Fujifilm X-H2S

Bezzrkadlovy digitálny fotoaparát je nový vlajkový model, ktorý sa môže pochváliť najvyšším výkonom pre foto aj video v histórii série X. Umožnilo to použitie nového 26,16 MP snímača „X-TransTM CMOS 5 HS“*2, ktorý dokáže čítať signál 4-krát rýchlejšie ako predchádzajúci model. Taktiež nový „ X-Processor 5” sa môže pochváliť dvojnásobnou rýchlosťou spracovania ako predchádzajúci model. X-H2S je má vylepšený systém automatického zaostrovania, ktorý vie snímať až 40 snímok za sekundu a novo vyvinutú technológiu automatického zaostrovania na rozpoznávanie objektu. Novinka dokáže nahrávať video v rozlíšení 6,2K/30P a 4K/120P. Medzi ďalšie funkcie patrí 5-osá stabilizácia obrazu v tele, ktorá ponúka až 7,0 - krokovú účinnosť, odolné magnéziové telo, ako aj rozsiahle možnosti rozhraní vrátane nového slotu pre kartu CFexpressTM typu B.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16756883
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
2 749,00 2 290,83 €
-+

Fujifilm X-H2S

Nový vlajkový model série X s robustným telom a rozsiahlymi možnosťami pre všetky profesionálne potreby

Hlavné vlastnosti: 

  • 26,16 MP APS-C snímač X-TransTM CMOS 5 HS
  • nový X-Processor 5
  • vylepšené automatické zaostrovanie 
  • 40 sn./s
  • 6,2K/30P a 4K/120P video
  • 5-osá stabilizácia obrazu 
  • odolné magnéziové telo
  • výklopný displej
  • slotu pre kartu CFexpressTM typu B

Najlepšia schopnosť sledovať pohybujúci sa objekt v histórii série X

Fotoaparát je vybavený BSI vrstveným 26,16MP snímačom „X-TransTM CMOS 5 HS“, 5. generáciou obrazových snímačov série X. Rýchlosť čítania signálu je približne 4-krát rýchlejšia ako pri súčasných modeloch, aby sa dosiahlo sériové snímanie až 40 snímok za sekundu. Použitie nového snímača a procesora je spojené so zvýšenou kapacitou vstavanej pamäte, aby sa dramaticky zvýšil počet snímok, ktoré je možné nepretržite zaznamenávať v režime sériového snímania. Pri použití elektronickej uzávierky dokáže fotoaparát nasnímať viac ako 1 000 snímok nepretržite rýchlosťou až 30 snímok za sekundu v JPEG a 20 snímok za sekundu v RAW.

Vylepšený výkon automatického zaostrovania

Vylepšený predikčný algoritmus pre AF viedli k výraznému zvýšeniu schopnosti fotoaparátu sledovať pohybujúci sa objekt a presne zaostrovať v zónach automatického zaostrovania alebo v podmienkach s nízkym kontrastom. To znamená, že objekt, ktorý sa neustále pohybuje, možno presne sledovať. Nový obrazový procesor je vybavený funkciou automatického zaostrovania s detekciou objektu vyvinutou pomocou technológie Deep Learning. Detekuje a automaticky sleduje nielen ľudskú tvár / oči, ale aj zvieratá, vtáky, autá, motocykle, bicykle, lietadlá a vlaky, aby sa zachovalo automatické zaostrovanie

Vysokokvalitné videá

Použitie nového snímača a procesora umožnilo interne ukladať 4:2:2 10bitové video s rozlíšením 6,2K/30P. Kamera podporuje aj natáčanie vysokorýchlostného 4K/120P videa. Rýchlosť čítania snímača počas nahrávania videa bola znížená až na 1/180 sekundy. Efekt rolovania je redukovaný, aby sa pohybujúci objekt zobrazoval prirodzene. Ďalšou novinkou je funkcia F-Log2 s dynamickým rozsahom rozšíreným až na 14+ krokov. Väčší dynamický rozsah ako súčasný F-log rozširuje postprodukčný potenciál. Aby sa vyhovelo potrebám profesionálnych fotografov, má fotoaparát novú technológiu odvádzajúcu teplo, ktorá výrazne zvyšuje maximálny čas záznamu videa a umožňuje nahrávať 240 minút videa v rozlíšení 4K/60P. Možnosť prídavného externého chladiaceho ventilátora „FAN-001“ rozšíri dobu nahrávania videa aj pri vysokých teplotách.

Hardvér, dizajn, ovládateľnosť

Fotoaparát je vybavený úplne novým 5-osovým mechanizmom stabilizácie obrazu v tele, ktorý vďaka novému procesoru a novej funkcii ovládania snímania ponúka účinnosť až 7,0 stôp. Nový fotoaparát zdedil obľúbené konštrukčné prvky modelu X-H1, ako je veľký grip, ktorý dobre funguje s veľkými objektívmi, LCD displej na hornom paneli, aby si používatelia mohli kedykoľvek skontrolovať nastavenia, a vysoko robustné telo, ktoré vydrží aj ťažké profesionálne použitie. Samostatné tlačidlo na nahrávanie videa bolo pridané pre lepšiu ovládateľnosť videa v kombinácii s 1,62-miliónovým výklopným LCD monitorom. Fotoaparát je vybavený dvoma slotmi pre pamäťové karty s podporou kariet CFexpressTM typu B a SD. Použite kartu CFexpressTM Type B s vysokorýchlostným spracovaním dát, aby ste využili plný potenciál rýchleho sériového snímania a výkonu videa X-H2S a dosiahli pohodlné snímanie.

X-Trans™ CMOS 5 HS snímač

Tento 26,16-megapixelový obrazový snímač zdedil štýl podsvietenia predchádzajúceho modelu, no zároveň využíva štruktúru vrstiev, aby sa stal prvým vrstveným snímačom APS-C schopným štvornásobne zvýšiť rýchlosť čítania signálu v porovnaní so súčasným modelom X-T4. Má dramaticky vylepšený výkon, vrátane režimu sériového snímania bez výpadku - až 40 snímok za sekundu - a výrazne lepšiu frekvenciu automatického zaostrovania počas sériového snímania. Čo sa týka výkonu videa, snímač dokáže nahrávať 4K/60P video bez orezania s podstatne zníženým efektom rolovania.

X-Processor 5

Úplne nový procesor má dvojnásobnú rýchlosť spracovania ako súčasný model X-T4. Má vylepšené rozlíšenie obrazu pri nízkej citlivosti ISO a znížený šum pri vysokej citlivosti ISO na fotografiách, pričom poskytuje výrazne lepšiu presnosť a rýchlosť automatického zaostrovania. Použitie procesora AI umožňuje automatické zaostrovanie s detekciou objektu so zvýšenou presnosťou. Pri videu procesor umožňuje záznam 4:2:2 10bitového videa s rozlíšením 6,2K/30P a 4K/120P a podporuje rôzne kodeky vrátane Apple ProRes 422 HQ. 

Špecifikácia Fujifilm X-H2S

Veľkosť snímača:APS-C
Počet megapixelov26,16
Rýchlosť sekvenčného snímania40
Stabilizátor obrazu:áno
Bajonet fotoaparátuFujifilm X
Maximálne rozlíšenie videa4K
Max. frekvencia snímania Full HD200/240/250 obr./s
Max. frekvencia snímania 4K24/25/30 obr./s
Vstupy a výstupymicro HDMI výstup
Dotykový LCD displejáno

Recenzie Fujifilm X-H2S

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Konečne celkom slušný autofocus vo Fujifilm foťáku

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 749,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod