Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM čierny

 • Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM čierny
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
Obj. čislo: 5811C013
Cashback 20 €
Canon EOS R50 otvára ideálnu cestu do rodiny fotoaparátov EOS R, a to najmä tvorcom obsahu, ktorí chcú pozdvihnúť úroveň produkcie nad možnosti smartfónu. Natáčanie v 4K, skvelý zvuk a ostré snímky, to všetko tento všestranný fotoaparát zvládne. Jeho prívetivé používateľské rozhranie, zjednodušená ergonómia a nové pokročilé automatické režimy zabezpečujú výsledky porovnateľné s profesionálnymi prístrojmi. EOS R50 je ideálny pre všetkých začínajúcich tvorcov, ktorí hľadajú fotoaparát na zdokonalenie svojho filmového aj fotografického štýlu.

Cashback 20 €

Ak si teraz zakúpite tento produkt Canon, získate po zaregistrovaní späť 20 Eur. Akcia platí od 1.5. do 31.7.2024. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Canon Cashback.
Výrobca:
Obj. čislo:
5811C013
EAN:
4549292205046
819 s DPH 682,50 € bez DPH
21 294 Kč s DPH 17 745 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM čierny

Spoločnosť Canon Europe dnes predstavuje nový fotoaparát EOS R50, ktorý otvára ideálnu cestu do rodiny fotoaparátov EOS R, a to najmä tvorcom obsahu, ktorí chcú pozdvihnúť úroveň produkcie nad možnosti smartfónu. Natáčanie v 4K, skvelý zvuk a ostré snímky,  to všetko tento všestranný fotoaparát zvládne. Jeho prívetivé používateľské rozhranie, zjednodušená ergonómia a nové pokročilé automatické režimy zabezpečujú výsledky porovnateľné s profesionálnymi prístrojmi. EOS R50 je ideálny pre všetkých začínajúcich tvorcov, ktorí hľadajú fotoaparát na zdokonalenie svojho filmového aj fotografického štýlu. 

 

Fotografujte s ľahkosťou

Vďaka ľahkej konštrukcii a pohodlnému úchopu si môžu aktívni tvorcovia obsahu brať svoj EOS R50 kamkoľvek. Pomocou polohovateľnej dotykovej obrazovky môžete komponovať záber z ľubovoľného uhla – zhora, zdola alebo s fotoaparátom otočeným k sebe pre vlogovanie a autoportréty. Vďaka dotykovej obrazovke, elektronickému hľadáčiku a zjednodušenému rozloženiu ovládacích prvkov je ovládanie fotoaparátu úplne intuitívne.

 

Kreatívny asistent automaticky ponúka ideálne nastavenie pre rôzne scény, zatiaľ čo funkcia kreatívneho bracketingu umožňuje nasnímať viac variantov každej snímky s rôznymi parametrami. Vďaka tomu je EOS R50 ideálny pre každého, kto hľadá fotoaparát, s ktorým by mohol rozvíjať svoje schopnosti vlastným tempom.

 

 

Tvorte ako profesionáli

Snímač formátu APS-C s vysokým rozlíšením 24,2 milióna bodov ponúka skutočnú kontrolu nad hĺbkou ostrosti, zhotovuje ostré, detailne prekreslené snímky s príjemne rozostreným pozadím a zaznamenáva video v rozlíšení UHD 4K 30p prevzorkované z rozlíšenia 6K. Automatické zlučovanie snímok vo fotoaparáte zaručuje ostrosť pri fotografovaní detailov zblízka. Fotoaparát sa môže tiež pochváliť zníženým digitálnym šumom, obmedzením svetlých prepalov pri nočnom fotografovaní a vyšším kontrastom pri širokom dynamickom rozsahu.

 

R50 dáva používateľom väčšie možnosti uplatniť kreativitu okrem iného aj vďaka funkcii automatického ostrenia so zdvojenými bodmi Dual Pixel CMOS Auto Focus II, ktorá detekuje a sleduje osoby, zvieratá a vozidlá a umožňuje rýchlo zaostriť aj na objekty v pohybe. K tomu ponúka sekvenčné snímanie rýchlosťou 12 sn./s s elektronickou prvou lamelou alebo 15 sn./s s tichou elektronickou uzávierkou. Nikdy vám teda neunikne žiadny vzácny okamih.

10 Years Of Cinema EOS - Expert View - Canon Europe

Kompatibilita s objektívmi RF a možnosť použiť objektívy radu EF s adaptérom umožňuje fotografovať skutočne čokoľvek. EOS R50 zaručuje konzistentné výsledky umeleckých kvalít, či už použijete ultraširokouhlý objektív, univerzálny zoom, dlhý teleobjektív alebo pevné sklo.

