Leofoto Ranger LS-324CEX, nohy statívu s polguľou

Leofoto LS-324CEX s maximálnou pracovnou výškou 152 centimetrov patrí k stredne veľkým statívom zo série Ranger. Na tomto statíve Ranger je jedinečná vyrovnávacia základňa, vďaka ktorej je statív ideálny pre prácu s panorámou a kameramanov. Skladaná dĺžka je 54,5 centimetrov a minimálna pracovná výška je 125 centimetrov. Tento statív Ranger s vyrovnávacou základňou má nosnosť 15 kilogramov a hmotnosť 1,5 kilogramu. Statív je dodávaný s vyrovnávacou základňou, prenosnou taškou, multifunkčným nástrojom a hrotmi. Ideálne pre tých, ktorí hľadajú statív vhodný na fotografovanie,natáčanie videa alebo panorámy.
Výrobca:
Leofoto
Obj. čislo:
LS-324CEX
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
479,00 399,17 €
-+

Leofoto Ranger LS-324CEX, nohy statívu s polguľou

Statívy Leofoto Ranger sú, rovnako ako všetky ostatné statívy Leofoto, vyrobené z 10-vrstvového uhlíka. Vďaka tomu sú statívy ľahké, extrémne pevné a odolné.

Statív Ranger LS-324CEX s vyrovnávacou základňou
Statív 324CEX zo série Leofoto Ranger je vďaka svojej vyrovnávacej základni obzvlášť vhodný na prácu s videom a panorámou. Základný statív má statívovú dosku vyrobenú z čierneho eloxovaného leteckého hliníka s vyrovnávacou základňou, ktorá má 3/8 palcovú statívovú skrutku.
Statívovú hlavu môžete namontovať priamo na ňu (alebo na stredný stĺpik, ale z dôvodov stability sa to neodporúča). Guľa vyrovnávacej základne má možnosť naklonenia o 15 stupňov na všetky strany, takže hlavu statívu môžete umiestniť presne horizontálne bez toho, aby ste museli nastavovať dĺžku statívových nôh. Vyrovnávaciu základňu ovládate robustným otočným gombíkom v spodnej časti statívu.

Detaily produktu:
Max výška: 1520 mm
Dĺžka skladania: 560mm
Sekcia nohy: 4
Max zaťaženie: 15kg
Hmotnosť: 1,56 kg

Špecifikácia Leofoto Ranger LS-324CEX, nohy statívu s polguľou

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 479,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod