Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Lowepro Photo Sport 200 AW II, Modrý

  • Lowepro Photo Sport 200 AW II, Modrý
  • Obrázok (1)
Obj. čislo: E61PLW36889
Lowepro Photo Sport 200 AW II je menší z novej generácie batohov rady Photo Sport. Batoh je šitý pre fotografov, ktorý milujú prírodu, dlhé prechádzky a rôzne ďalšie aktivity v nej. Ponúka nastaviteľný chrbtový systém a praktický dizajn.
Výrobca:
Obj. čislo:
E61PLW36889
EAN:
056035368899
109 s DPH 90,83 € bez DPH
2 834 Kč s DPH 2 361,58 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Lowepro Photo Sport 200 AW II, Modrý

Lowepro Photo Sport 200 AW II je originálne riešený jednokomorový otudoorový fotobatoh úplne novej konštrukcie s praktickým bočným otváraním fotokomory. Je určený pre všetkých fotografov, ktorý milujú outdoorové aktivity v prírode a nikam sa bez svojho fotoaparátu ani nepohnú. Batoh je vďaka svojmu športovému dizajnu a premyslenému nastaviteľnému chrbtovému systému ideálny pre výlety do hôr, turistiku, cykloturistiku, MTB, in-line skating, v zime pre bežkovanie, zjazdové lyžovanie alebo turistiku so snežnicami.

Batoh sa vyznačuje výborne riešeným športovým chrbtovým systémom a originálnym riešením vnútorného usporiadania. Je vyrobený z ľahkých a odolných vonkajších technických materiálov s rip-stop úpravou. V priestore hlavnej komory je prišitá dokonale polstrovaná fotokomora s vnútornou oddeľovacou prepážkou na suchý zips a s prístupom z ľavého boku batohu cez veko na YKK zips s dvomi kovovými bežcami a kompresným poistným popruhom s plastovou sponou. Fotokomora je v priestore hlavnej komory umiestnená tak že svoje osobné veci môžete ukladať nad aj pod fotokomorou. Celú fotokomoru je možné v rámci hlavnej komory uzavrieť a skomprimovať jej objem pomocou kompresného popruhu tak aby bola prenášaná fototechnika bezpečne fixovaná proti otrasom pri pohybe. Prístup do hlavnej komory je cez veľké veko (hlavu) batohu fixované v uzavretej polohe dvojicou kompresných popruhov s plastovými sponami. Okrem toho je okraj hlavnej komory lemovaný sťahovacou légiou so šnúrkou a sťahovadlom. V zadnej časti batohu rovno pod chrbtovým systémom sa nachádza samostatná komora pre uloženie hydrapacku, alebo notebooku/dokumentov. Tá je uzatvárateľná zipsom YKK s dvomi kovovými bežcami a hneď pod ním je otvor pre vyvedenie hadice hydrapacku. Na veku hlavnej komory (hlave batohu) sa nachádza vonkajšia kapsa na zips YKK pre drobné osobné veci okamžitej potreby (kľúče, doklady, peňaženka, mobil apod.). Na prednej strane batohu sa nachádza veľká elastická vonkajšia kapsa na rôzne osobné veci (bunda, čiapka, prilba). Rovnako aj na pravej bočnejstrane je jedno sieťované elastické vrecko na príslušenstvo (fľaša na vodu a pod.).

Lovepro Photo Sport 200 AW II je vybavený výborným nosným chrbtovým systémom, ktorého základom je ergonomicky tvarovaný, dobre polstrovaný pevný chrbát z penového materiálu so vduchovými kanálikm, ktoré výborne odvádzajú pot od tela a pomáhajú tak uchovať chrbát v suchu. Batoh je vybavený pohodlnými, 5 cm širokými, dĺžkovo nastaviteľnými, dobre polstrovanými ramennými popruhmi z nových odľahčených materiálov. Tie sú vybavené úchytkami pre uchytenie hadice hydrapaku a hrudným výškovo nastaviteľným kompresným popruhom na sponu pre nastavenie tuhosti uchytenia batohu k telu. Poslednou súčasťou chrbtového systému batohu je robustný a ergonomicky tvarovaný bedrový pás s dvomi príručnými kapsami na zips YKK pre drobné osobné veci (kľúče, mobil, pamäťové karty). Pomocou 4 kompresných popruhov je možné nastaviť tuhosť uchytenia batohu k bedrovému pásu a ramenným popruhom. Pre pohodlné prenášanie a manipuláciu s batohom na kratšiu vzdialenosť disponuje batoh páskovou rukoväťou, ktorá je umiestnená na hornej strane batohu. Z prednej vonkajšej strany sú na dolnej hrane našité dve slučky doplnené v strednej časti dvojicou horných fixačných elastických kompresných šnúrok, ktoré sú určené pre uchytenie trekingovej/lezeckej výbavy (trekové palice, cepíny a pod.).

Lowepro Photo Sport 200 AW II je ušitý z moderných nepremokavých a vysoko odolných technických vonkajších materiálov. Reflexné prvky pre vyššiu bezpečnosť pri pohybe v zhoršených podmienkach viditeľnosti. Pre nosenie v naozaj veľmi nepriaznivých podmienkach je vybavený integrovanou pláštenkou All Weather Cover™ (AW) na ochranu pred extrémnymi klimatickými podmienkami s bezpečnostnými reflexnými prvkami.


Parametre batohu Lowepro Photo Sport 200 AW II:
Vonkajšie rozmery (š-h-v): 24,5 x 19 x 52 cm
Vnútorne rozmery (š-h-v): 16 x 9 x 21 cm
Kapacita batohu: CSC, alebo DSLR so základným objektívom, 1-2 objektívy, blesk, statív, príslušenstvo, tablet (do 10“), osobné veci, trekingová a outdoor výbava (hydrapack, trekové paličky/cepíny)
Hmotnosť batohu: 1,2 kg
Farba: Modrá