Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

IK Multimedia iLoud MTM MKII (Black)

 • IK Multimedia iLoud MTM MKII (Black)
 • Obrázok
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
 • Obrázok (7)
 • Obrázok (8)
 • Obrázok (9)
 • Obrázok (10)
 • Obrázok (11)
Obj. čislo: SIKM739
Novinka
Kompaktný posluchový monitor 2x 3,5" + 1" s korekciou miestnosti a možnosťou modelingu špičkových monitorov.
Výrobca:
Obj. čislo:
SIKM739
EAN:
8025813933033
479 s DPH 399,17 € bez DPH
12 454 Kč s DPH 10 378,42 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

IK Multimedia iLoud MTM MKII (Black)

iLoud MTM MKII je nová generácia kompaktného štúdiového monitora v repro usporiadaní MTM (2 x 3.5” wooferom+ 1” tweeterom) s možnosťou automatickej kalibrácie pomocou meracieho mikrofónu ARC™ (voliteľný, nie je súčasťou dodávky). Rad MKII ponúka oproti predchodcovi lepšie reproduktory, lepšie počúvanie mimo os reproduktora, lepšie využitie výkonu a vyšší SPL, vyšší výkon DSP a vylepšenú korekciu miestnosti.

Nový iLoud MTM MKII sa predáva samostatne ako 1 kus, v páre s mikrofónom ARC av sete Immersive (11ks) na mixáž a počúvanie priestorového zvuku Dolby Atmos a ďalších formátov.

MTM usporiadanie reproduktora (Midwoofer-Tweeter-Midwoofer) pre presnú lokalizáciu a disperziu zvuku
vyrovnaná frekvenčná charakteristika
2x 3,5” vysoko výkonné reproduktory + 1” tweeter
dvoch cestný bi-amp systém s class D zosilňovačom
maximálny akustický tlak SPL: 112 dB
frekvenčný rozsah: 36 Hz - 28 kHz
analógový vstup: combo XLR/TRS 6,3
DSP pre optimalizáciu výkonu a charakteristiky
ovládače EQ: LF extension, LF boost/cut, HF boost/cut
automatická kalibrácia podľa prostredia počúvania mikrofónom na meranie ARC ™ (mikrofón sa dodáva iba pri zakúpení páru alebo v sade Immersive)
kompaktné rozmery pre ľahké umiestnenie aj v menších priestoroch
viacnásobné polohovanie – súčasťou je izolačná základňa so sklonom 20°, vodorovná základňa a vstavaný závit pre inštaláciu na mikrofónny stojanMTM MKII je osadený dvojicou 3,5" vysoko výkonných wooferov a jedným 1" výškovým reproduktorom s vysokým rozlíšením s vylepšenými meničmi. Tie poskytujú vynikajúcu hlasitosť a nízke kmitočty a zároveň vyššiu čistotu a artikuláciu stredných frekvencií. Konštrukcia Midwoofer-Tweeter-Mid , definovaný zvuk, ktorý tradičné dvojpásmové systémy nemôžu dosiahnuť pri malých vzdialenostiach.

hlbšie a pevnejšie basy
Model MTM MKII prináša ešte viac legendárneho „fyzikálneho zvuku iLoud“ a ponúka vylepšené rozšírenie basov od 36 Hz (-10 dB oproti MKI) a vyššiu úroveň SPL. Zvýšené basy a hlasitosť umožňujú reproduktorom MTM MKII nahradiť oveľa väčšie reproduktory, čo umožňuje monitorovanie referenčnej kvality v ešte viacerých situáciách.

pracujte rýchlejšie a presnejšie
Vďaka tesnému vertikálnemu rozptylu reproduktorov MTM MKII sú minimalizované akustické vplyvy umiestnenia na pracovnej ploche a odrazov v miestnosti, čo zaisťuje presnosť pri každom projekte. Široký horizontálny rozptyl poskytuje širší sweet spot ako predchádzajúce generácie a plynulejšiu odozvu v miestnosti. Vylepšená energetická účinnosť a rozšírený maximálny SPL taktiež ponúkajú flexibilitu pre FOH, imerzné reprosústavy alebo iné úlohy závislé na hlasitosti.

korekcia priestoru ARC novej generácie
Model MTM MKII pridáva nový spôsob, ako získať najlepší zvuk v akejkoľvek miestnosti, a to vďaka hlbšej a komplexnejšej automatickej kalibrácii ARC. Toto štyroch priestorové meranie využívajúce technológiu z vlajkovej lode radu iLoud Precision ponúka bezkonkurenčnú úroveň presnosti a spoľahlivého prevodu prakticky v akomkoľvek prostredí. Pripojením mikrofónu ARC MEMS (je zadarmo súčasťou každého páru iLoud MTM MKII alebo imerzného balíčka) k mikrofónnemu vstupu každého reproduktora budú používatelia v priebehu niekoľkých minút pripravení na dokonalý zvuk pre danú miestnosť - v akejkoľvek miestnosti.

najlepšie monitory na svete v jednom
Vďaka oceňovanej integrácii IK X-MONITOR ponúka teraz iLoud MTM MKII kompletnú kontrolu nad každým prvkom reproduktora aj mimo ovládacích prvkov na zadnom paneli. Systém X-MONITOR napríklad poskytuje modelu MTM MKII presnú kompenzáciu oneskorenia medzi jednotkami pre vynikajúci stereofónny obraz. Užívatelia môžu tiež vykonávať A/B mixy prepínaním virtuálnych monitorovacích hlasov, ktoré emulujú frekvenčnú a fázovú odozvu viac ako 20 špičkových štúdiových monitorov a referenčných systémov s dych berúcim realizmom.aplikácia X-MONITOR (predáva sa samostatne) ponúka:

sekcii Contour s ovládačmi LF EXTENSION, LF, DESK, MID a HF pre kompletné prispôsobenie odozvy monitorov nad rámec tlačidiel na zadnej strane monitora
asistencie s procesom analýzy miestnosti ARC
prepínač zapnutie/vypnutie kalibrácie miestnosti
zobrazenie frekvenčnej odozvy v miestnosti pred/po korekcii ARC
prepínanie medzi virtuálnymi monitormi pre emuláciu frekvenčnej i fázovej odozvy iných posluchových systémov
4 priraditeľné tlačidlá pre rýchle vyvolanie rôznych modelov monitorov
správa aktualizácií firmvéru
kompenzácia oneskorenia medzi reproduktormi

technické vlastnosti predrobnejšie

ľahšie a tuhšie stredobasové reproduktory idú až na 36 Hz s vylepšenou čistotou a artikuláciou stredného pásma pre presnejšiu mixáž.
rozšírená ultraplochá frekvenčná odozva teraz na 48 Hz až 28 kHz ± 2 dB v porovnaní s 50 Hz až 24 kHz ± 2 dB pôvodného modelu iLoud MTM.
dvojnásobný výkon vstavaného spracovania pri 96 kHz (predtým 48 kHz) prináša lepšiu transparentnosť a rozlíšenie.
vylepšený horizontálny rozptyl má za následok širší sweet spot a hladšiu odozvu v miestnosti pri súčasnej kontrole vertikálneho rozptylu.
efektívnejšia správa napájania zvyšuje maximálnu SPL jednej jednotky na 112,5 dB oproti 110,5 dB u predchodcu.
najnovšie algoritmy korekcie ARC zo série iLoud Precision prinášajú bezkonkurenčné rozlíšenie a spoľahlivosť prevodu pri monitore tejto veľkosti a ceny.

Ešte nikdy nebol kompaktný monitorovací systém taký výkonný a všestranný - ako iLoud MTM MKII.