Martin Črep - Afganistan - Staré dobré časy

Po odchode spojeneckých vojsk z Afganistanu sa v priebehu niekoľkých týždňov dostalo k moci radikálne hnutie Taliban. Tisíce ľudí sa zúfalo snažili ujsť z krajiny zo strachu o svoje životy.
Fotograf Martin Črep je autorom projektu Human Family, ktorý mapoval život ľudí v Južnom Sudáne, Izraeli, či Iraku. V ostatných pätnástich rokoch niekoľkokrát navštívil Afganistan s cieľom zaznamenať život po vojne a dokumentoval ako sa ľudia začali učiť žiť v mieri.
Výrobca:
Studio Crep
Obj. čislo:
0988097407902
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
28,80 26,18 €
-+

Martin Črep - Afganistan - Staré dobré časy

Po odchode spojeneckých vojsk z Afganistanu sa v priebehu niekoľkých týždňov dostalo k moci radikálne hnutie Taliban. Tisíce ľudí sa zúfalo snažili ujsť z krajiny zo strachu o svoje životy. Fotograf Martin Črep je autorom projektu Human Family, ktorý mapoval život ľudí v Južnom Sudáne, Izraeli, či Iraku. V ostatných pätnástich rokoch niekoľkokrát navštívil Afganistan s cieľom zaznamenať život po vojne a dokumentoval ako sa ľudia začali učiť žiť v mieri.


Fotografická publikácia Afganistan- Staré dobré časy prináša výber fotografii zachytávajúcich bežný život obyčajných ľudí ale aj vojakov, športovcov, mužov, žien či detí v školách naprieč krajinou. Obsahuje aj unikátne fotografie z tradičného stredoázijského jazdeckého tímového športu Buzkashi.


Názov: Afganistan STARÉ DOBRÉ ČASY


EAN: 9788097407902


ISBN: 978-80-974079-0-2


Autor: Martin Črep


Vydavateľ: Studio Crep, s.r.o.


Kategória: fotografická kniha


Jazyk: slovensky, anglicky


Väzba: pevná


Počet strán: 192


Rozmery: 30,5 x 24 x 1,9 cm (Š x V x H)


Hmotnosť: 1800 g


Rok vydania: 1. 12. 2021

Špecifikácia Martin Črep - Afganistan - Staré dobré časy

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 28,80 €

Upozorni ma keď cena klesne pod