Zapojte sa do celoročnej súťaže PRO.Laika fotograf roka 2024.

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Joby Beamo Ring Light MagSafe White

  • Joby Beamo Ring Light MagSafe White
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
Obj. čislo: JB01756-BWW
Upgradujte svoju mobilnú tvorbu pomocou jemného lichotivého svetla s teplotou 5600K a možnosťou ovládania jasu.
Výrobca:
Obj. čislo:
JB01756-BWW
EAN:
8024221717846
61,90 s DPH 51,58 € bez DPH
1 609,40 Kč s DPH 1 341,08 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Joby Beamo Ring Light MagSafe White

Používa technológiu MagSafe pre iPhone a umožňuje prípravu v priebehu niekoľkých sekúnd

Flip design pre použitie s prednou aj zadnou kamerou

Vstavané zrkadlo vám umožní skontrolovať svoj vzhľad pred nahrávaním

Ľahké kruhové svetlo pre tvorcov na cestách

Kruhové svetlo MagSafe funguje s akýmkoľvek zariadením pomocou nalepovacieho adaptéra

Ring light JOBY MagSafe je tu! Toto prenosné a kompaktné kruhové svetlo pre iPhone bolo navrhnuté pre tvorcov na cestách, s rýchlym a jednoduchým nastavením pomocou technológie iPhone MagSafe, takže budete okamžite pripravení nahrávať. S ring light Beamo™ pre MagSafe sa nemusíte obávať zložitého nastavovania alebo zamotaných drôtov.

Pripravte sa na upgrade svojej mobilnej tvorby - toto kruhové svetlo pre iPhone bolo vytvorené tak, aby poskytovalo lichotivé osvetlenie pre vaše najnovšie stories a ďalšie príspevky. Vďaka 4 úrovňovej úprave jasu, dokážete zvládnuť ťažké svetelné podmienky od tmavého interiéru až po zábery v protisvetle pri západe slnka. Farebná teplota 5600K pripomína jemné denné svetlo a tak toto kruhové svetlo príjemne rozžiari váš obsah. Užitočné vstavané zrkadlo ponúka možnosť skontrolovať svoj vzhľad predtým, než sa pustíte do tvorby či živého vysielania.

Vytvárajte jedinečný obsah a nechajte svojich sledujúcich nahliadnuť vášho sveta cez objektív. Svetlo je možné preklopiť dopredu aj dozadu pre použitie s predným aj zadným fotoaparátom telefónu. Vďaka technológii MagSafe nebude kruhové svetlo prekážať vašej obrazovke ani fotoaparátu. Jednoducho môžete prepínať medzi prednou a zadnou kamerou telefónu bez toho, aby ste svetlo museli znovu upevňovať.

Nepretržitá prevádzka až 4 hodiny a vstavaná dobíjacia batéria ponúka nahrávanie po celý deň. Tento ring light pre iPhone je možné nabíjať a napájať pomocou rovnakej powerbanky, akú používate pre svoj telefón. Pri zapojení na napájanie sa môže stať ideálnym riešením pre vaše videohovory na telefóne, tablete aj notebooku.

Biele kruhové svetlo Beamo™ MagSafe funguje najlepšie s telefónmi iPhone s MagSafe, ale je kompatibilné aj so staršími iPhonmi, iPadmi, zariadeniami Android aj notebookmi pomocou priloženého adaptéra nahrádzajúceho MagSafe. Kovový prstencový adaptér sa jednoducho pripevní na zadnú stranu zariadenia a je možné ho kedykoľvek ľahko premiestniť.