 

Vďaka multifunkčným sánkam môžu vloggeri k fotoaparátu ľahko pripojiť externé príslušenstvo, napríklad mikrofón, ktorý tak bude odolnejší voči okolitému hluku ako pri pripojení káblom. Sánky môžu tiež slúžiť na napájanie nového príslušenstva z batérie fotoaparátu, takže používatelia nemusia riešiť energiu pri práci v teréne.

 

Jednoduché pripojenie a zdieľanie

Fotoaparát dáva ambicióznym tvorcom obsahu možnosť prekračovať hranice bez toho, aby museli opustiť svoje zavedené postupy. Bezproblémové pripojenie cez Wi-Fi® a Bluetooth® umožňuje pomocou aplikácie Camera Connect prenášať snímky a videá z fotoaparátu a okamžite ich zdieľať alebo ovládať prístroj na diaľku. Pripojenie cez Bluetooth je tiež ideálnym riešením pre vlogovanie alebo skupinové fotografie, pretože umožňuje jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača BR-E1 alebo smartfónu, vrátane zhotovovania snímok alebo spustenia a zastavenia nahrávania. Fotoaparát EOS R50 je tiež možné používať ako webovú kameru pri pripojení cez USB vďaka technológii UVC/UAC, pričom nie je nutný žiadny ďalší softvér.

Canon EOS R50 Unveiled – “Gateway” APS-C Camera for Content Creators | CineD

Hlavné funkcie a vlastnosti bezzrkadlovky Canon EOS R50:

 • Snímač formátu APS-C s rozlíšením 24,2 milióna bodov
 • Nové pokročilé automatické režimy
 • Automatické ostrenie pomocou technológie Dual Pixel CMOS Auto Focus II
 • Otočný a výklopný dotykový displej s uhlopriečkou 3 palce
 • Video UHD 4K 30p prevzorkované z 6K

Canon RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM - PRO.Laika

Canon RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM

Objektív pre každú príležitosť - Spoločnosť Canon rozširuje rad objektívov RF, ktorý v súčasnosti zahŕňa celkom 26 objektívov v rozsahu od 5,2 mm do 1200 mm, o dva nové ľahké všestranné objektívy typu RF-S ideálne pre modely EOS R7 a EOS R10 – RF-S 18-45 mm F4.5-6.3 IS STM a RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM.

Objektív RF-S 18-45 mm F4.5-6.3 IS STM je ideálny všestranný objektív na každodenné fotografovanie. Vďaka kompaktnému dizajnu a zasúvaciemu mechanizmu je ideálny aj pre cestovanie. Vďaka možnosti ručného zásahu do automatického zaostrenia a vodiacej skrutky typu STM pre plynulé a tiché automatické zaostrovanie pri filmovaní je nevyhnutnou súčasťou výbavy pre každodenné fotografovanie a filmovanie.

Vďaka pokročilým optickým technológiám Canon, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a korigujú skreslenie, kreslia tieto objektívy jasne a ostro. Oba objektívy sú vybavené systémom Dynamic IS a optickou stabilizáciou obrazu, takže dokážu kompenzovať až 6,5 EV (model RF-S 18- 45 mm F4.5-6.3 IS STM).

Stabilizačný systém objektívov spolupracuje s internou stabilizáciou obrazu (IBIS) v tele EOS R7 a systémom Movie Digital IS, ktorým je vybavený model EOS R10. Vďaka sedemlamelovej kruhovej clone objektívy kreslia fotografované objekty ostro, s príjemne mäkkým pozadím.

Hlavné funkcie a vlastnosti:
• Štandardný zoomový objektív RF-S s ohniskovou vzdialenosťou 29-72 mm (po prepočte na kinofilm)
• Mechanizmus zatiahnutia objektívu pre väčšiu kompaktnosť
• Optická stabilizácia v objektíve až o 6,5 EV s koordinovaným riadením pri použití s EOS R7
• Vodiaca skrutka typu STM pre plynulé automatické zaostrovanie pri filmovaní
• Korekcia skreslenia a minimalizácie chromatickej aberácie

Recenzie Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM čierny

100%
hodnotení: 1

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 1

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

 • Momentalne neviem objektivne posudit produkt, kedze som len amaterskym fotografom a robim to len preto, ze ma to bavi. Ale... Oproti predchadzajucemu pristroju Canon je toto pre mna posun o level vyssie. NEskustocne zabery hlavne vecer, to ma proste odrovnalo. Celkovo ta kvalita ma prekvapila. Je skoda, ze to nie je vode ci prachu odolny, ale za tie peniaze, nestazujem sa. Zatial spokojnost. Ale za mesiac pouzivania to nie je mozne hodnotit.

  Kvalitna kresba, vyborne fotografie, ...

  Zatial neviem o ziadnych. Mozno vydrz baterie prilozenej by mohla byt lepsia, ale zatial niet co kritizovat.