Lowepro ProTactic Utility Belt, Čierny

Lowepro ProTactic Utility Belt je konštrukčne úplne novým bedrovým pásom v ponuke Lowepro, ktorý je jedným zo základných prvkov modulárneho nosného systému.
Výrobca:
Lowepro
Obj. čislo:
E61PLW37183
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
53,90 44,92 €
-+

Lowepro ProTactic Utility Belt, Čierny

ProTactic Utility Belt je možné používať samostatne, alebo v kombinácii s vestouTechnical Vest, alebo s ramennými popruhy Technical Harness. ProTactic Utility Belt má úplne novú konštrukcia v porovnaní s pásom Light Utility Belt prvej generácie a skladá sa z celkovo štyroch komponentov: vlastného pásu, 3 samostatných polstrovaných posuvných segmentov so SlipLock™ sľučkami pre upevnenie puzdier a ramenných popruhov. OpasokProTactic Utility Belt je široký 51 mm a je vybavený robustnou 6,5 širokou klipsňou. Dva bočné posuvné segmenty sú osadené každý tromi úchytnými bodmi modulárneho systému SlipLock™, štyrmi pútkami pre upevnenie na opasok, dvoma kovovými okami pre uchytenie ramenného popruhu a odopínateľným polstrovaným pásom z PU penového materiálu so vzduchovými kanálmi pre odvetranie. Vzadu je jeden posuvný stredný segment s jedným SlipLock™ úchytným bodom, dvomi pútkami pre uchytenie na opasok, dvomi kovovými okami pre uchytenie ramenného popruhu, plástovou prackou pre upevnenie vesta, alebo ramenných popruhov a odopínateľným polstrovaným pásom z PU penového materiálu so vzduchovými kanálmi pre odvetranie.

Na bedrový pás je možné modulárne nasadiť jeden dva, alebo všetky tri nosné segmenty so SlipLock™ závesnými bodmi, čo sa riadi požiadavkou na počet puzdier a komponentov systému SlipLock™, ktoré budete potrebovať pri svojej práci. Maximálne je možné na Light Utility Belt uchytiť 7 komponentov/puzdier modulárneho systému SlipLock™. Jednotlivé nosné segmenty je používať samostatne v kombinácii s ramenným popruhom. Celý systém je navrhnutý tak aby si samotný fotograf mohol vytvoriť nosný systém, aký mu bude pre jeho výbavu najviac vyhovovať. K pásu ProTactic Utility Belt osadenému minimálne 2 posuvnými nosnými segmentmi odporúčame pre väčší komfort a lepšie rozloženie záťaže upevniť ramenný popruh Technical Harness. Na ProTactic Utility Belt je možné upevniť koltové brašne série Toploader Pro AW. Na výrobu bedrového pásu sa používajú kvalitné vodeodolné technické materiály. Bedrový pás sa vyrába len v jednej veľkosti.


Parametre bedrového pásu ProTactic Utility Belt:

Dĺžka pásu: 130 cm
Dĺžka posuvných segmentov: 29 cm (2 zhodné komponenty), 15,8 sm (1 komponen)
Určený pre obvod pásu: 73-130 cm
Hmotnosť: 0,3 kg
Vonkajší materiál: Nylon 210D, Polyester 75DX150D Mikrovlákno
Materiál popruhu: PPH popruhová látka
Farba: Čierna

Špecifikácia Lowepro ProTactic Utility Belt, Čierny

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 53,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod