Nikon AF-S 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR

Profesionálny teleobjektív so zoomom a svetelnosťou f/2,8 Akcia. Výkon. Emócie. Tento odolný stredný teleobjektív pokrýva všestranný rozsah ohniskových vzdialeností 120 – 300 mm pri konštantnej svetelnosti f/2,8. Získajte tie najlepšie výsledky vďaka optickému výkonu porovnateľnému s objektívmi s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a spoľahlivému zaostreniu objektu, a to aj v náročných svetelných podmienkach.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JAA840DA
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
10 399,00 8 665,83 €
-+

Nikon AF-S 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR

Či už fotografujete športové podujatie vnútri alebo v exteriéri v noci, fenomenálna rozlišovacia schopnosť tohto objektívu umožňuje neuveriteľne ostré snímky. Optická konštrukcia sa skladá z 25 prvkov v 19 skupinách a obsahuje nové sklo SR od spoločnosti Nikon, ktoré dôkladne potláča farebnú vadu. Antireflexné vrstvy ARNEO a Nano Crystal Coat bojujú proti reflexom a závoju.

Dokonalá presnosť
Konštantná svetelnosť f/2,8 umožňuje pohodlnú a rýchlu prácu a poskytuje plynulú kontrolu nad hĺbkou ostrosti v celom rozsahu zoomu, vďaka čomu môžete používať 1,4-násobné alebo 2-násobné telekonvertory bez negatívneho vplyvu na výkon automatického zaostrovania.

Spoľahlivé sledovanie
Výkon automatického zaostrovania, ktorý sa vyrovná teleobjektívom s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dokáže udržať krok s rýchlo sa pohybujúcimi objektmi – dokonca aj vtedy, keď sa pohybujú nepredvídateľne. Elektromagnetická clona zaručuje presné expozície pri vysokých frekvenciách snímania.

Neotrasiteľná stabilita
Stabilizácia obrazu (VR) od spoločnosti Nikon poskytuje výhodu štyroch stupňov EV, dokonca aj pri použití telekonvertora. Stabilizácia obrazu sa spustí hneď pri zapnutí fotoaparátu. Režim stabilizácie obrazu SPORT spoľahlivo sleduje rýchlo sa pohybujúce objekty.
Výnimočný kontrast

AF-S NIKKOR 120 – 300 mm f/2,8E FL ED SR VR je prvý objektív, ktorý na boj proti farebnej vade a kome využíva sklá ED aj SR od spoločnosti Nikon. Ťažšie regulovateľné modré svetlo (krátke spektrum vlnových dĺžok) je teraz korigované pre ostrejšie snímky a lepší kontrast. Farebná vada je výrazne znížená, dokonca aj pri snímaní s plne otvorenou clonou.

Vyrovnaný
Povestná ergonómia od spoločnosti Nikon vám umožní zachytiť zábery, na ktorých záleží. Využívajte výhody multifnkčných tlačidiel, jednoduchej zmeny vodorovnej a zvislej orientácie a ďalších funkcií.

Vyvážený
Integrovaná pätka na statív smeruje k prednej časti objektívu pre optimálne vyváženie a pohodlnejšie prenášanie, keď je objektív pripevnený k statívu.

Pripravený
Tento teleobjektív so zoomom je úplne utesnený voči poveternostným vplyvom a pripravený odolávať každodenným nárokom profesionálneho používania. Fluórová vrstva odpudzuje vodu, prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Ohnisková vzdialenosť: 120 – 300 mm
Svetelnosť objektívu:    f/2,8
Najvyššie clonové číslo: f/22
Konštrukcia objektívu: 25 prvkov v 19 skupinách (vrátane 1 ED optického člena, 2 fluoritových prvkov, 1 optického prvku SR, optických prvkov s antireflexnou vrstvou Nano Crystal Coat a ARNEO a predného optického prvku s fluórovou vrstvou)
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: 2,0 m od obrazovej roviny pri všetkých ohniskových vzdialenostiach
Počet lamiel clony: 9 (okrúhly otvor clony)
Priemer filtrového závitu: 112 mm
Hmotnosť    : 3 250 g
Dodávané príslušenstvo: Kryt objektívu LC-K103 (predný kryt), kryt objektívu LF-4 (zadný kryt), slnečná clona objektívu HK-41, puzdro na objektív CL-L2, popruh LN-2


 

Špecifikácia Nikon AF-S 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 10 399,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod