Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Nanlite LT-80 Lantern softbox 80cm (baj. Bowens)

Lantern softbox LT-80 pre LED svetlá Nanlite série Forza (80cm) s Easy-Up bajonetom typu Bowens
Obj. čislo:
114103
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
157,00 € 139,00 € 130,83 € 115,83 €
-+
Akcia -11%

Nanlite LT-80 Lantern softbox 80cm (baj. Bowens)

Lantern softbox LT-80 určený pre LED svetlá Nanlite série Forza je ideálny pre osvetlenie zhora alebo na zvýšenie úrovne okolitého osvetlenia. Spája v sebe kvalitu rovnomerného, ??všesmerového svetla vychádzajúceho z guľového zdroja (tzv. "China Balls") spolu s dlhou životnosťou a prenosnosťou moderných softboxov.

S použitím 31" sférického dizajnu má Lantern softbox LT-80 široký 270° uhol lúča. Teraz môžete šíriť svetlo do všetkých smerov a naplniť vaše štúdio mäkkým, rovnomerným svetlom, ktoré je ideálne pre portréty alebo komerčné fotografiu.

Každý Lantern softbox Nanlite obsahuje 4-sekčnú rolovacie "sukňu" pre ovládanie svetla. "Sukňa" môžr byť rýchlo pripevnená pre riadenie 270° lúča a môže byť tiež zrolovaná nahor alebo nadol pre odtienenie nežiaduceho svetla. Zrolovaním jednej alebo viacerých sekcií "sukne" môžete udržiavať svetlo z oblastí, ktoré nechcete osvetliť, alebo môžete zrolovať dole všetky sekcie pre malý, mäkký kruh svetla.

Softbox je vybavený Easy-Up bajonetom Bowens s pružinovým zámkom tyčiek, ktorý je kompatibilný s LED svetlami série Forza. Rýchlo zacvaknite tyčky na miesto pre nastavenie softboxu, a potom ich uvoľnite ťahaním proti sile pružiny.

Tento takmer univerzálny bajonet typu Bowens rozširuje kompatibilitu softboxu s rozsiahlym radom LED svetiel, zábleskových svetiel a trvalých svetiel.

Obsah balenia:
Lantern softbox Nanlite LT-80
4-sekčná rolovacia "sukňa" pre ovládanie svetla
bajonet Bowens

Špecifikácia Nanlite LT-80 Lantern softbox 80cm (baj. Bowens)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 139,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod