Manfrotto MVMXPRO500, fluidný video monopod

Nový, profesionálny, hliníkový 4-sekčný monopod Manfrotto XPRO VIDEO s fluidnou video hlavou je skonštruovaný pre uspokojenie fotografov a kameramanov, ktorý využívajú výšku svojho monopodu, aby sa dostali nad davy a dosiahli širokú škálu uhlov natáčania. Disponuje základňou FLUIDTECH pre hladké pohyby vo všetkých smeroch.
Výrobca:
Manfrotto
Obj. čislo:
51044000
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
329 274,17 €
-+

Manfrotto MVMXPRO500, fluidný video monopod

Nový profesionálny alumíniový monopod Manfrotto XPRO s ultra ľahkou fluidnou hlavou MVH500 je skonštruovaný tak aby vyhovoval aj kameramanom ktorý potrebujú dosiahnuť širokú škálu uhlov záberov nad davom.

Tento monopod je vybavený inovovanou FLUIDTECH základňou pre dokonalú hladkosť snímania, nakláňania a otáčania pre širšiu škálu pohľadov. Monopod je rýchlo a ľahko skladateľný a pripravený na použitie kdekoľvek.

Nové hliníkové trubky v tvare D výrazne zlepšujú odolnosť proti nechcenému otáčaniu monopodu. Quick Lock Power (QPL) systém, silne uzamyká páku na plochej strane monopodu, čo eliminuje prípadné trhavé pohyby.

Novo navrhnuté návleky zaručuje výnimočnú priľnavosť a plnú kontrolu záberov so špeciálnou verziou hlavy XPRO namontovanou na vrchole.

Nová fluidná videohlava Manfrotto 500, určená pre videokamery a DSLR fotoaparáty do hmotnosti 5kg. Hlava má integrovanú vodováhu a možnosť nastavenia odporu. To všetko pri nízkej hmotnosti a vysokej kvalite prevedenia, vďaka vyskokvalitným materiálom, ako je alumínium.

Špecifikácia:
rozmery: 78 cm
hmotnosť: 2100 g
max. výška: 203 cm
min. výška: 78 cm
výška v zloženom stave: 78 cm
počet sekcií nôh: 4
hlava: video, fluidná, MVH500
max. zaťaženie: 5 kg
priemer nôh: 19, 22.5, 26, 30 mm

Špecifikácia Manfrotto MVMXPRO500, fluidný video monopod

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 329 €

Upozorni ma keď cena klesne pod