolpix A1000, Strieborný

Recenziu na tento fotoaparát nájdete na fotoma.sk.

Mestské zákutia. Šíra obloha. Fotoaparát Nikon COOLPIX A1000 s rozlíšením 16 MP je všestranný malý fotoaparát a skvelý spoločník na cesty. Pôsobivý objektív fotoaparátu s 35-násobným optickým priblížením má rozsah ohniskových vzdialeností 24 – 840 mm.1 Prejdite s ľahkosťou od vzdušných širokouhlých záberov po detailne snímky superteleobjektívom.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VQA081EA
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
429,00 € 357,50 €
-+

Nikon Coolpix A1000, Strieborný

Mestské zákutia. Šíra obloha. Fotoaparát Nikon COOLPIX A1000 s rozlíšením 16 MP je všestranný malý fotoaparát a skvelý spoločník na cesty. Pôsobivý objektív fotoaparátu s 35-násobným optickým priblížením má rozsah ohniskových vzdialeností 24 – 840 mm.1 Prejdite s ľahkosťou od vzdušných širokouhlých záberov po detailne snímky superteleobjektívom.

Jasný obraz. Veľký elektronický hľadáčik.
Vytvárajte dokonalé kompozície snímok, či už objavujete mesto v noci alebo snímate za jasného denného svetla. Elektronický hľadáčik s vysokým kontrastom a rozlíšením 1 166 000 bodov ponúka jasný obraz a umožňuje komfortnú kompozíciu snímok. Vďaka snímaču pohľadu do hľadáčika sa po priblížení fotoaparátu k oku elektronický hľadáčik automaticky zapne.

Ukážte krásu. Videosekvencie v kvalite 4K.
Zachyťte ruch, zvuky, západy slnka. Môžete snímať úžasné videosekvencie v kvalite 4K/UHD s frekvenciou 30 snímok za sekundu a Full HD s frekvenciou 60 snímok za sekundu. A funkcia vytvárania time-lapse videosekvencií priamo vo fotoaparáte umožňuje jednoducho snímať dramatické videá pouličných scén či zhromažďovania búrkových mrakov.

Plynulé priblíženie. Stabilné ovládanie.
Veľkorysý grip fotoaparátu zabezpečuje stabilné držanie a bočný ovládač priblíženia umožňuje vysunúť objektív pomocou palca. Jednoduchými stlačením tlačidla rýchleho dočasného oddialenia okamžite stiahnete objektív na širší uhol, vďaka čomu ľahšie zameriate objekty, ktoré vyšli zo záberu.

Preskúmajte rôzne uhly. Výklopný displej s dotykovým ovládaním.
Jednoducho komponujte aj z náročných uhlov. Veľký zvislo vyklápateľný dotykový monitor s uhlopriečkou 7,6 cm (3“) a rozlíšením 1 036 000 bodov sa rýchlo aktivuje a umožňuje ovládať automatické zaostrovanie a uzávierku pri fotografovaní v režime živého náhľadu. V režime prehrávania umožňuje prezerať, približovať a vzďaľovať snímky.

Venujte sa detailom. Záznam obrazu vo formáte RAW.
Majte úplnú kontrolu nad svojimi fotografiami vďaka snímaniu vo formáte RAW. Tento formát umožňuje zachovať všetky obrazové informácie, vďaka čomu môžete jemne doladiť všetky aspekty snímky pomocou obľúbeného softvéru na úpravu snímok.

Ostré a atabilné snímanie
Funkcia Target finding AF (Automatické zaostrovanie s vyhľadávaním cieľa) zabezpečí rýchle zaostrenia fotografovaných objektov dokonca aj v slabom svetle. Vysokovýkonná stabilizácia obrazu od spoločnosti Nikon kompenzuje efekt chvenia fotoaparátu, aby ste získali stabilné fotografie a videosekvencie. Táto funkcia je ideálna pri fotografovaní zo zadného sedadla džípu či pri prieskume ulíc mesta.

Zaznamenávajte svoju polohu. Zdieľajte to, čo vidíte.
Načo čakať? Aplikácia SnapBridge pre iOS a Android umožňuje nepretržité pripojenie medzi fotoaparátom a inteligentným telefónom alebo tabletom. Zdieľajte svoje fotografie priamo na mieste, v danej chvíli. Zaznamenávajte svoje cesty prostredníctvom systému GPS vo vašom inteligentnom zariadení a funkcii SnapBridge, ktorá do fotoaparátu ukladá údaje o čase a polohe.

Buďte pripravení
Na turistiku v horách či poznávací výlet v meste – široká ponuka príslušenstva od spoločnosti Nikon vám umožňuje pripraviť sa na akúkoľvek situáciu. Majte svoj fotoaparát poruke vďaka prispôsobenému puzdru COOLPIX s možnosťou pripevnenia na opasok. Vezmite si náhradnú lítium-iónovú batériu, aby ste mali v teréne vždy dostatok energie.

Obsah balenia:
Fotoaparát: Nikon CoolPix A1000 strieborný
Akumulátor: Nikon EN-EL12
Nabíjací AC adaptér: Nikon EH-73P
Popruh: Nikon AN-CP19
USB kábel: Nikon UC-E21
Dokumentácia: Návod, záručné listy
 

Špecifikácia Nikon Coolpix A1000, Strieborný

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:16
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Maximálne rozlíšenie videa4K
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Recenzie Nikon Coolpix A1000, Strieborný

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • univerzálny fotoaparát do prírody

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 429,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod