Fujifilm X-T200 + Fujinon XC15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ (tmavo strieborný)

Fujifilm X-T200 + Fujinon XC15-45mm f/3,5-5,6 OIS PZ (tmavo strieborný) Poskytuje ponúka nové ľahké a kompaktné telo mirrorless fotoaparátu, s novo navrhnutým EVF, AF s rýchlou detekciou tváre, rozlíšením 24,2 MP pri až 8 záberoch za sekundu a záznam 4K UHD videa. Fotoaparát má novú kombináciu snímača a procesora, ktorá poskytuje vynikajúci výkon. Jasný širokouhlý dotykový displej LCD poskytuje používateľom intuitívne ovládacie prvky podobné smartfónom. Okrem toho ponúka „HDR Video“. X-T200 je tiež schopný zaznamenať video 4K 30p a 120p vo Full HD rozlíšení. Nový „režim elektronickej stabilizácie“ sa dá použiť na plynulé nahrávanie videa, čím sa zvyšuje kvalita obrazu nad rámec toho, čo poskytujú bežné smartfóny. Fotoaparát X-T200 je ideálny fotoaparát pre kreatívcov, ktorí chcú jednoducho vytvárať kvalitné videá a fotografie.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16645955
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
849,00 707,50 €
-+

Fujifilm X-T200 + Fujinon XC15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ (tmavo strieborný)

Recenziu na Fujifilm X-T200 nájdete na našom portáli fotoma.sk

Vysoká kvalita obrazu pre každú situáciu
X-T200 kombinuje inovácie, dizajn a technológie a poskytuje tak užívateľom na všetkých úrovniach kompletné riešenie pre ich tvorbu. A pri tom váži len 370g! X-T200 je približne o 80g ľahší ako jeho predchodca a je vybavený novým výklopným dotykovým displejom, veľkým APS-C CMOS snímačom s rozlíšením 24,2 Mpix, ktorý využíva medené prvky pre lepší prenos. Nechýba ani intuitívne používateľské rozhranie, ktoré poskytuje profesionálnu kvalitu s ľahkosťou, s ktorou ovládate váš smartfón. Fotoaparát je schopný spracovať údaje 3,5-krát rýchlejšie ako X-T100. Rýchlosť AF v X-T200 sa oproti predchodcovi výrazne zvýšila vďaka použitiu pixelov s fázovou detekciou.

Dotknite sa vašej cesty k dokonalému obrazu
X-T200 je vybavený širokouhlou 3,5-palcovou dotykovou obrazovkou LCD s pomerom strán 16:9. Displej je možné otvárať a zatvárať v rozsahu 0 až 180 stupňov a otáčať medzi -90 až +180 stupňov. Poskytuje tiež intuitívne a pohotové ovládanie.

Zamerajte sa na tváre a okamih
Použitie pixelov fázovej detekcie na senzore a vylepšený algoritmus AF znamená, že zaostrenie sa dá dosiahnuť rýchlo a za rôznych podmienok. Aktualizovaný AF s detekciou tváre / očí umožňuje rýchle a ľahké zaostrenie na jednotlivcov alebo skupiny ľudí. Túto funkciu môžete využiť aj vtedy, keď je displej fotoaparátu vyklopený a chcete urobiť selfie. Automatické funkcie, ako napríklad “Rozpoznanie hlavného objektu”, umožňujú fotoaparátu nastaviť rozpoznanie a sledovanie hlavného objektu v zábere. V kombinácii s režimom sériového snímania 8 snímok/s, ľahšie zachytíte dôležité okamihy.

Legendárne farby Fujifilm
Spoločnosť Fujifilm má bohatú skúsenosť v oblasti farebnej reprodukcie. Počas svojich 85 rokov v priemysle bol zodpovedný za niektoré z najznámejších fotografických filmov v histórii a táto výnimočná znalosť sa preliala do 11 režimov digitálnej filmovej simulácie v X-T200. Fotografie vytvorené pomocou týchto filmových simulácií nesú vzhľad a dojem skutočných filmov, ktoré ich inšpirovali. Okrem toho má X-T200 20 pokročilých filtrov, ktoré zahŕňajú nový filter Clear.

