Black Friday - Najväčšie zľavy v tomto roku. Nečakajte ďalej! Väčšie zľavy už nebudú. Presvedčte sa tu.

Fujifilm Instax Mini EVO BLACK EX D

Nový fotoaparát „mini Evo“ je novou vlajkovou loďou série „instax“ prichádza so 100 kombináciami efektov fotografií na vyjadrenie vašich emócií. S hybridným fotoaparátom pre okamžitú fotografiu si používatelia môžu prezerať fotografie zachytené na zariadení prostredníctvom LCD displeja na zadnom paneli a vyberať snímky, ktoré chcú vytlačiť.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16745157
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
199,00 165,83 €
-+

Fujifilm Instax Mini EVO BLACK EX D

Hlavné vlastnosti:
- 10x efekt objektívu
- 10x filmové efekty
- Vstavané zrkadlo na selfie, na optimálne nastavenie osoby do scény
- Dve tlačidlá spúšte – na výšku a na šírku                            
- mini Evo aplikácia na ukladanie vytlačených obrázkov
- Ovládajte mini Evo pomocou smartfónu
- Tlač zo smartfónu cez Bluetooth
- Režim makro pre zábery zblízka
- Samospúšť
- Nabíjací port
- Slot na kartu Micro SD
- Dizajn a funkcie v analógovom štýle
- Vysokokvalitné výtlačky vo veľkosti kreditnej karty

Nový „mini Evo“ je hybridný fotoaparát pre okamžitú fotografiu, ktorý ponúka pokročilejšie funkcie, ovládateľnosť, kvalitu tlače a aplikácie ako kedykoľvek predtým. Všestranné efekty snímania, ktoré sú k dispozícii na „mini Evo“, je možné ľubovoľne kombinovať a poskytnúť používateľom 100 kombinácií efektov na vyjadrenie svojich emócií prostredníctvom instaxových výtlačkov. Nový model, navrhnutý s prémiovým a retro nádychom, je prvým fotoaparátom instax, vybaveným páčkou na tlač, voličom objektívu a voličom filmu. To umožňuje používateľom vybrať si efekty snímania pomocou voličov a tlačiť potiahnutím páčky.

Bude uvedený aj nový mini-formátový film „Stone Grey“, ktorý má sivý rám zvýraznený metalickou striebornou farbou, ktorá dodáva pocit luxusu a dodáva nasnímaným fotografiám výnimočný  „mini Evo“ nádych.

„mini Evo“ prichádza s desiatimi efektmi objektívov vrátane „Soft Focus“ a „Light Leak“, ako aj desiatimi filmovými efektmi vrátane „Monochrome“ a „Retro“. Tieto dva typy efektov je možné voľne kombinovať a vytvoriť tak 100 rôznych efektov snímania, aby používatelia mohli vyjadriť svoje emócie prostredníctvom instaxových výtlačkov. Okrem toho sa rozlíšenie*1 v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi zdvojnásobilo, aby sa dosiahla vyššia kvalita tlače. Režim „instax-Rich“ pre sýte farby a režim „instax-Natural“ pre jemnejší dotyk je možné zvoliť aj podľa osobných preferencií.

Telo fotoaparátu má klasický dizajn. Tlačová páčka, volič objektívu a volič filmu sú navrhnuté s dôrazom na najjemnejšie detaily vrátane zvuku, aby vytvorili pocit podobný analógovým fotoaparátom.

Používanie smartfónovej aplikácie „instax mini Evo 2“ výrazne rozšíri zážitok z fotografovania s instaxom. Funkcia „DIRECT PRINT“ umožňuje používať „mini Evo“ ako tlačiareň, na tlač obrázkov nasnímaných smartfónom. Aplikácia má tiež po prvýkrát funkciu „SAVE PRINTED IMAGES“, ktorá používateľom umožňuje uložiť fotografiu vytlačenú pomocou „mini Evo“ v smartfóne ako obrázok zdobený rámom instax.

Rôzni ľudia vnímajú svet pred sebou rôzne. V závislosti od toho, ako sa cítia, môžu vidieť rovnakú krajinu v inom svetle. „Mini Evo“ sa bude propagovať online, na sociálnych sieťach a v obchodoch so sloganom „Ukáž, ako vidíš svet“, ktorý nabáda potenciálnych používateľov, aby skombinovali efekty šošoviek a filmové efekty, aby vyjadrili vzácny okamih spôsobom, ktorý odráža ich emócie v maximálnej miere.

Ovládanie v analógovom štýle s voličmi a pákou, navrhnuté s dôrazom na detail vrátane tvaru a zvuku pri ovládaní
„Mini Evo“ má na zadnom paneli 3,0-palcový LCD monitor, takže používatelia môžu snímať a zároveň kontrolovať živý náhľad a vybrať si, ktoré snímky sa majú vytlačiť. Volič objektívu, volič filmu a tlačová páčka sú navrhnuté s dôrazom na najjemnejšie detaily vrátane tvaru a prevádzkového zvuku, aby poskytli fotografický pôžitok z vytvárania vizuálneho umenia pomocou analógového ovládania.

Klasicky navrhnuté telo fotoaparátu 
Telo fotoaparátu má klasický dizajn s umocneným pocitom luxusu, ktorý osloví široké spektrum generácií. Použitie striebornej farby na tele, ako aj na tlačidlách a voličoch má za následok sofistikovaný a luxusný vzhľad. Konštrukcia je vhodná na držanie fotoaparátu horizontálne aj vertikálne.

Vysokokvalitné instaxové výtlačky
Rozlíšenie sa v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi zdvojnásobilo, aby sa dosiahla vyššia kvalita tlače. „Mini Evo“ ponúka okrem režimu „instax-Natural“ aj režim „instax-Rich“ pre bohaté farby, ktorý je charakteristický pre instax výtlačky.

Špeciálna aplikácia na prepojenie so smartfónom pre ďalšie rozšírenie fotografického zážitku

Aplikácia obsahuje funkciu „DIRECT PRINT“ na používanie „mini Evo“ ako tlačiareň, funkciu „Remote“ na snímanie fotografií na diaľku mimo fotoaparátu a funkciu „Transffered Images“ na uloženie fotografie vytlačenej pomocou „mini Evo,“ v smartfóne ako obrázok zdobený instax rámom. Pomocou funkcie „TRANSFERRED IMAGES“ môžu používatelia jednoducho zdieľať obrázky zdobené obľúbenými rámikmi instax.

Obsah balenia:
- Instax mini Evo hybridný instantný fotoaparát
- Ramenný popruh
- USB kábel na nabíjanie
- Používateľská príručka        

Špecifikácia Fujifilm Instax Mini EVO BLACK EX D

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod