Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Hoya Polarizačný filter 37mm FUSION ANTISTATIC

  • Hoya Polarizačný filter 37mm FUSION ANTISTATIC
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
Obj. čislo: POLC37FUS
Hoya Polarizačný filter 37mm FUSION ANTISTATIC je výborný profesionálny cirkulárny polarizačný filter vysokej akosti od firmy Hoya. Vďaka použitým materiálom a technológiám je to ideálny filter pre amatérov aj profesionálov.
Výrobca:
Obj. čislo:
POLC37FUS
EAN:
024066061133
Priemer filtra
37 mm
47,90 s DPH 39,92 € bez DPH
1 245,40 Kč s DPH 1 037,92 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Hoya Polarizačný filter 37mm FUSION ANTISTATIC

Hoya Polarizačný filter 37mm FUSION ANTISTATIC je výborný 37mm profesionálny cirkulárny polarizačný filter, ktorý ponúka výkon určený pre amatérske aj profesionálne použitie s digitálnymi aj klasickými filmovými fotoaparátmi. Cirkulárne polarizačné filtre redukujú odrazy spôsobené svetlom dopadajúcim z uhla, vyskytujúcim sa na elektricky nevodivých materiáloch (napr. sklo, plasty, laky) a svojím pôsobením zvyšujú saturáciu farieb. Cirkulárna konštrukcia polarizačných filtrov má rovnomerný účinok a navyše umožňuje fotoaparátom s meraním expozície a automatickým ostrením na princípe TTL (Thrue The Lens – skrz objektív) korektne exponovať a presne zaostrovať.

Filter patrí do rady FUSION ANTISTATIC, ktorá sa vyznačuje veľmi kvalitným dielenským spracovaním a profesionálnymi vlastnosťami. Filter je vybavený veľmi kvalitnou polarizačnou fóliou, ktorá zabezpečuje maximálny stupeň účinnosti polarizácie. Polarizačná fólia je stmelená dokopy s prvotriednym planparalelnými chemicky vytvrdeným optickým sklom s vysokým rozlíšením HD GLASS, ktoré je až 4x pevnejšie ako bežné optické sklo. Sklo vyniká vysokou priepustnosťou a nízkou odrazivosťou dopadajúceho svetla. Stmelené sklá s polarizačnou fóliou sú presne zalisované do tenkej iba 5mm hrubej nízkoprofilovej objímky HD FRAME z pevných a ľahkých zliatin hliníka. Samotné optické sklo filtra je opatrené 8-timi účinnými antireflexnými vrstvami HD COATING, ktoré sú na jeho povrch naparené z oboch – po 4 vrstvy z každej strany filtra. Z vonkajšej strany filtra je ešte jedna špeciálna extrémne tvrdá antistatická vrstva FUSION ANTISTATIC, ktorá ako posledná ochranná vrstva kryje 4 antireflexé vrstvy HD COATING vonkajšej strane. Ochranná tvrdá antistatická vrstva FUSION ANTISTATIC chráni povrch filtra pred mechanickým poškodením (poškriabanie povrchu), pred znečistením atramentom či liehovými zvýrazňovačmi, pred mastnotou z odtlačkov prstov/šmúh a antistatický náboj tejto povrchovej vrstvy odpudzuje vodu, prach a iné nečistoty. Filter tak má dokopy až 9 antireflexných vrstiev, ktoré spolu s lakovaním po hranách optického skla zabezpečujú vysokú ochranu filtra proti nepriaznivým vplyvom prostredia (chemickým, mechanickým) a proti parazitným svetelným lúčom.

Filter je tak vďaka svojej konštrukcii mimoriadne odolný voči mechanickému poškodeniu, znečisteniu mastnotou a chemickým účinkom vody a iných látok. Je určený pre použitie s objektívmi vybavenými filtrovým závitom 37mm, ktorých ohnisková vzdialenosť je 17mm a viac (pri formáte 35mm filmu).

Vlastnosti polarizačného filtra Hoya Polarizačný filter 37mm FUSION ANTISTATIC a jeho tvrdenej poslednej antireflexnej vrstvy:
- Nová antistatická vrstva odpudzujúca prach FUSION ANTISTATIC.
- Posledná tvrdená antireflexná vrstva chráni povrch filtra pri každodennom nosení pred mechanickým poškodením.
- Chráni tiež povrch filtra pred znečistením atramentom či liehovými farbami zo zvýrazňovačov.
- Vďaka špeciálnemu povrchu poslednej tvrdenej antireflexnej vrstvy sa z neho veľmi ľahko odstraňujú stopy po mastnote, odtlačkoch prstov a šmúh.
- Povrchová vrstva je tiež antistatická čo odpudzuje nielen vodu, ktorá sa z povrchu ľahko utiera, ale aj prach a iné nečistoty.
- Pevná nízkoprofilová obrúčka filtra HD FRAME je dvojdielnej konštrukcie s veľmi nízkym profilom a so zabudovaným predným závitom pre kruhové filtre.
- Mimoriadne hladký chod rotácie oboch častí obrúčky filtra.
- Veľmi číre profesionálne tvrdené optické sklo HD GLASS.


Obsah balenia:
Filter: Hoya Polarizačný filter 37mm FUSION ANTISTATIC
Krabička: Dvojdielna plastová krabička Hoya

Parametre

Priemer filtra 37 mm

Recenzie Hoya Polarizačný filter 37mm FUSION ANTISTATIC

100%
hodnotení: 1

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 1

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.