Video, ktoré sa nedá zahanbiť 
Nové režimy elektronickej stabilizácie a HDR videa spolu so základnými funkciami pomáhajú X-T200 robiť oveľa viac, než len produkovať 4K video. Videá sú stabilné, ostré a správne orezané, takže ich môžete ľahko zdieľať s rodinou a priateľmi. Gyroskopický senzor je srdcom nového elektronického stabilizačného režimu a pomáha pri znižovaní nežiadúcich otrasov fotoaparátu pri nahrávaní videozáznamu. Vďaka novej funkcii “HDR Video” je nahrávanie záberov v situáciách s vysokým kontrastom omnoho jednoduchšie a praktickejšie, zatiaľ čo funkcie na úpravu videa vo fotoaparáte umožňujú orezanie klipov na ich správnu veľkosť pred ich zdieľaním. To znamená, že tvorcovia môžu zdieľať dokonalú časť superpomalého klipu alebo najlepšiu časť svojich 4K záberov priamo z fotoaparátu do svojho smartfónu bez toho, aby museli video otvoriť v počítači.

FUJIFILM FUJINON XC15-45MM F3,5-5,6 OIS PZ 
Širokouhly objektív FUJINON XC15-45mmF3.5-5.6 OIS PZ, má kompaktné rozmery pri veľmi dobrom optickom výkone. Zaostrovanie je možné už od 5 cm. 
Vďaka elektronickému zoomu je veľmi vhodný aj na záznam videa. Vynikajúcim záberom bez roztrasenia, výrazne pomáha aj optický obrazový stabilizátor. Fujifilm 15-45 používa krokový motor pre rýchle a tiché automatické zaostrenie. Ideálny pre fotografovanie krajiniek a cestovateľskú fotografiu, v interiéri ale aj v exteriéri.

Vlastnosti Fujifilm Fujinon XC15-45mm F3,5-5,6 OIS PZ :
 Najmenší a najľahší vymeniteľný zoom objektív pre rad X
Kompozícia 10 prvkov v 9 skupinách, vrátane troch asférických prvkov, a dvoch ED prvkov, poskytuje vynikajúce rozlíšenie vo všetkých polohách zoomu, zatiaľ čo je dlhý iba 44,2 mm dlhý a váži len 135 g.
 
Pokrýva často využívané ohniskové vzdialenosti
Tento nový objektív pokrýva často používanú ohniskovú vzdialenosť od 23 mm do 69 mm ( vo formáte 35 mm ), čo z neho robí vhodný objektív na fotografovania krajiny, i portrétov. Pretože širokouhlý koniec je ekvivalentný 23 mm v kinofilmovom formáte, tento objektív bude vhodný na zachytenie autoportrétov s viacerými ľuďmi, alebo pozadím, za použitia 180 ° naklonenia obrazovky LCD.
  
Dokáže zaostriť už v neuveriteľnej vzdialenosťi 5cm od vonkajšieho sklíčka objektívu
Vďaka najnižšiemu nastaveniu ohniska 15 mm umožňuje objektív fotografovať zábery, už zo vzdialenosti 5 cm od konca objektívu pričom dosahujú maximálny pomer reprodukcie 0,24. Tento objektív je ideálny pre zábery zblízka, zábery kvetov, či malých doplnkov.
 
Komfortné ovládanie elektrického zoomu
Keď je fotoaparát zapnutý, objektív sa automaticky vysunie a je pripravený na snímanie. Pri otáčaní približovacieho krúžku môžete využiť 2 rýchlosti transfokácie. Objektív pohne ohniskom konštantnou rýchlosťou a produkuje plynulý zoom pri snímaní videozáznamov.
 
Optická stabilizácia obrazu
Elektrické priblíženie obsahuje technológiu optickej stabilizácie obrazu 3.0-stop, ktorá je kompatibilná so smernicami CIPA a pomáha fotografom fotografovať v podmienkach so slabým osvetlením.
 
Rýchle a tiché automatické zaostrovanie
Vnútorný zaostrovací systém AF využíva takzvaný "stepping" motor na ovládanie ľahkých zaostrovacích prvkov pre rýchly a tichý výkon autofokusu.

Špecifikácia Fujifilm X-T200 + Fujinon XC15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ (tmavo strieborný)

Veľkosť snímača:
Počet megapixelov24,2
Rýchlosť sekvenčného snímania8
Stabilizátor obrazu:
Bajonet fotoaparátuFujifilm X
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Priemer filtra objektívu37 mm
Maximálne rozlíšenie videa4K

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 849,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod