Black Friday - Najväčšie zľavy v tomto roku. Nečakajte ďalej! Väčšie zľavy už nebudú. Presvedčte sa tu.

Fujifilm Instax Share SP-3, čierna

Prvá tlačiareň pre smartfóny, ktorá dokáže tlačiť fotografie vo štvorcovom formáte instax. Tlačiareň je určená na bezdrôtovú komunikáciu so smartfónom, prostredníctvom aplikácie Instax Share
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16558138
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
199,00 165,83 €

Fujifilm Instax Share SP-3, čierna

Prvá tlačiareň pre smartfóny, ktorá dokáže tlačiť fotografie vo štvorcovom formáte instax. Tlačiareň je určená na bezdrôtovú komunikáciu so smartfónom, prostredníctvom aplikácie Instax Share, ktorú je možné bezplatne stiahnuť z App Store a následnú tlač fotografií zo súborov vo vašom smartfóne na filmy instax square.

Novinka SP-3 tlačí fotografie takisto rýchlo, jednoducho a vo vysokej kvalite ako predchádzajúce modely, ale vo štvorcovom formáte na film instax SQUARE, ktorý bol uvedený na trh v máji tohto roku. Pomer strán 1:1 dáva fotografii určitý umelecký vzhľad a príťažlivosť pre mnohých milovníkov fotografie. Teraz sa tento formát môže stať prístupný aj pre majiteľov smartfónov a fanúšikov Instagramu. V posledných rokoch môžeme sledovať nárast popularity štvorcového formátu fotografií na sociálnych sieťach, kde autori predstavujú svoje dielka, kompozične vytvorené pre štvorcový formát.

Vďaka SP-3 je teraz možné, tieto dielka vytlačiť a venovať ako darček alebo dekorovať steny bytu alebo akéhokoľvek priestoru. Aplikácia pre SP-3 má nové vlastnosti, vďaka ktorým je celý proces od výberu záberu až po vytlačenie fotografie ešte jednoduchší a zábavnejší.

Použitím “Collage Template” môže užívateľ vytlačiť až 9 záberov na jeden list filmu alebo použitím “My template” doplniť do fotografie text. “My Template” ponúka rámiky v 11 rôznych dizajnoch ako napr. Obal časopisu, obal CD a pod. Užívateľ môže takisto zvoliť farbu, veľkosť a tmavosť textu. Výsledkom môže byť profilová karta alebo štýlová fotografia s ktorou sa autor rád pochváli a predvedie verejnosti. Okrem “Instagramu, “Facebooku* a “Weibu*, je aplikácia kompatibilná s “Dropbox*, “Google Photos* a “Flickr*.

Tlačiareň bude dostupná v bielej a čiernej farbe so sofistikovaným vzhľadom, ktorý budí pocíť vysokej kvality a to pri nízkej hmotnosti a kompaktnosti. Jednotlivé obrazovky aplikácie boli navrhnuté tak, aby bol celý proces od výberu po tlač jednoduchý aj pre začínajúcich používateľov.
Tento výrobok je najnovším pokračovaním plánov spoločnosti Fujifilm na zdieľanie prirodzenej radosti z prijímania, uchovávania, umiestňovania a zdieľania fotografií a rozširovania fotografického systému instax, ktorý umožňuje okamžite vytlačiť fotografie zo záberov, zaznamenaných smartfónom.

1. Tlačí okamžité fotografie zo záberov z iPhonu a Androidu™ pomocou aplikácie instax SHARE app.
2. Obrázky majú vysoké rozlíšenie s počtom tlačených bodov 800 x 800 a 318 dpi, čím je dosiahnutá detailná gradácia, jasný výraz tváre portrétu alebo kontúry a tvary predmetu v plnom rozsahu.
3. Výrobok je dodávaný s technológiou Image Intelligence, patentovanou technológiou spracovania obrazu, ktorá automaticky nastavuje optimálny jas počas tlače.
4. Expozícia prebieha počas odosielania fotografie, čo umožňuje výstup iba za 13 sekúnd.
5. Nové šablóny pridané do aplikácie instax SHARE app.
6. Jednoduchý, ale sofistikovaný dizajn má moderný, ostrý tvar a bohaté farby.
7. Vybavený nabíjateľnou batériou na nabíjanie cez port micro USB. Po úplnom nabití môže byť vytlačených okolo 160 fotiek.
8. Používatelia môžu tlačiť obrazové údaje priamo z digitálneho fotoaparátu Fujifilm.
 
Film:  Fujifilm Instant Color Film instax SQUARE (predávaný samostatne)
Veľkosť filmu: 86 mm x 72 mm
Veľkosť obrázku: 62 mm x 62 mm
Podporované rozlíšenie obrázka: 800 x 800 dots
Rozlíšenie tlače: 318 dpi
Hladiny tlače: 256 úrovní na farbu (RGB)
Rozhranie / Štandard: IEEE802.11 b/g/n 2.4 GHz
Podporovaný formát obrázku: JPEG, PNG
Doba tlače: Záznam – vysunutie fotografie približne 13 sekúnd.
Napájanie: Nabíjateľná batéria NP-50
Približná kapacita tlače (pri nabitej batérii): Cca 160 fotografií (na základe testov Fujifilm)
Príkon (pre 1 fotografiu): 3W
Pracovná teplota: +5°C to +40°C
Rozmery a hmotnosť: 116 mm x 130.5 mm x 44.4 mm
Hmotnosť: 312 g (bez batérie a filmu)

Špecifikácia Fujifilm Instax Share SP-3, čierna

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod