Leica M-E Typ 220 - Antracitovo šedé telo

Leica M-E Typ 220, predstavuje novinku v modelovej rade Leica M a svojou výbavou vychádza z modelu Leica M9. V tradičnom Leica retro tele ponúka overený Full Frame 18MPix CCD snímač poskytujúci nekompromisnú kvalitu.
Výrobca:
Leica
Obj. číslo:
10759
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
4 799,00 € 3 999,17 €
-+

Leica M-E Typ 220 - Antracitovo šedé telo

Legenda sa vracia v novom šate: Leica uvádza na trh novú verziu diaľkomerného fotoaparátu z rady M pod označením Leica M-E Typ 220. Po svojom priamom predchodcovi Leice M9 preberá osvedčený Full Frame CCD snímač s rozlíšením 18 Mpix a mnoho ďalších osvedčených prvkov a technológií.

Leica M-E Typ 220 je kompatibilná so všetkými objektívmi M systému s ohniskami od 16 po 135 mm. Novšie M objektívy majú 6-bitový kód, ktorý fotoaparát skenuje a vďaka tomu dokáže nastaviť kvalitnú korekciu aberácie priamo pre ten-ktorý objektív a taktiež nastaviť optimálnu silu záblesku pre dané ohnisko.

Diaľkomerný hľadáčik disponuje zväčšením 0,68x čo Vám dovoľuje ostriť aj s menej svetelnými objektívmi a netrpí neduhom "black-out" ako zrkadlovky, t.j. počas snímania sa hľadáčik nestmaví (fotoaparát nie je vybavený vyklápacím mechanizmom zrkadla, ktorý túto situáciu v zrkadlovkách spôsobuje).

Vďaka jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu sa nemusíte sústrediť na nastavovanie rôznych parametrov, ale priamo na fotenie. Celý koncept rozloženia ovládacích prvkov bol overený pri predchádzajúcich modeloch a osvedčil sa ako veľmi praktický, na čom si firma Leica vždy mimoriadne zakladala. Fotografie si môžete prehliadnuť na kvalitnom TFT LCD displeji s uhlopriečkou 2,5" a rozlíšením 230 000 bodov.

Ak sa stanete majiteľom tohto fotoaparátu, je veľmi pravdepodobné, že sa stane Vašim dlhoročným spoločníkom vďaka svojim malým rozmerom, odolnosti a vysokej obrazovej kvality fotografií.


Vlastnosti fotoaparátu Leica M-E Typ 220:
• Nedostižná obrazová kvalita, vďaka osvedčenému snímaču Leica CCD
• Možnosť využívania objektívov s bajonetom Lecia R, vďaka adaptéru Leica R-Adapter M
• Citlivosť ISO zvýšená až na hodnotu ISO 2500
• 2,7” TFT LCD displej s rozlíšením 230 000 Pix
• Rýchle spracovanie obrazových dát, vďaka vysoko výkonnému procesoru spracovania obrazu Leica Maestro
• Odolné telo v retro dizajne
• Extrémne dlhá výdrž akumulátora na jedno nabitie
• Viac zónové a bodové meranie expozície
• Výborná osvedčená ergonómia a ovládanie

Špecifikácia Leica M-E Typ 220 - Antracitovo šedé telo

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 4 799,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod