Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 10:00 - 18:00
0911 645 118

Hoya Polarizačný filter 43mm FUSION ANTISTATIC

  • Hoya Polarizačný filter 43mm FUSION ANTISTATIC
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
Obj. čislo: POLC43FUS
Hoya Polarizačný filter 43mm FUSION ANTISTATIC je výborný profesionálny cirkulárny polarizačný filter vysokej akosti od firmy Hoya. Vďaka použitým materiálom a technológiám je to ideálny filter pre amatérov aj profesionálov.
Výrobca:
Obj. čislo:
POLC43FUS
EAN:
024066061157
Priemer filtra
43 mm
52,90 s DPH 44,08 € bez DPH
1 375,40 Kč s DPH 1 146,08 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Hoya Polarizačný filter 43mm FUSION ANTISTATIC

Hoya Polarizačný filter 43mm FUSION ANTISTATIC je výborný 43mm profesionálny cirkulárny polarizačný filter, ktorý ponúka výkon určený pre amatérske aj profesionálne použitie s digitálnymi aj klasickými filmovými fotoaparátmi. Cirkulárne polarizačné filtre redukujú odrazy spôsobené svetlom dopadajúcim z uhla, vyskytujúcim sa na elektricky nevodivých materiáloch (napr. sklo, plasty, laky) a svojím pôsobením zvyšujú saturáciu farieb. Cirkulárna konštrukcia polarizačných filtrov má rovnomerný účinok a navyše umožňuje fotoaparátom s meraním expozície a automatickým ostrením na princípe TTL (Thrue The Lens – skrz objektív) korektne exponovať a presne zaostrovať.

Filter patrí do rady FUSION ANTISTATIC, ktorá sa vyznačuje veľmi kvalitným dielenským spracovaním a profesionálnymi vlastnosťami. Filter je vybavený veľmi kvalitnou polarizačnou fóliou, ktorá zabezpečuje maximálny stupeň účinnosti polarizácie. Polarizačná fólia je stmelená dokopy s prvotriednym planparalelnými chemicky vytvrdeným optickým sklom s vysokým rozlíšením HD GLASS, ktoré je až 4x pevnejšie ako bežné optické sklo. Sklo vyniká vysokou priepustnosťou a nízkou odrazivosťou dopadajúceho svetla. Stmelené sklá s polarizačnou fóliou sú presne zalisované do tenkej iba 5mm hrubej nízkoprofilovej objímky HD FRAME z pevných a ľahkých zliatin hliníka. Samotné optické sklo filtra je opatrené 8-timi účinnými antireflexnými vrstvami HD COATING, ktoré sú na jeho povrch naparené z oboch – po 4 vrstvy z každej strany filtra. Z vonkajšej strany filtra je ešte jedna špeciálna extrémne tvrdá antistatická vrstva FUSION ANTISTATIC, ktorá ako posledná ochranná vrstva kryje 4 antireflexé vrstvy HD COATING vonkajšej strane. Ochranná tvrdá antistatická vrstva FUSION ANTISTATIC chráni povrch filtra pred mechanickým poškodením (poškriabanie povrchu), pred znečistením atramentom či liehovými zvýrazňovačmi, pred mastnotou z odtlačkov prstov/šmúh a antistatický náboj tejto povrchovej vrstvy odpudzuje vodu, prach a iné nečistoty. Filter tak má dokopy až 9 antireflexných vrstiev, ktoré spolu s lakovaním po hranách optického skla zabezpečujú vysokú ochranu filtra proti nepriaznivým vplyvom prostredia (chemickým, mechanickým) a proti parazitným svetelným lúčom.

Filter je tak vďaka svojej konštrukcii mimoriadne odolný voči mechanickému poškodeniu, znečisteniu mastnotou a chemickým účinkom vody a iných látok. Je určený pre použitie s objektívmi vybavenými filtrovým závitom 43mm, ktorých ohnisková vzdialenosť je 17mm a viac (pri formáte 35mm filmu).

Vlastnosti polarizačného filtra Hoya Polarizačný filter 43mm FUSION ANTISTATIC a jeho tvrdenej poslednej antireflexnej vrstvy:
- Nová antistatická vrstva odpudzujúca prach FUSION ANTISTATIC.
- Posledná tvrdená antireflexná vrstva chráni povrch filtra pri každodennom nosení pred mechanickým poškodením.
- Chráni tiež povrch filtra pred znečistením atramentom či liehovými farbami zo zvýrazňovačov.
- Vďaka špeciálnemu povrchu poslednej tvrdenej antireflexnej vrstvy sa z neho veľmi ľahko odstraňujú stopy po mastnote, odtlačkoch prstov a šmúh.
- Povrchová vrstva je tiež antistatická čo odpudzuje nielen vodu, ktorá sa z povrchu ľahko utiera, ale aj prach a iné nečistoty.
- Pevná nízkoprofilová obrúčka filtra HD FRAME je dvojdielnej konštrukcie s veľmi nízkym profilom a so zabudovaným predným závitom pre kruhové filtre.
- Mimoriadne hladký chod rotácie oboch častí obrúčky filtra.
- Veľmi číre profesionálne tvrdené optické sklo HD GLASS.


Obsah balenia:
Filter: Hoya Polarizačný filter 43mm FUSION ANTISTATIC
Krabička: Dvojdielna plastová krabička Hoya

Parametre

Priemer filtra 43 mm

Recenzie Hoya Polarizačný filter 43mm FUSION ANTISTATIC

100%
hodnotení: 1

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 1

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

  • Bez nevýhod.